Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 10:10)
Dar prie tavo išvardintų pliusų vairuoti visureigį pridėsiu ir praleidimą. Pastebėjau, kad kai važiuoju su tuo "kiragazu" tai mane dažnai praleidžia plačiu rankos mostu - maždaug - oi, ponia, prašom, prašom, tik po jūsų... hihihi.gif
Ir vistiek, mano mašiniukas man mielesnis.
Nors... Kaip ten sakoma? Niekada nesakyk niekada? Na, kitą mašiną kai jau pirksiuos tai tikriausiai žvalgysiuos į visureigiukus. Dabar ir susimąsčiau g.gif ar yra Opel visureigių?

yra bigsmile.gif pvz. Opel Antara bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 07 31, 10:24)
yra bigsmile.gif pvz. Opel Antara bigsmile.gif

Reiks po visagalį internetą pabraidyt....
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 10:40)
Reiks po visagalį internetą pabraidyt....

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 07 31, 10:24)
yra bigsmile.gif pvz. Opel Antara bigsmile.gif

schmoll.gif Nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 11:28)
schmoll.gif  Nepatiko schmoll.gif

tai aš nesakau kad man patinka, tik patvirtinau faktą kad yra opel visureigių mirksiukas.gif ir pirmą šovusį galvon pavadinimą pasakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 07 31, 11:35)
tai aš nesakau kad man patinka, tik patvirtinau faktą kad yra opel visureigių mirksiukas.gif ir pirmą šovusį galvon pavadinimą pasakiau mirksiukas.gif

Šiaip į autopliusą žvilgtelėjau tai pasirinkimas menkas...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 12:03)
Šiaip į autopliusą žvilgtelėjau tai pasirinkimas menkas...

nu jo, menkas, kodėl būtent opel norėtum, yra ir kitų gerų modelių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 07 31, 16:38)
nu jo, menkas, kodėl būtent opel norėtum, yra ir kitų gerų modelių thumbup.gif

Žinau, kad yra. Ir žinau ko norėčiau. Tik noriu ir čia lankytis biggrin.gif Man patinka Opeliukai, kad ir kiek apie juos anekdotų pasakotų...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 19:38)
Žinau, kad yra. Ir žinau ko norėčiau. Tik noriu ir čia lankytis biggrin.gif  Man patinka Opeliukai, kad ir kiek apie juos anekdotų pasakotų...

eh tie anekdotai...tegu tik nebevaro jie ant mūsų opeliukų, seni laikai jau kai opeliukas ir ant nuotraukos rūdydavo drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
sveikos damos, noreciau istoti ir as i jusu kluba pasisnekuciuoti. ar priimsit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2008 09 02, 13:18)
sveikos damos, noreciau istoti ir as i jusu kluba pasisnekuciuoti. ar priimsit?  rolleyes.gif

tai žinoma kad prijamsim...kokį modelį vairuoji? bigsmile.gif
Atsakyti