Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Elvita @ 2008 09 20, 21:29)
Maniškės padangos ir 15-kinės ir važinėju su Tigra  mirksiukas.gif


ir mano taip pat drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 25, 15:27)
Mano opeliuką sutvarkė clap.gif  Jau važiavau šiandien. Vai kaip keista po visureigio persėst į tokią žemą doh.gif  Atrodo važiuoju ant žemės sėdėdama. O juk vectra nėra tokia jau žema.
Tiesa, kai nuvažiavau pasiimti savo Opelio, pabrėžiu - Opelio, man stalčius atsidarė ir akys ant kaktos išlipo blink.gif  Stovi kažkoks piktasnukis Vauxhall'as blink.gif  Vietoj opel ženklo, na to žaibo rate, tas piktas erelis doh.gif  Vo blyn, tai dabar atrodo, kad priekis angliškas, o galas normalus, vokiškas opelio.
Chebra nusprendė, kad grotelės gražesnės, tiuninguotos.

parodyk kokie pasikeitimai taviškės drinks_cheers.gif
Atsakyti
hiii biggrin.gif prisijungsiu ir as jau.... isigijau Opel Tigra, 95m., 1.4 variklis, sidabrine biggrin.gif tik po kokiu 3 savaiciu teteks normaliai pradeti vazineti, nes autukas bus kaime, o as mieste dirbsiu, kol patvarkys ka dar reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2008 09 28, 11:42)
hiii  biggrin.gif  prisijungsiu ir as jau.... isigijau Opel Tigra, 95m., 1.4 variklis, sidabrine  biggrin.gif  tik po kokiu 3 savaiciu teteks normaliai pradeti vazineti, nes autukas bus kaime, o as mieste dirbsiu, kol patvarkys ka dar reikia  biggrin.gif

sveika 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o aš jau savo parduosiu.... verysad.gif norisi naujesnės ir geresnės mašinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 28, 13:34)
sveika  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o aš jau savo parduosiu.... verysad.gif norisi naujesnės ir geresnės mašinos smile.gif


man zaliai, katik iskeptai vairuotojai, tai ir taip per gera masinyte biggrin.gif o mazytes man labai patinka bigsmile.gif pora metu tirkai vazinesiu...
Atsakyti
Na va ir mano opeliukas po "operacijos":
atkreipkit dėmesį į ženkliuką vietoj opel ženklo, tokį dėjo būtent dėl to V raidės formos chromo, nes opel originalios grotelės buvo juodos:
user posted image
opeliuko užpakaliukas irgi gavo naujas lempas:
user posted image
voverė iš arčiau:
user posted image
va toks va mano džiaugsmas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 28, 17:40)
Na va ir mano opeliukas po "operacijos":

nu atsinaujinusi tavo opapa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 28, 18:20)
nu atsinaujinusi tavo opapa bigsmile.gif

Aha thumbup.gif Tik gaila, kad neturiu tokių fotkių kaip prieš tai ji atrodė...
Atsakyti
man tos angelo akys thumbup.gif gerules lempikes...
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2008 09 28, 19:40)
man tos angelo akys  thumbup.gif  gerules lempikes...

Tai jau taip thumbup.gif Man ir patinka ax.gif . Reik dar nufotkint vakare, kad matytusi įjungtos šviečiančios.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 28, 19:55)
Tai jau taip thumbup.gif  Man ir patinka ax.gif . Reik dar nufotkint vakare, kad matytusi įjungtos šviečiančios.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va ir žadėtoji fotosesija tamsoje:
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 28, 20:50)
Na va ir žadėtoji fotosesija tamsoje:
user posted image
user posted image

tamsoj tai kaip velnio akys žiba lotuliukas.gif
Atsakyti