Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

tik siaip del idomumo paklausiau del tos lemputes, nes kazkaip sita masiniuka saugau lb, net rukyt niekam neleidziu viduj lotuliukas.gif o kj turejau golfa tai vargsas kentejo ir nuo dumu ir visa kita biggrin.gif
sian buvom Gruto parke, tai pasistaciau masiniuka ant pavesio biggrin.gif cia gal man dar paranoja kol ji nauja 4u.gif
ir dar padabinau SSRS "masinos kvapu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 09, 20:42)
tik siaip del idomumo paklausiau del tos lemputes, nes kazkaip sita masiniuka saugau lb, net rukyt niekam neleidziu viduj lotuliukas.gif  o kj turejau golfa tai vargsas kentejo ir nuo dumu ir  visa kita biggrin.gif
sian buvom Gruto parke, tai pasistaciau masiniuka ant pavesio biggrin.gif  cia gal man dar paranoja kol ji nauja 4u.gif
ir dar padabinau SSRS "masinos kvapu" lotuliukas.gif

oba...kur dar tokių parduoda bigsmile.gif
Atsakyti
Aš savo Opapa šiandien vėl nusiploviau. Kiekvieną savaitę važiuoju pas pažįstamą ir rankytėm nusiblizginu ax.gif Be to mano mašiniukas papuoštas assa.gif dvi voverytės ant galo iš abiejų numerio pusių užklijuotos, o dar šiandien naują magiuką vyras įtaisė. Muzika groja dabar daug smagiau biggrin.gif Be to dar sakė ir kolonėles pakeis tongue.gif Tai esu patenkinta kaip slyva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 09, 23:41)
Aš savo Opapa šiandien vėl nusiploviau. Kiekvieną savaitę važiuoju pas pažįstamą ir rankytėm nusiblizginu ax.gif  Be to mano mašiniukas papuoštas assa.gif  dvi voverytės ant galo iš abiejų numerio pusių užklijuotos, o dar šiandien naują magiuką vyras įtaisė. Muzika groja dabar daug smagiau biggrin.gif  Be to dar sakė ir kolonėles pakeis tongue.gif  Tai esu patenkinta kaip slyva biggrin.gif

kaip slyva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2008 07 09, 18:26)
bigsmile.gif Tai jis neryja schmoll.gif , jis tik skanauja  biggrin.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 07 10, 16:11)

bajeristės ania? bigsmile.gif
Atsakyti
Na pagaliau! Mano Opapa bamperyje nebėra skylės bigsmile.gif Na tos apvalios, pro kurią kilpa tempimui ištraukiama. Dangtelio nebuvo kai pirkom, mane tai nervino. Jau ir čia rašiau, kad voverę ten kišiu, kad jos galva būtų išlindusi pro tą skylę.
Tai va, šiandien man tą skylę uždarė. Gražu biggrin.gif Aišku dar nervina tas įlenkimas priekyje prie kairės lempos. Įvažiavo man kažkas verysad.gif Kai tą skardą ištiesins bus jau visai gerai.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 11, 18:57)
Na pagaliau! Mano Opapa bamperyje nebėra skylės bigsmile.gif  Na tos apvalios, pro kurią kilpa tempimui ištraukiama. Dangtelio nebuvo kai pirkom, mane tai nervino. Jau ir čia rašiau, kad voverę ten kišiu, kad jos galva būtų išlindusi pro tą skylę.
Tai va, šiandien man tą skylę uždarė. Gražu biggrin.gif Aišku dar nervina tas įlenkimas priekyje prie kairės lempos. Įvažiavo man kažkas verysad.gif  Kai tą skardą ištiesins bus jau visai gerai.

nu jau visa apsipatenkinus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 11, 21:29)
nu jau visa apsipatenkinus lotuliukas.gif

Apsipatenkinus? Koks mandras žodis hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 11, 22:00)
Apsipatenkinus? Koks mandras  žodis hihihi.gif

nu kaip kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
labas, norėjau mašiniuką plaut šiandien, ale orai tokie, kad neverta doh.gif
Atsakyti
labas vakarelis 4u.gif as tai siandien pasistaciau masiniuka prie drauges namo, patemo biski kol pasisveciavau, islendu, jau rakint ruosiuosi-prie mano Tigrytes tokia pati juoda Tigra stovi ir i svetima per skubejima kesintis pradejau lotuliukas.gif bet siaip labai maloniai nustebino ir pakele nuotaikiuka biggrin.gif
va dar klausimelis toms, kurios turit Tigrytes: normaliai jums jos vedasi kai kelias dienas nevazinejat? nes as sian gryzau is pajurio ir man ji nefainiai kazkaip uzsivede, drebet pradejo taip idomiai, nesmagu man taip pasidare, bet veliau vel viskas ok:unsure: bet vistiek susiparinau verysad.gif
Atsakyti