Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(denaxa @ 2008 10 06, 22:11)
Jis yra ne sveika o sveikas,ir jo nikas opel klube is R raides ax.gif
Papildyta:
O mano astrute visai pasiuto,vel remonto prasosi.Ruosiausi rudis tvarkyt ir antikorozine sioke tokia papigiai,tai dar teko zvaklaidzius pasikeisti (meistras zaraza nekeite,pasake pati pasikeisi blink.gif ),paskui paaiskejo kad nebera galiniu stabdziu,o nuo vakar jau ir penkto begio nebeturiu,deze parejo.Na,be stabdziu dar galima vazineti,bet be penkto begio tai man jau labai sunkiai verysad.gif Tai vat dabar jau ir nebezinau nuo ko remontus pradet kai pinigo kiek atsiras,gal nuo rudziu tvarkymo?

o baska kiek tvarkymo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 10 06, 19:50)
Sveika, prikėlei apmirusią temulką 4u.gif

thumbup.gif

QUOTE(denaxa @ 2008 10 06, 21:11)
Jis yra ne sveika o sveikas,ir jo nikas opel klube is R raides ax.gif
<...>

Ups blush2.gif Nu ir iš kur gi aš galėjau žinoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 07 spalio 2008 - 09:23
As tai ir vis uzsuku i opelistu foruma, pasiskaitau. Visai idomu, daug informacijos, nuo A iki Z.... Vis galvoju ten prisijungti prie naujoku, bet kazkaip nedristu blush2.gif Man ten visi tokie profai-vairuotojai atrodo, apie masinas daug nusimanantys. Galvoju kaip paklaustu ko, tai zagseciau prie kompo nezinodama ka atsakyt.
Maciau pora palangiskiu ten yra. Meet'us organizuojasi chebrytes. O ka juose veikt? Tupineja aplink masinas ir nagrineja jas? As stoveciau sone ir nosi krapstyciau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 07, 11:51)
As tai ir vis uzsuku i opelistu foruma, pasiskaitau. Visai idomu, daug informacijos, nuo A iki Z.... Vis galvoju ten prisijungti prie naujoku, bet kazkaip nedristu blush2.gif  Man ten visi tokie profai-vairuotojai atrodo, apie masinas daug nusimanantys. Galvoju kaip paklaustu ko, tai zagseciau prie kompo nezinodama ka atsakyt.
Maciau pora palangiskiu ten yra. Meet'us organizuojasi chebrytes. O ka juose veikt? Tupineja aplink masinas ir nagrineja jas? As stoveciau sone ir nosi krapstyciau hihihi.gif

O tu išdrįsk mirksiukas.gif Nieks ten nieko tavęs neklausinėtų, baik tu rolleyes.gif
O meetuose, bent jau pas mus VLN, susirenka, pasitupinėja (kaip tu sakai) prie mašiniukų, tada eina į piceriją ir ten šiaip plepasi, juokauja... Iš tiesų būna labai linksma thumbup.gif drinks_cheers.gif Kartais boulingą, biliardą varo pažaist lotuliukas.gif Vasarą renkasi gamtoje, šašlykiukai, tas anas... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 10 08, 09:22)
O tu išdrįsk mirksiukas.gif Nieks ten nieko tavęs neklausinėtų, baik tu rolleyes.gif
O meetuose, bent jau pas mus VLN, susirenka, pasitupinėja (kaip tu sakai) prie mašiniukų, tada eina į piceriją ir ten šiaip plepasi, juokauja... Iš tiesų būna labai linksma thumbup.gif drinks_cheers.gif Kartais boulingą, biliardą varo pažaist lotuliukas.gif Vasarą renkasi gamtoje, šašlykiukai, tas anas... bigsmile.gif

Taip viliojanciai skamba ax.gif
Reiks kaip nors visgi prisiregistruot. Kai suprasiu kaip doh.gif Jau milijona kartu ten buvau, bet vis neisikertu kaip tas daroma. Juk tik i naujoku prisitatyma atejus net fotkes masinos negali idet kol kazkiek postu nesi parases g.gif O kaip tuos postus rasyt neprisireginus?
Sorry, as blondine blush2.gif

O kalbant apie opeliukus, tai as pro langa tik i savaji pasiziuriu. Stovi. Laukia manes. Ech, gal jau kita savaite galesiu vairuot. O tai dabar dar ir ant kedes nenusedziu, kur jau ten uz vairo verysad.gif Vakar is pilvelio siulus istrauke, tai toks jausmelis, lyg vel butu supjauste verysad.gif O nuo gulejimo jau ir stuburas "rekia"...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 10 08, 10:50)
Taip viliojanciai skamba ax.gif
Reiks kaip nors visgi prisiregistruot. Kai suprasiu kaip doh.gif  Jau milijona kartu ten buvau, bet vis neisikertu kaip tas daroma. Juk tik i naujoku prisitatyma atejus net fotkes masinos negali idet kol kazkiek postu nesi parases g.gif  O kaip tuos postus rasyt neprisireginus?
Sorry, as blondine blush2.gif

O kalbant apie opeliukus, tai as pro langa tik i savaji pasiziuriu. Stovi. Laukia manes. Ech, gal jau kita savaite galesiu vairuot. O tai dabar dar ir ant kedes nenusedziu, kur jau ten uz vairo verysad.gif  Vakar is pilvelio siulus istrauke, tai toks jausmelis, lyg vel butu supjauste verysad.gif  O nuo gulejimo jau ir stuburas "rekia"...

