Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

Man isvis automobilis graziausias juodas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 02, 21:04)
Man isvis automobilis graziausias juodas  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pagyvinam tema smile.gif Neplautas Signumas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
graži mašinytė, priekis toks pat kaip mano vyro Vectros naujos.... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal zinot kuri kur galima nusipirkti tas plastmases kur ant skelksciu dedasi? g.gif nes uzsisakyt labai brangiai kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(infrared @ 2008 04 03, 11:03)
sveikos  4u.gif  gal zinot kuri kur galima nusipirkti tas plastmases kur ant skelksciu dedasi?  g.gif  nes uzsisakyt labai brangiai kainuoja  doh.gif

čia tigrai????
Atsakyti
QUOTE(infrared @ 2008 04 03, 11:03)
sveikos  4u.gif  gal zinot kuri kur galima nusipirkti tas plastmases kur ant skelksciu dedasi?  g.gif  nes uzsisakyt labai brangiai kainuoja  doh.gif


viska srotuose galima rast mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 03, 11:11)
viska srotuose galima rast  mirksiukas.gif

jei tigrai, tai užsikask lapais nerasi, deficitas tie slenksčiai užtat ir vagia juos kaip pablūdę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 03 balandžio 2008 - 10:32
QUOTE(A&S @ 2008 04 03, 12:32)
jei tigrai, tai užsikask lapais nerasi, deficitas tie slenksčiai užtat ir vagia juos kaip pablūdę doh.gif

Negasdinkit blink.gif esu girdejus, kad keliom tigrom lempas islupo oziai.. doh.gif lempos ieskojau savo mazajai, tai sakes kokios kainos - naudota 250 LT... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 03, 11:58)
Negasdinkit  blink.gif esu girdejus, kad keliom tigrom lempas islupo oziai..  doh.gif lempos ieskojau savo mazajai, tai sakes kokios kainos - naudota 250 LT...  unsure.gif

taip yra blink.gif tikrai...tpu tpu man nepavogė nieko schmoll.gif
Atsakyti
mum buvo nuo rato tą Opeliuko ženklą nukrapštę, nu nuo originalaus ratlankio... labai jau negražiai atrodė... verysad.gif mum beliko irgi tą patį padaryti ir iš kito tolimesnio kaimyno nukrapštyti, viliantis, kad būtent jis pirmasis tai padarė ax.gif blush2.gif o paskui jaučiu taip ir ėjo "užburtas ratas", vieni pas kitus lakstė ir ženkliukus vogė doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 03, 14:48)
mum buvo nuo rato tą Opeliuko ženklą nukrapštę, nu nuo originalaus ratlankio... labai jau negražiai atrodė... verysad.gif mum beliko irgi tą patį padaryti ir iš kito tolimesnio kaimyno nukrapštyti, viliantis, kad būtent jis pirmasis tai padarė ax.gif  blush2.gif  o paskui jaučiu taip ir ėjo "užburtas ratas", vieni pas kitus lakstė ir ženkliukus vogė doh.gif  unsure.gif

ėjot ženkliuko vogt:??? blink.gif
Atsakyti