Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(A&S @ 2008 06 29, 20:28)
aš taip sakau kai kas nors sankryžoj kokioj susibalamutija arba važiuoja kaip trinktelėtas neapsižiūrėjęs po nosim šnaaaaaaaaaai tik pasuka doh.gif
pralenkiu po to...
nu aaaaaaaaaaaaaišku boooooooooooba už vaaaaaaaaaaaaaairo sakaaaaaaaaaaaaaaaau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Aha, man ir ne kartą jau išsprūdo - boba už vairo. doh.gif
Nors pačiai dar mokytis ir mokytis vairuot...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 29, 20:41)
Aha, man ir ne kartą jau išsprūdo - boba už vairo. doh.gif
Nors pačiai dar mokytis ir mokytis vairuot...

nu žinoma patirtis reikalinga...aš kai beveik 8 metai už vairo, tai jau palaiminimą iš vyro ir tėčio esu gavusi...vadinasi geri vairuotojai jau pasitiki manim mirksiukas.gif išvada tuomet: vairuoju gerai blush2.gif
Atsakyti
O as cia penktadieni prie Zveryno tilto vos nenutreskiau durniaus tokio su kazkokiu dideliu caravanu,as nuo tilto i stotele sukau,o jis is po tilto is salutinio kai reze man po nosim,tai gerai kad jau buvau pradejus stabdyti,kitaip buciau nespejus...sustojau per plauka,apipypinau pries tai,tai jis irgi issigando,metesi i sona ir sustojo,ir nevaziuoja,o as irgi negaliu pro ji pravaziuoti... doh.gif O is to isgascio kaip uzrekiau per visa salona-bl...durnius nelaimingas!!! smile.gif bet keleiviai suprato manau,viena moteris priejus paskui sake siaubas kaip jums pakiso... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 29, 20:52)
O as cia penktadieni prie Zveryno tilto vos nenutreskiau durniaus tokio su kazkokiu dideliu caravanu,as nuo tilto i stotele sukau,o jis is po tilto is salutinio kai reze man po nosim,tai gerai kad jau buvau pradejus stabdyti,kitaip buciau nespejus...sustojau per plauka,apipypinau pries tai,tai jis irgi issigando,metesi i sona ir sustojo,ir nevaziuoja,o as irgi negaliu pro ji pravaziuoti... doh.gif O is to isgascio kaip uzrekiau per visa salona-bl...durnius nelaimingas!!! smile.gif bet keleiviai suprato manau,viena moteris priejus paskui sake siaubas kaip jums pakiso... blink.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
labi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 26, 14:29)
nu geri perliukai čia  hihihi.gif

Užrašas matytas Rusijoj: "Spešiš - pereprygni"
Vertimas: "Skubi - peršok"
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 07 06, 18:37)
Užrašas matytas Rusijoj: "Spešiš - pereprygni"
Vertimas: "Skubi - peršok"
thumbup.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie Tigru myletoju klubo clap.gif Masiniuka turiu tik pora dienu good.gif dirol.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 07, 11:25)
Jungiuosi prie Tigru myletoju klubo clap.gif    Masiniuka turiu tik pora dienu good.gif  dirol.gif cool.gif

sveikute...kokią turi? gal parodysi savo gražuolę?
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 07, 10:53)
sveikute...kokią turi? gal parodysi savo gražuolę?



speju, kad kaip jusu, nes lyg raset, kad pas jus 1998 ir juoda, tai pas mane tas pats biggrin.gif nors visa laika norejau sidabrines unsure.gif kas liecia nuotraukyte, tai dar nespejau nufotkint biggrin.gif
beje pries isigyjant masiniuka perskaiciau 80psl ( lotuliukas.gif ), t.y. tiek kiek buvo rasyta apie Opel ir apie Tigras, zinau, kad kazkur buvo rasyta apie salono sviesos ijungima, bet neisidemejau doh.gif tad gal galit kuri pasufleruot, nes dabar vyksta akcija-atrakcija "surask Tigros sviesas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ecstasy @ 2008 07 08, 10:09)
speju, kad kaip jusu, nes lyg raset, kad pas jus 1998 ir juoda, tai pas mane tas pats biggrin.gif  nors visa laika norejau sidabrines unsure.gif  kas liecia nuotraukyte, tai dar nespejau nufotkint biggrin.gif
beje pries isigyjant masiniuka perskaiciau 80psl ( lotuliukas.gif ), t.y. tiek kiek buvo rasyta apie Opel ir apie Tigras, zinau, kad kazkur buvo rasyta apie salono sviesos ijungima, bet neisidemejau doh.gif  tad gal galit kuri pasufleruot, nes dabar vyksta akcija-atrakcija "surask Tigros sviesas" biggrin.gif

o tai tokia pati ir maniškė bigsmile.gif
akcija atrakcija lotuliukas.gif
kairiam šone kur šviesas jungi pasukdama tą ratuką, tai jį paimk ir patrauk ant savęs....pamatysi atrakcijos virtimą šviesos srautu salone drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 07 08, 09:31)
o tai tokia pati ir maniškė bigsmile.gif
akcija atrakcija lotuliukas.gif
kairiam šone kur šviesas jungi pasukdama tą ratuką, tai jį paimk ir patrauk ant savęs....pamatysi atrakcijos virtimą šviesos srautu salone drinks_cheers.gif



vakar keli berniukai ieskojo, tj be sansu rast ta sviesa visiem buvo lotuliukas.gif dekuj labai, isgelbejot clap.gif tebunie sviesa lotuliukas.gif
kaip jusu Tigriukas vaziuoja? negenda?
Atsakyti