Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 14, 20:46)
kazkaip neitiketinai skamba ax.gif  na nebent mieste niekada nebuna kamsciu ir visad dega zalias sviesoforas, ir tai laaabai jau mazai 6l- dar dyzeliui tai dar dar- bet benzino tikrai nelabai tikiu kad tiek teimtu blush2.gif  mano astra 1.6  16v varikliukas mieste ima 8-9l, jei ziaaaurus kamsciai tai manau ir 11l pasiima, o uzmiesti apie 6-7
o apie tigros 1.4 sanaudas "ratai"raso va kaip "sąnaudos EU 5.5/10.5 l/100 km."

neturiu ko meluot...ką rodo mano dačikai, tą ir sakau...orai atvės-tai žinoma ims dar daugiau...o kamščių tai man netenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien savo vectrą palikau garaže... Kitą savaitę turėčiau pasiimti šiek tiek kitaip atrodančią. Turi priekį perdažyt, sparną ištiesint, lempas priekyje ir gale pakeist. Toks kosmetinis remontėlis. Be to reiks ratus suvedinėt ir balansuot, muša vairą į vieną pusę. Lemputė matyt perdegė ir neapšviečia pavarų dėžės. Tamsoj nesimato kur kokią pavarą įjungiu. Moldingai truputį atšokę.
Žodžiu ir laiko ir pinigėlių mano džiaugsmas suvalgys... Ech verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 16, 16:42)
Šiandien savo vectrą palikau garaže... Kitą savaitę turėčiau pasiimti šiek tiek kitaip atrodančią. Turi priekį perdažyt, sparną ištiesint, lempas priekyje ir gale pakeist.  Toks kosmetinis remontėlis. Be to reiks ratus suvedinėt ir balansuot, muša vairą į vieną pusę. Lemputė matyt perdegė ir neapšviečia pavarų dėžės. Tamsoj nesimato kur kokią pavarą įjungiu. Moldingai truputį atšokę.
Žodžiu ir laiko ir pinigėlių mano džiaugsmas suvalgys... Ech verysad.gif

kas tau į sparną įbachino blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 16, 17:58)
kas tau į sparną įbachino blink.gif

Nežinau. Vieną dieną tokią radau doh.gif Kažkas bactelėjo ir nuvažiavo sau.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 16, 19:05)
Nežinau. Vieną dieną tokią radau doh.gif  Kažkas bactelėjo ir nuvažiavo sau.

ot fruktai kokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 16, 19:11)
ot fruktai kokie doh.gif

Pasinervinau ir praėjo. Kas belieka...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 16, 19:22)
Pasinervinau ir praėjo. Kas belieka...

nu jo smile.gif
Atsakyti
Šiandien į darbą važiavau su vyro visureigiu Ford Explorer. Tai pasijutau tokia kvaiša doh.gif Ieškojau kur magelio snukį įdėt doh.gif O jis mano opeliuko blush2.gif Kaip nervinausi doh.gif kol "dašilo", kad ne ta mašina... Smagus tas didelis mašinius, bet man smagiau su savo Opapa važinėtis, kažkaip labiau užtikrintai jaučiuos.
Ech, greičiau sutvarkytų mano ratus, tada čia girsiuosi ir parodysiu kaip atrodo vectra su angelo akimis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 17, 11:22)
tada čia girsiuosi ir parodysiu kaip atrodo vectra su angelo akimis rolleyes.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 17, 11:22)
Ech, greičiau sutvarkytų mano ratus, tada čia girsiuosi ir parodysiu kaip atrodo vectra su angelo akimis rolleyes.gif


Butinai fotke idek,grazus dalykas tos angelo akys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 17, 13:27)
angelo akys thumbup.gif

blink.gif
Atsakyti
Aišku, kad fotkę įdėsiu. Ir ne vieną. Juk aš pagyrūnė lotuliukas.gif
Šiandien neiškenčiau ir nuvariau savo opeliuko aplankyt. Oi, sakau, rodykit ką darot, negaliu kaip rūpi bigsmile.gif Tai va, kai pamačiau vos neatsisėdau doh.gif Vajetau kaip babaisiškai atrodo be priekinio bamperio, lempų ir visas priekis nuimtais dažais doh.gif Sakau duokit tokią, varysiu chebros gąsdint tongue.gif O gale lempas naujas jau įdėjo, ui kaip man gražu wub.gif Mano Opapa ne tik žiūrės angelo akytėm, bet ir iš užpakalio spoksos tokiom pat interiasnom farom biggrin.gif
Dabar gailiuos, kad nenufotkijau jos prieš tai. Būtų - iki ir po lotuliukas.gif
Atsakyti