Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Oxen @ 2008 09 04, 07:49)
Teisybė...O perkant dėvėtą - daugiausia problemų su 5 metų mašinom...Geriau jau 8-10metų , tai pirmosios rimtos ligos jau būna ištaisytos...Aišku yra išimčių...


Tai vat as net neziuriu i masinas nuo 99m. smile.gif Tik vat perechodams kai daliu prireikia tai velnia ten rasi,nelabai tokias jau veza schmoll.gif

Oxen,gal zinai ka apie servisa Didziojoj Riesej? Kebulini? Reikia rudis susitvarkyti ir ieskau optimalaus kainos ir kokybes santykio,neturiu perkamuju siuo metu o masina reikia tvarkyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 04, 11:23)


Oxen,gal zinai ka apie servisa Didziojoj Riesej?

mastau.gif
neteko turėt reikalų...
Atsakyti
O gaila...na,teks nuvaziuot pasidairyt,telefonu su jais kalbejau tai sake kad uz viena rudi mazdaug 50-70lt su viskuo (sakiau kad tik tas vietas dazyt reiks,ne visa detale),dugno nupurskimas mazdaug 150lt (as nepasakiau kad caravanas pas mane).Ka manai apie kainas?
Atsakyti
kažin kokios daba poliravimo kainos?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 04, 15:55)
O gaila...na,teks nuvaziuot pasidairyt,telefonu su jais kalbejau tai sake kad uz viena rudi mazdaug 50-70lt su viskuo (sakiau kad tik tas vietas dazyt reiks,ne visa detale),dugno nupurskimas mazdaug 150lt (as nepasakiau kad caravanas pas mane).Ka manai apie kainas?


Na viena rūdis - įdomus mato vienetas.... biggrin.gif
Gal čia ir normali kaina, įdomu kiek ten tų "rūdžių" priskaičiuos...Visos detalės, jei ne pardavimui, tai dažyt neapsimoka, - bus ne taip apmaudu, jei po metų tos pačios rūdys vėl išlys...O pati nenori pabandyt tokiu darbu užsiimt? Tu gi viską moki....Aerozolinių dažų galima užsisakyt..
O va dugno purškimas - kažkaip įtartinai pigu. Man dugno ir visų uždarų ertmių išpurškimas kainavo 600 litų, ir čia ne vilniuj....
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 08, 17:11)
Na viena rūdis - įdomus mato vienetas.... biggrin.gif
Gal čia ir normali kaina, įdomu kiek ten tų "rūdžių" priskaičiuos...Visos detalės, jei ne pardavimui, tai dažyt neapsimoka, - bus ne taip apmaudu, jei po metų tos pačios rūdys vėl išlys...O pati nenori pabandyt tokiu darbu užsiimt? Tu gi viską moki....Aerozolinių dažų galima užsisakyt..
O va dugno purškimas - kažkaip įtartinai pigu. Man dugno ir visų uždarų ertmių išpurškimas kainavo 600 litų, ir čia ne vilniuj....


Nu va,tik ka is ten grizau.Beje,daryciau pati,buvo mintis tokia kilus,bet zinai gi mano dabartini darba,o garazo nera,cia gi reikia kad sausa,svaru butu,na,ne daugiaaukscio kieme tai daryti ir ne naktimis:verysad:
Tai vat-uz rudis (sakiau kad dazytu lopineliais tik tas vietas),keturios jos pas mane,tai su viskuo sake apie 200lt.,ir dugnas su durelem ir slenksciais-irgi apie 200lt,sake simtas litu uz medziagas mazdaug + 100lt darbas,uz darba tai labai mazai cia manau doh.gif o medziagos panasiai ir kainuoja.Dugna tai graviteksu jie purskia.Nu nezinau,bus matyt,siaip tai baisoka kai tik tokios kainos,kazi ar po pusmecio vel neislys...Nors tas meistriukas ir sake kad jau kai pradeda listi tai stebuklo kazi kokio jau nelabai bepadarysi.Beje,dar suzinojau,kad kapoto dangtis greiciausiai neoriginalus pas mane,nes opeliu kapotai nerudyja pasirodo cool.gif Antikorozine tai ten aiskiai bus megejisko lygio jauciu...nu bet vis geriau negu nieko,visai dabar be pinigo sedziu tai nelabai galiu rinktis verysad.gif be to,dar ir kitu bedu atsirado,kazkoks "sumas" po kapotu atsiranda apkrovos gerai davus,ir labai panasu,kad guolis po pagrindiniu dirzu ta gausma duoda,o cia jau rimciau nei rudys,vazineju dabar itin ramiai ir vis bijau kad subyresiu doh.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Buvau dingus visa vasara ax.gif Vis dar vazineju su savo Corsiuku wub.gif

QUOTE(denaxa @ 2008 09 03, 19:35)
Astros is esmes neblogos masinos,be to,dar ir grazios smile.gif Tik perkant naujas masinas kai baigiasi garantija geriausia jas parduoti ir vel imti nauja smile.gif


MB irgi taip sako ir taip jau daug metu daro. Trys metai praeina ir vel nauja masina perkasi rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikutės,

norėčiau info dėl Opel Tigros. Kiek vietos gale yra, ar tilptu du mažamečiai vaikai?
Labai man fainutės tos tigriukės, bet bijau, kad vaikai gale netilps doh.gif Patarkit mirksiukas.gif Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2008 09 09, 16:10)
Sveikutės,

norėčiau info dėl Opel Tigros. Kiek vietos gale yra, ar tilptu du mažamečiai vaikai?
Labai man fainutės tos tigriukės, bet bijau, kad vaikai gale netilps  doh.gif Patarkit  mirksiukas.gif Ačiukas  4u.gif

tilps drąsiai mirksiukas.gif tik kietoka važiuot bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2008 09 09, 16:10)
Sveikutės,

norėčiau info dėl Opel Tigros. Kiek vietos gale yra, ar tilptu du mažamečiai vaikai?
Labai man fainutės tos tigriukės, bet bijau, kad vaikai gale netilps  doh.gif Patarkit  mirksiukas.gif Ačiukas  4u.gif


sveika, įkišiu ir aš savo trigrašį 4u.gif
http://www.autoreviu.../categories/283

žiūrėk va čia
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 09 09, 22:40)
sveika, įkišiu ir aš savo trigrašį  4u.gif
http://www.autoreviu.../categories/283

žiūrėk va čia

pakankamai gerai rašo apie tigriuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas bigsmile.gif
Kreipiuos i turincias tigras. man idomu, kiek jos kuro paskanauja mieste ir trasoje realiai smile.gif mechanines... (94-96metu idomu butu...) smile.gif
Atsakyti