Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(vovere74 @ 2008 07 15, 12:41)
Tai kartais norisi geriau matyti biggrin.gif

vienas paspaudimas ir matai tongue.gif
Atsakyti
labu 4u.gif niekad nekeliau nuotraukiuku, tai jei nesigaus iskart atsiprasau 4u.gif

http://www.talpink.com/nariai/ecstasy


mano Tigriukas wub.gif p.s. vieno kalpokelio nera verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ecstasy: 17 liepos 2008 - 13:05
O mano astrute saunuole,nepavede manes kelioneje thumbup.gif Sukarta mazdaug pusantro tukstancio km,daugiausia prastais Latvijos keliais.Valkatavimo marsrutas buvo-Vilnius-Klaipeda-Palanga-Liepoja-Ventspilis-Kuldiga-Jurkalne-Liepoja-Pape-Palanga-Karkle(ten praleidom 4 dienas)-Klaipeda-Vilnius(i autostrada ilindom uz Raseiniu) ir vakar nakti grizom namo! Is viso 9 dienas prasibastem.Atostogos super gavosi thumbup.gif Astrutei nei vieno priekaistelio neturiu,puiki masinike rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 17, 14:03)
labu 4u.gif  niekad nekeliau nuotraukiuku, tai jei nesigaus iskart atsiprasau 4u.gif

http://www.talpink.com/nariai/ecstasy
mano Tigriukas wub.gif  p.s. vieno kalpokelio nera verysad.gif

wub.gif
Atsakyti
Opelisčių kiba neliko sad.gif
Atsakyti
Yra opelisčių
Aš su savo Corsiuke jau du metus važinėju nei karto nepavedė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2008 07 30, 23:32)
Yra opelisčių
Aš su savo Corsiuke jau du metus važinėju nei karto nepavedė biggrin.gif

sveika 4u.gif o kitos dingusios blink.gif
Atsakyti
Yra ir kitų. Tik gal išsisėmėm truputį?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 09:40)
Yra ir kitų. Tik gal išsisėmėm truputį?

tai neužeinat, galvoju jau gal kas nutiko blink.gif
kaip einasi raliuoti? blush2.gif
Atsakyti
Vakar eilinį kartą įsitikinau, kad nors ir labai smagu vairuoti vyro visureigį, visgi su savo vectra labiau draugauju ax.gif Man tas exploreris atrodo su savo gabaritais nei vienoj gatvelėj netilps prasilenkt su kitom mašinom. Nors jis tik aukštesnis, ne platesnis už mano Opapa. Vakare turėjau su šeimą parvažiuot iš pasisėdėjimo gamtoj. Tai visą kelią sau burnojau, kodėl turiu tą tanką vairuot...Norėjau sėdėt savo mašinoj.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 31, 09:58)
Vakar eilinį kartą įsitikinau, kad nors ir labai smagu vairuoti vyro visureigį, visgi su savo vectra labiau draugauju ax.gif  Man tas exploreris atrodo su savo gabaritais nei vienoj gatvelėj netilps prasilenkt su kitom mašinom. Nors jis tik aukštesnis, ne platesnis už mano Opapa. Vakare turėjau su šeimą parvažiuot iš pasisėdėjimo gamtoj. Tai visą kelią sau burnojau, kodėl turiu tą tanką vairuot...Norėjau sėdėt savo mašinoj.

tankas lotuliukas.gif
iš tikrųjų kai pripranti prie mašinos-tai kiton įsėdus būna keistai... drinks_cheers.gif
tik aš vyro džipu kai pavažinėju, man faina:iš aukštai viską matai, patogu vairuot, stabilu ant kelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 07 31, 10:03)
tankas lotuliukas.gif
iš tikrųjų kai pripranti prie mašinos-tai kiton įsėdus būna keistai... drinks_cheers.gif
tik aš vyro džipu kai pavažinėju, man faina:iš aukštai viską matai, patogu vairuot, stabilu ant kelio thumbup.gif

Dar prie tavo išvardintų pliusų vairuoti visureigį pridėsiu ir praleidimą. Pastebėjau, kad kai važiuoju su tuo "kiragazu" tai mane dažnai praleidžia plačiu rankos mostu - maždaug - oi, ponia, prašom, prašom, tik po jūsų... hihihi.gif
Ir vistiek, mano mašiniukas man mielesnis.
Nors... Kaip ten sakoma? Niekada nesakyk niekada? Na, kitą mašiną kai jau pirksiuos tai tikriausiai žvalgysiuos į visureigiukus. Dabar ir susimąsčiau g.gif ar yra Opel visureigių?
Atsakyti