Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

labai grazi Opapa bigsmile.gif ir spalva tokia tikrai neiprasta- man labai grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 02, 15:50)
labai grazi Opapa bigsmile.gif  ir spalva tokia tikrai neiprasta- man labai grazi 4u.gif

Oi, ačiū labai blush2.gif . Tuoj taip pasipūsiu, vaikščiosiu aplink savo mašinytę kaip povas. Smagu, kad kažkam patinka 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 02, 16:53)
Oi, ačiū labai blush2.gif . Tuoj taip pasipūsiu, vaikščiosiu aplink savo mašinytę kaip povas. Smagu, kad kažkam patinka 4u.gif .

nuo voverės link povo...gera pažanga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 02, 19:11)
nuo voverės link povo...gera pažanga lotuliukas.gif

thumbup.gif O ant mano opeliuko yra voverytės. Prie numerio. Ir salone pora "gyvena". Tai jau mūsų miestely nieks nesumaišys opeliukų, iš mašinos subiniuko mato kas važiuoja tongue.gif Tai kai kas pypina aš net nepergyvenu, kad blogai vairuoju. Žinau jau - sveikinasi biggrin.gif
Tai va - jei kada kur pamatysit tokį violetinį opeliuką, su dviem baltom voverytėm prie galinio numerio - žinokit, kad tai aš.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 02, 20:28)
thumbup.gif  O ant mano opeliuko yra voverytės. Prie numerio. Ir salone pora "gyvena". Tai jau mūsų miestely nieks nesumaišys opeliukų, iš mašinos subiniuko mato kas važiuoja tongue.gif  Tai kai kas pypina aš net nepergyvenu, kad blogai vairuoju. Žinau jau - sveikinasi biggrin.gif
Tai va - jei kada kur pamatysit tokį violetinį opeliuką, su dviem baltom voverytėm prie galinio numerio - žinokit, kad tai aš.

žinosim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jūs jei pamatysit juodą tigrą su ragana salone kabančia, žinokit-tai aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 03, 09:00)
žinosim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jūs jei pamatysit juodą tigrą su ragana salone kabančia, žinokit-tai aš lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Oi geras thumbup.gif Perskaičiau tą sakinio dalį -jūs jei pamatysit juodą tigrą su ragana - ir akis išpūčiau blink.gif Čia dabar, pagalvojau doh.gif Net nepastebėjau, kad parašyta - salone kabančia. tease.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 03, 09:12)
lotuliukas.gif  Oi geras thumbup.gif  Perskaičiau tą sakinio dalį -jūs jei pamatysit juodą tigrą su ragana - ir akis išpūčiau blink.gif  Čia dabar, pagalvojau doh.gif  Net nepastebėjau, kad parašyta - salone kabančia.  tease.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,opeliuku myletojos 4u.gif Gal kas vazineja Opel Astra 2008m?Mano drauge nori pirkti,nezino kas kaip,ar gera.Tokia va
http://upload.wikime...pel_Astra_H.jpg
Atsakyti
tikrai nežinau nieko apie šį modeliuką unsure.gif
Atsakyti
Astros is esmes neblogos masinos,be to,dar ir grazios smile.gif Tik perkant naujas masinas kai baigiasi garantija geriausia jas parduoti ir vel imti nauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 03, 20:35)
Astros is esmes neblogos masinos,be to,dar ir grazios smile.gif Tik perkant naujas masinas kai baigiasi garantija geriausia jas parduoti ir vel imti nauja smile.gif


Teisybė...O perkant dėvėtą - daugiausia problemų su 5 metų mašinom...Geriau jau 8-10metų , tai pirmosios rimtos ligos jau būna ištaisytos...Aišku yra išimčių...

O kas dėl raganos mašinoj...Prisiminiau, neseniai mačiau opeliuką, gale lipdukas: "Atsargiai , prie vairo pikta boba."..Pasiveju, pasižiūriu - vairuoja simpatiška jauna panelė, žiūri į mane ir juokiasi.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 04, 07:49)
O kas dėl raganos mašinoj...Prisiminiau, neseniai mačiau opeliuką, gale lipdukas: "Atsargiai , prie vairo pikta boba."..Pasiveju, pasižiūriu - vairuoja simpatiška jauna panelė, žiūri į mane ir juokiasi.... biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti