Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(ecstasy @ 2008 07 08, 13:12)
vakar keli berniukai ieskojo, tj be sansu rast ta sviesa visiem buvo lotuliukas.gif  dekuj labai, isgelbejot clap.gif  tebunie sviesa lotuliukas.gif
kaip jusu Tigriukas vaziuoja? negenda?

nu palaiminta šviesa salone tigrų... lotuliukas.gif visos džiaugias kaip babkių radusios...man kažkaip lengvai buvo rast mirksiukas.gif
manoji važiuoja liuksum bigsmile.gif srebia mažai, nerūdija( tputputpu barbarbar lotuliukas.gif )tik lemputė priekinė perdegė, tai vyrelis pasiėmė mašioną mano šiandien kad pakeistų, skambinau ką tik, sako: kankynė, pusė mašinos priekio turi nuardyt kad lempičką pakeist doh.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 08, 12:16)
nu palaiminta šviesa salone tigrų... lotuliukas.gif visos džiaugias kaip babkių radusios...man kažkaip lengvai buvo rast mirksiukas.gif
manoji važiuoja liuksum bigsmile.gif srebia mažai, nerūdija( tputputpu barbarbar lotuliukas.gif )tik lemputė priekinė perdegė, tai vyrelis pasiėmė mašioną mano šiandien kad pakeistų, skambinau ką tik, sako: kankynė, pusė mašinos priekio turi nuardyt kad lempičką pakeist doh.gif



as tai truputi parintis pradejau kai pora zmoniu gale veziau, tai ji man barsket pradejo doh.gif lyg kazkas atsikabine butu ar kazka siektu dugnas unsure.gif bet kj varema vel dviese, tai vel viskas ok, tai galvoju, kad gal ir menkas svoris itaka turi sitai masinai huh.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 08, 15:17)
as tai truputi parintis pradejau kai pora zmoniu gale veziau, tai ji man barsket pradejo doh.gif  lyg kazkas atsikabine butu ar kazka siektu dugnas unsure.gif  bet kj varema vel dviese, tai vel viskas ok, tai galvoju, kad gal ir menkas svoris itaka turi sitai masinai huh.gif

tikrink glušitelį lotuliukas.gif gal kartais auselė ta yra atsikabinus...kokio svorio diedus ten vežei kad dugnas rėmėsi jau tau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 08, 16:35)
tikrink glušitelį lotuliukas.gif gal kartais auselė ta yra atsikabinus...kokio svorio diedus ten vežei kad dugnas rėmėsi jau tau doh.gif  lotuliukas.gif


va butent, kad ten nieko riebaus neveziau lotuliukas.gif po 70 kg abu zmones doh.gif beje ir pas jus atidarant bagazine atsidarineja langai? nes pas mane kartais kai atidarau bagazine atsidaro keleivio puses langas biggrin.gif idomiai taip biggrin.gif koks pas jus varikliukas?
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 08, 18:00)
va butent, kad ten nieko riebaus neveziau lotuliukas.gif  po 70 kg abu zmones doh.gif  beje ir pas jus atidarant bagazine atsidarineja langai? nes pas mane kartais kai atidarau bagazine atsidaro keleivio puses langas biggrin.gif  idomiai taip biggrin.gif  koks pas jus varikliukas?

nu tada nežinau kas tau ten galėjo barkštelt g.gif

P.S. atprask jūsintis doh.gif gali kreiptis tu mirksiukas.gif man taip bus daug smagiau thumbup.gif

atsidaro ir man...paprasčiausiai čia su elektra taip yra, sureaguoja kažkur kontaktai...bet matomai čia jau tokia specifinė liga tigroms...nes jau ne man ir ne tau vienai taip atsidarinėja... mirksiukas.gif bet čia nieko tokio... schmoll.gif
varikliukas 1,4 drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 08, 18:00)
nu tada nežinau kas tau ten galėjo barkštelt g.gif