Gali prisiregistruoti ir prisistatyti - foto įkelsi vėliau, kai kažkiek ten postų parašysi mirksiukas.gif

O dėl sveikatos... Linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 10 08, 12:59)
Gali prisiregistruoti ir prisistatyti - foto įkelsi vėliau, kai kažkiek ten postų parašysi mirksiukas.gif

O dėl sveikatos... Linkiu kuo greičiau pasveikti 4u.gif

Aciu uz padrasinimus 4u.gif . Jungsiuos i opelistu gretas.
Aciu ir uz palinkejimus, sveikstu skubu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,turiu prasyma,kazkur pamenu buvo rasyta apie opel daliu srota lyg tai Vievyje,ir dabar negaliu rasti,paieska nieko nerodo ka berinkciau,gal kuri galetu pagelbeti.Ieskau greiciu dezes savo astrutei,problematiskas reikalas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 10 25, 15:41)
Sveikos merginos,turiu prasyma,kazkur pamenu buvo rasyta apie opel daliu srota lyg tai Vievyje,ir dabar negaliu rasti,paieska nieko nerodo ka berinkciau,gal kuri galetu pagelbeti.Ieskau greiciu dezes savo astrutei,problematiskas reikalas verysad.gif


Kokia Astra? Metai, variklis? Kokios dezes reikia, mechanines?
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 10 25, 19:41)
Kokia Astra? Metai, variklis? Kokios dezes reikia, mechanines?


96m astra F caravan,1,6 mono ipurskimas,mechanke,pagal manuala turetu buti F13/5 deze,ten plonesnis velenas eina negu 16'oj(kuri eina 1,8 ir 2,0 varikliams). Palist po masina ir paziuret nera galimybiu,kebulistai megino ieskoti uzraso kokio bet nerado. O gali suorganizuot?
Atsakyti
Laba diena,

noreciau prisijungti prie OPEL'istu

Musu seima turi du OPELIUS - ASTRA ir VECTRA

Astrulencijos metu nepamenu, nes su ja dazniausiai vazineja mano zmonike. ale kai jau paziuresiu, as prideciau gal informacija [na nebent zmonike uzprotestuos]
Vetros metai tai 97, sirdele pas ja mazuke - 1.6, pati tai kaip sedanas atrodo, o viduriai - veliurovi.

Tai kaip - isdegs bent prisijungt prie jusu, opelistu tautele ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 10 28, 11:16)
Laba diena,

noreciau prisijungti prie OPEL'istu

Musu seima turi du OPELIUS - ASTRA ir VECTRA

Astrulencijos metu nepamenu, nes su ja dazniausiai vazineja mano zmonike. ale kai jau paziuresiu, as prideciau gal informacija [na nebent zmonike uzprotestuos]
Vetros metai tai 97, sirdele pas ja mazuke - 1.6, pati tai kaip sedanas atrodo, o viduriai - veliurovi.

Tai kaip - isdegs bent prisijungt prie jusu, opelistu tautele ?smile.gif

Labai gerai. Gretos didėja. Tik atleiskit - raudono kilimo, fejerverkų ir šokėjų parado nebus lotuliukas.gif
Nieko asmeniško. Tiesiog mes su opeliukais važinėjam, va jeigu su kokiais ferariais g.gif Ai, tiek to - apsistokime ties opeliukais.
Labai jau man smagu pamatyti aprašyme jūsų vieną opeliuką ax.gif Vectra, 97 m. sirdele 1.6, sedanas... Na tai labas dar kartą. Visai kaip mano mirksiukas.gif Kokia jūsų spalva? Mechaninė?
Mano automatas. Pagedo dėžė truputį. Dabar vyrui iš savo piniginės atsegiau 200 lt. Sako tiek užteks.
Papildyta:
TedisLT - dar kaip magaryčių galėtumėt pridėt miesto, kuriame jūsų mašiniukai važinėjas, pavadinimą. Iš katro Lietuvėlės kraštelio būsit?
O ir nuotraukytės, na Opeliukų, irgi ne prošal... Žinot - moteriškas smalsumas.
Mano Opapa tai jau išdemonstruota šioje temoje.
Atsakyti