Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(vovere74 @ 2008 09 17, 18:24)
Aišku, kad fotkę įdėsiu. Ir ne vieną. Juk aš pagyrūnė lotuliukas.gif
Šiandien neiškenčiau ir nuvariau savo opeliuko aplankyt. Oi, sakau, rodykit ką darot, negaliu kaip rūpi bigsmile.gif  Tai va, kai pamačiau vos neatsisėdau doh.gif  Vajetau kaip babaisiškai atrodo be priekinio bamperio, lempų ir visas priekis nuimtais dažais doh.gif  Sakau duokit tokią, varysiu chebros gąsdint tongue.gif  O gale lempas naujas jau įdėjo, ui kaip man gražu wub.gif  Mano Opapa ne tik žiūrės angelo akytėm, bet ir iš užpakalio spoksos tokiom pat interiasnom farom biggrin.gif
Dabar gailiuos, kad nenufotkijau jos prieš tai. Būtų - iki ir po lotuliukas.gif

tai po biesais jūs čia apie Xenonus kalbat? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 17, 19:41)
tai po biesais jūs čia apie Xenonus kalbat? blink.gif

Nea, ne apie juos. Angelo akys:

user posted image


user posted image

O tokios galinės:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 17, 21:52)
Nea, ne apie juos. Angelo akys:

user posted image
user posted image

O tokios galinės:

user posted image

voj voj voj...dabu dašilo...tai jaučiu kainikė jų doh.gif o tai bet kuriam modeliui jų būna? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 18, 08:02)
voj voj voj...dabu dašilo...tai jaučiu kainikė jų doh.gif o tai bet kuriam modeliui jų būna? rolleyes.gif

Nežinau, ar visiems, bet daug yra. Šiaip kiek žirėjau kainas tai jeigu čia Lietuvoj pirkt tai dvigybai brangiau negu mes mokėjom už iš Vokietijos atsiųstas. Su visu parsiuntimu beveik perpus pigiau atsiėjo.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 18, 09:45)
Nežinau, ar visiems, bet daug yra. Šiaip kiek žirėjau kainas tai jeigu čia Lietuvoj pirkt tai dvigybai brangiau negu mes mokėjom už iš Vokietijos atsiųstas. Su visu parsiuntimu beveik perpus pigiau atsiėjo.

įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis šiandien man taip lyg tarp kitko mestelėjo - o, davai, sako, kai sutvarkys opelį - parduodam. Ir perkam tau (t.y. man) kokį amerikanską aparatą. Nu gražiausiai doh.gif
Atsakyti
Čia mano krūta tačkė:
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sakau - gal duos su tokia pasivažinėt thumbup.gif Toks naujoviškas tiuningas lotuliukas.gif Nieko, žada kitą savaitę atiduot jau blizgančią.
Atsakyti
a ko ratukai tokie siauri blush2.gif ? ar tik foto taip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 18, 21:18)
a ko ratukai tokie siauri blush2.gif  ? ar tik foto taip atrodo?

Ai, kad čiuožinėt galėčiau lotuliukas.gif
Šiaip tai tas kuris keitė padangas neturėjo platesnių doh.gif Žiemą dėsim kitas.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 18, 22:20)
Ai, kad čiuožinėt galėčiau lotuliukas.gif
Šiaip tai tas kuris keitė padangas neturėjo platesnių  doh.gif  Žiemą dėsim kitas.



aisku ax.gif ant mano astrutes tai standartiniai ne jokie ten padidinti ratai, bet tikrai platesni atrodo ax.gif o man irgi jau reik zieminiu ieskot doh.gif vel islaidos ziaurios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 18, 21:21)
aisku ax.gif  ant mano astrutes tai standartiniai ne jokie ten padidinti ratai, bet tikrai platesni atrodo ax.gif  o man irgi jau reik zieminiu ieskot doh.gif  vel islaidos ziaurios smile.gif

Mano galinės platesnės. Čia gavosi toks kaip ir šakar-makar. Kai pirkom opeliuką tai priekinės padangos buvo geros, o galinės jau plikos. Tai vat priekines dėjom į galą, o priekiui pirkom kitas. O sandėliuke turiu geras žiemines safrano padangas. Tik nežinau ar tiks nes diskai gali netikt. Mat dabar ant opeliuko 14-kinės, o nuo renuko atliko 15-kinės padangos.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 18, 22:28)
Mano galinės platesnės. Čia gavosi toks kaip ir šakar-makar. Kai pirkom opeliuką tai priekinės padangos buvo geros, o galinės jau plikos. Tai vat priekines dėjom į galą, o priekiui pirkom kitas. O sandėliuke turiu geras žiemines safrano padangas. Tik nežinau ar tiks nes diskai gali netikt. Mat dabar ant opeliuko 14-kinės, o nuo renuko atliko 15-kinės padangos.



nu jau 14-ikiniai tikrai per mazi vectrutei ax.gif man 14-tukai tik mazytem masinytem. mano astrute su 15 -ikinais, jei nebutu tokie grazus lietnykai, tai noreciau didesniu ax.gif rezgu plana kitai vasarai nusipirkt naujus ratukus su naujais lietnykais- 16-ikinius, o situs penkioliktukus kitai ziemai aprengt ax.gif
Atsakyti