P.S. atprask jūsintis doh.gif gali kreiptis tu mirksiukas.gif man taip bus daug smagiau thumbup.gif

atsidaro ir man...paprasčiausiai čia su elektra taip yra, sureaguoja kažkur kontaktai...bet matomai čia jau tokia specifinė liga tigroms...nes jau ne man ir ne tau vienai taip atsidarinėja... mirksiukas.gif bet čia nieko tokio... schmoll.gif
varikliukas 1,4 drinks_cheers.gif



oki, nesijusinsiu, nors cia forume buvo tokiu "mamyciu", kurios lb likdavo nepatenkintos, tipo netukinkit, bla bla bla biggrin.gif
ir pas mane toks varikliukas biggrin.gif nors draugas reke ant manes, kad pirkdama auto su tokiu varikliu ne i kalna neuzvaziuosiu lotuliukas.gif bet ne velnio lotuliukas.gif gal kartais zinai kiek km galima nuvaziuot su ja kai uzsidega lempute? ilgai dar ruosiesi su Tigriuke varinet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 08, 22:57)
oki, nesijusinsiu, nors cia forume buvo tokiu "mamyciu", kurios lb likdavo nepatenkintos, tipo netukinkit, bla bla bla biggrin.gif
ir pas mane toks varikliukas biggrin.gif  nors draugas reke ant manes, kad pirkdama auto su tokiu varikliu ne i kalna neuzvaziuosiu lotuliukas.gif  bet ne velnio lotuliukas.gif  gal kartais zinai kiek km galima nuvaziuot su ja kai uzsidega lempute? ilgai dar ruosiesi su Tigriuke varinet? rolleyes.gif

oj oj kokios personos...man tai jūs asociuojasi su kreipiniu į vyresnį žmogų...nu kam virš 40 pvz. g.gif
aš toli gražu dar iki to amžiaus lotuliukas.gif

ką jau, varikliukas neprastas...traukia į kalniuką kaip reikiant drinks_cheers.gif
lemputei pasirodžius pirmąkart kažkur galima iki 100km numinti dar...jei nedaug valgo tavoji...mano ima apie 6 ltr./100km mirksiukas.gif priklauso kaip nureguliuota yra...kitom daugiau valgo...na turėk omeny kad 50km.tikrai dar veš...tačiau: TAI YRA NEPATARTINA...išvažinėti iki nulio kenkia varikliui ir gali neapskaičiavusi užkalti variklį....taip kad lemputei užsidegus neužilgo važiuok jai pripilt benziuko mirksiukas.gif
na maniškė man tarnauja jau pusantrų metų...tai jei pagal planus (iš kurių kartais Dievulis pasišaipo) kitąmet turėč keisti į naujesnį variantą, tik neįsivaizduoju kokį schmoll.gif Tigra amžiams liks mano pirmoji meilė wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bent jau dyzeliuose nerekomenduoja vazineti su degancia lempute, nes ant bako dugno gali buti nesvarumu arba kartais siek tiek vandens, kurie kenkia kuro siurbliui.
Negaliu nepasigirt, kiek mano Signumas dyzelio ryja. 2.2 variklis ECOTEC vidutiniskai 100 km 4.4 litro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 07 09, 10:13)
Bent jau dyzeliuose nerekomenduoja vazineti su degancia lempute, nes ant bako dugno gali buti nesvarumu arba kartais siek tiek vandens, kurie kenkia kuro siurbliui.
Negaliu nepasigirt, kiek mano Signumas dyzelio ryja. 2.2 variklis ECOTEC vidutiniskai 100 km 4.4 litro  bigsmile.gif

taupi mašinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 07 09, 10:13)
Negaliu nepasigirt, kiek mano Signumas dyzelio ryja. 2.2 variklis ECOTEC vidutiniskai 100 km 4.4 litro  bigsmile.gif

bigsmile.gif Tai jis neryja schmoll.gif , jis tik skanauja biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2008 07 09, 18:26)
bigsmile.gif Tai jis neryja schmoll.gif , jis tik skanauja  biggrin.gif  thumbup.gif

Gerai tu čia parašei thumbup.gif Skanauja essen.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 07 09, 18:32)
Gerai tu čia parašei thumbup.gif  Skanauja essen.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti