Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

labai malonu.tada ir prisistatysiu as Ernesta o mano masiniukas vectra 1998 metuku hecbekas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 09 02, 13:32)
labai malonu.tada ir prisistatysiu as Ernesta o mano masiniukas  vectra 1998 metuku hecbekas 4u.gif

Sveika.Aš Andželina mirksiukas.gif Malonu susipažinti. ir kaip sekasi važinėt su Vectriuku? mano vyras Vectrą turi, tik 2004m. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 09 02, 13:32)
labai malonu.tada ir prisistatysiu as Ernesta o mano masiniukas  vectra 1998 metuku hecbekas 4u.gif

O 4u.gif Pagaliau. Malonu matyti vectros vairuotoją thumbup.gif . Mano vectra šiek tiek vyresnė - 1997m. Tik gėda pasakyt, nežinau sedanas ar hečbekas. Aš amžinai maišau, niekaip neįsimenu kas yra kas blush2.gif
Papildyta:
Va mano Opapa:
user posted image
Atsakyti
tai kur pražuvėle buvai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 02 rugsėjo 2008 - 14:06
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 02, 15:06)
tai kur pražuvėle buvai?

Manęs klausi?
Jei manęs, tai niekur nebuvau. Tai yra buvau, bet nepražuvus smile.gif
Dabar ruošiuos savo mašiniuką meistreliui patikėt. Man kažkas įlenkė priekinį sparną, suskilinėjo vienas žibintas, rasoja viduje ir blogai šviečia. Tai reik pakeist. Reik ir tą sparną patiesint. Tai tuo pačiu ir padažysim. Žodžiu skaičiuoju pinigėlius dabar ax.gif
Atsakyti
Voveryte,tavo opapa super thumbup.gif Grazuole,net sirdis apsalo pamacius,spalva labai grazi irgi thumbup.gif Nu as del opeliuku isvis is proto kraustausi blush2.gif
Ir man atrodo,kad ten sedanas smile.gif

Uzjauciu del ivykio... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 02 rugsėjo 2008 - 14:17
nu žiūrėk tu man, visos pargrįžo ant rudens.... lotuliukas.gif ir Voverė, ir Denaxa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 02, 15:16)
Voveryte,tavo opapa super thumbup.gif  Grazuole,net sirdis apsalo pamacius,spalva labai grazi irgi thumbup.gif Nu as del opeliuku isvis is proto kraustausi blush2.gif
Ir man atrodo,kad ten sedanas smile.gif

Uzjauciu del ivykio... verysad.gif

Oi, ačiū, ačiū blush2.gif Man patinka mano mašiniukas. Tik ta spalva kažkokia neaiški. Violetinė? Mėlyna? Kartaiis atrodo bordinė, kartais net į rudumą, nuo apšvietimo priklauso.
Maniškės bagažinė atskirai atsidaro, ne su galiniu stiklu. Tai vat ir nežinau kas čia skaitosi.
O dėl įvykio tai jau praėjo nemažai laiko. Na sąlyginai nemažai, juk teises tik nuo gegužės dar turiu biggrin.gif , bet vat įvažiavo man tai gal kokia pora savaičių dar ją turint. Ir nežinau kas, nes stovėjo aikštelėj, radau po pietų parėjus tokią.
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 09 02, 15:18)
nu žiūrėk tu man, visos pargrįžo ant rudens.... lotuliukas.gif ir Voverė, ir Denaxa mirksiukas.gif


Na,as tai dabar nedarbinguma pasiemus,o kai pasveiksiu tai jauciu vel pradingsiu darbuose ir nebus kada prie kompo prieit cool.gif

Voveryte,pas tave tikrai sedanas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 02 rugsėjo 2008 - 14:28
denaxa - jau išsiaiškinau. Tu teisi - sedanas. Tik tam kartui, vėliau vis tiek pamiršiu hihihi.gif Man kažkodėl norisi vis sakyt - hečbekas.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 02, 15:31)
denaxa - jau išsiaiškinau. Tu teisi - sedanas. Tik tam kartui, vėliau vis tiek pamiršiu hihihi.gif  Man kažkodėl norisi vis sakyt - hečbekas.


Man cia irgi sunku buvo labai,visai neskyriau,o po to isiminiau,kad sedanas tai tas kur nelabai praktiskas kelionems ir kurio nenoreciau smile.gif
Atsimink,kad sedanas turi sedimaja (subine tokia atkista) ir bagazine atskirai yra,o hecbekas-kur su stiklu atsidaro ir su salonu bagazine sujungta,o subine nukirsta (nera jos lotuliukas.gif ). Na,nezinau ar padejau,bet man tai taip lengviau buvo prisimint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 02, 15:36)
Man cia irgi sunku buvo labai,visai neskyriau,o po to isiminiau,kad sedanas tai tas kur nelabai praktiskas kelionems ir kurio nenoreciau smile.gif
Atsimink,kad sedanas turi sedimaja (subine tokia atkista) ir bagazine atskirai yra,o hecbekas-kur su stiklu atsidaro ir su salonu bagazine sujungta,o subine nukirsta (nera jos lotuliukas.gif ). Na,nezinau ar padejau,bet man tai taip lengviau buvo prisimint blush2.gif

Sedanas - sėdimoji thumbup.gif Liuks, atsiminsiu thumbup.gif
Atsakyti