Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE
Labai gerai. Gretos didėja. Tik atleiskit - raudono kilimo, fejerverkų ir šokėjų parado nebus lotuliukas.gif 

Nieko, as paprastas zmogus, gimes laikinojoj, auges zemaitijos ir dabar sugryzes i laikinaja sostine. Zodziu svarbu bus smagu:)
QUOTE
Labai jau man smagu pamatyti aprašyme jūsų vieną opeliuką ax.gif  Vectra, 97 m. sirdele 1.6, sedanas... Na tai labas dar kartą. Visai kaip mano mirksiukas.gif  Kokia jūsų spalva? Mechaninė?

Siaip VETRA yra Mechanike. Kazkaip ties 2 ir 3 pavara biskuti nori pasijungineti sunkiau, bet manau cia rudeninis gripas - nuvesiu i servisiuka ir isgydys sita liga. O del spalvukes... nezinau kaip ja apibudinti, bet pasistengsiu -> kraujosruvos paakyje [fanaro] violetine, arba violetinis perlamutras.
QUOTE
Mano automatas. Pagedo dėžė truputį. Dabar vyrui iš savo piniginės atsegiau 200 lt. Sako tiek užteks.

O tavo brangusis, gali koki jurgeli meistreli gera parekomenduoti?

QUOTE
TedisLT - dar kaip magaryčių galėtumėt pridėt miesto, kuriame jūsų mašiniukai važinėjas, pavadinimą. Iš katro Lietuvėlės kraštelio būsit?

Abudu bolidai laksto KAUNO gatvem:)
QUOTE
O ir nuotraukytės, na Opeliukų, irgi ne prošal... Žinot - moteriškas smalsumas.
Mano Opapa tai jau išdemonstruota šioje temoje.

Ateityje pasistengsiu abieju bolidu fotkes imesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 10 28, 12:11)
1. Nieko, as paprastas zmogus, gimes laikinojoj, auges zemaitijos ir dabar sugryzes i laikinaja sostine. Zodziu svarbu bus smagu:)

2. O del spalvukes... nezinau kaip ja apibudinti, bet pasistengsiu -> kraujosruvos paakyje [fanaro] violetine, arba violetinis perlamutras.

3. O tavo brangusis, gali koki jurgeli meistreli gera parekomenduoti?
Abudu bolidai laksto KAUNO gatvem:)

4. Ateityje pasistengsiu abieju bolidu fotkes imesti smile.gif

1. Matai kaip g.gif Aš šiaip ir gimus laikinojoj, o po to žemaitijon pabėgus. Bet čia ir apsistojus.
2. Geras apibūdinimas thumbup.gif Mano tai visai kaip žolė pavasarį, lygiai tokia pat tik violetinė lotuliukas.gif Nors pirmuose dokuose rašė - mėlyna. Daltonikai lotuliukas.gif
3. Na jeigu Kauno gatvėse padangas svilinat, meistras Palangoje truputį tolokai bus lotuliukas.gif
4. Oi laukiam laukiam...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 28, 11:33)
1. Matai kaip g.gif  Aš šiaip ir gimus laikinojoj, o po to žemaitijon pabėgus. Bet čia ir apsistojus.
2. Geras apibūdinimas thumbup.gif  Mano tai visai kaip žolė pavasarį, lygiai tokia pat tik violetinė lotuliukas.gif  Nors pirmuose dokuose rašė - mėlyna. Daltonikai lotuliukas.gif
3. Na jeigu Kauno gatvėse padangas svilinat, meistras Palangoje truputį tolokai bus lotuliukas.gif 
4. Oi laukiam laukiam...


Na kagi, kaip pilnavertis temos narys, katik perverciau visa tema.... akyse lengvas nuovargis:)

Matau merginos turit bolidus cia vos ne formules-1 vertus....

patiko man VOVER'AUTO-VAUXHALL-OPEL VECTRA su demoniskom akim priekyje... galo lempikes tai respekts, kaip sauliens pasakytu:)
Alia tie akseksuarai ant galinio dangcio... tau reiktu gale vietoj uzraso VECTRA uzraso VOVERE smile.gif
Atsakyti
Ka as pamasciau dabar:) - matau arteja tema link galo:), tai reiks atidaryti nauja:)

Busiu biskuti piktybinis auglys ir pasisiulysiu atidaryti nauja tema [Kai jau 49 lape bendrausim:)]

Ale ta proga galvoju reikia nauja tema graziai atidaryt t.y. su graziu Myletoju klubo sarasiuku, pagalbos telefonais ir visokiomis kitokiomis pincikliuskomis:)

Pats kartais uzsiimu pazaist su fotozopa ir dar kai ka, tai pamastyciau:) Laukiu myletoju minciu situo klausimu:)
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 10 28, 13:21)

1. Matau merginos turit bolidus cia vos ne formules-1 vertus....

2. patiko man VOVER'AUTO-VAUXHALL-OPEL VECTRA su demoniskom akim priekyje...
3. galo lempikes tai respekts, kaip sauliens pasakytu:)
4. Alia tie akseksuarai ant galinio dangcio...
5. tau reiktu gale vietoj uzraso VECTRA uzraso VOVERE smile.gif


1. Tai ruošiamės, ruošiamės bigsmile.gif
2. Tai va kaip ta mano maškė vadinasi lotuliukas.gif Ilgas pavadinimas, labai...
3. Tai čia tipo komplimentas ane? Na tai ačius ačius biggrin.gif
4. Apie voveres tik gerai arba...tik gerai thumbup.gif Jeigu pasiskaitytum faunos temose rastum kieno garbei tos voverės ant maškės.
5. Tas pavadinimas jau turi autorių lotuliukas.gif Man pasiūlė tokiom pat raidėm kaip užrašyta Opel Vectra užrašą pagaminti - Opapa Vovere lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 10 28, 13:42)
Ka as pamasciau dabar:) - matau arteja tema link galo:), tai reiks atidaryti nauja:)

Busiu biskuti piktybinis auglys ir pasisiulysiu atidaryti nauja tema [Kai jau 49 lape bendrausim:)]

Ale ta proga galvoju reikia nauja tema graziai atidaryt t.y. su graziu Myletoju klubo sarasiuku, pagalbos telefonais ir visokiomis kitokiomis pincikliuskomis:)

Pats kartais uzsiimu pazaist su fotozopa ir dar kai ka, tai pamastyciau:) Laukiu myletoju minciu situo klausimu:)

Savanoris? lotuliukas.gif Sveikintina biggrin.gif
Tik labai neskubėkit, kolega. Mat čia temutė labai sparčiai priekin nejuda. Mažoka čia mūsų, opelistų...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 10 25, 14:41)
Sveikos merginos,turiu prasyma,kazkur pamenu buvo rasyta apie opel daliu srota lyg tai Vievyje,ir dabar negaliu rasti,paieska nieko nerodo ka berinkciau,gal kuri galetu pagelbeti.Ieskau greiciu dezes savo astrutei,problematiskas reikalas verysad.gif


Merginos turbūt nežino... biggrin.gif
Aš turėjau reikalų su tuo žmogum, omegai kažkokios smulkmenos reikėjo.Susikambinom, nuvažiavau, ir beieškant to kaimo man kelią užkirto policijos džipas.... verysad.gif Pasirodo, tas žmogėnas mentas...
O jo telefoną man kažkas iš opel klubo buvo davęs...
Atsakyti
Hey, opelistai mirksiukas.gif
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 08, 12:18)
<...>  Jungsiuos i opelistu gretas <...>

Ko tai labai lėtai jungiesi lotuliukas.gif
QUOTE(denaxa @ 2008 10 25, 13:41)
Sveikos merginos,turiu prasyma,kazkur pamenu buvo rasyta apie opel daliu srota lyg tai Vievyje,ir dabar negaliu rasti,paieska nieko nerodo ka berinkciau,gal kuri galetu pagelbeti.Ieskau greiciu dezes savo astrutei,problematiskas reikalas verysad.gif

O Judestoj bandei ieškot? Vienas mūsų opelistas, beje, ten dirba mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 28, 10:42)
<...>
O ir nuotraukytės, na Opeliukų, irgi ne prošal <...>

Štai mano 'lėlytė' bigsmile.gif :
user posted image



Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 11 04, 22:03)
Papildyta:

Štai mano 'lėlytė' bigsmile.gif :
user posted image



tavo lelyte beveik tokia grazi kaip manoji lotuliukas.gif myliu astriukus wub.gif
Papildyta:
maniske ax.gif :
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 04 lapkričio 2008 - 21:32
magnifica - jau, jau blush2.gif Stabdis aš, žinau. Bet jau ten. Na, tu juk žinai tongue.gif
Kokia tavo mašinytė fotogeniška lotuliukas.gif Meniškai nufotkinta. Nosiuką parodė ir gana...kaip manekenė, ane? Mokėsit daugiau - parodysiu daugiau hihihi.gif

illiusion81 - kokia spalvytė wub.gif

O kur dingo mūsų entuziastas TedisLT?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 11 05, 09:19)
magnifica - jau, jau blush2.gif  Stabdis aš, žinau. Bet jau ten. Na, tu juk žinai tongue.gif
Kokia tavo mašinytė fotogeniška lotuliukas.gif  Meniškai nufotkinta. Nosiuką parodė ir gana...kaip manekenė, ane? Mokėsit daugiau - parodysiu daugiau hihihi.gif

Žinau žinau, mačiau jau tave ten drinks_cheers.gif Yep, fotogeniška manoji wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 11 05, 13:02)
Žinau žinau, mačiau jau tave ten drinks_cheers.gif Yep, fotogeniška manoji wub.gif lotuliukas.gif

Nežinau kodėl, bet toks vaizdas, kad čia opelistų daugiau nei ten lotuliukas.gif
Na, bent jau čia daugiau su kuo pabendrauti tenka...
Atsakyti