Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(tasha @ 2008 03 31, 02:34)
Dar uzsisakiau rakta atsargini, nes kai pirkom tik viena dave, sake kita pamete doh.gif  Ne nemaniau,kad raktai tokie brangus, kainavo 56£ (apie 250 litu) uz viena rakta doh.gif

oho! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 03 31, 22:50)

tikrai ohohooooooooooooooo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu brangu, net ir UK kainom brangu, bet ka daryti, kazkaip be atsarginio rakto truputi neramu, jei pamesciau ar kas pavogtu, tai viskas, ka tada daryti unsure.gif Tai ir uzsisakiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 01, 22:00)
Nu brangu, net ir UK kainom brangu, bet ka daryti, kazkaip be atsarginio rakto truputi neramu, jei pamesciau ar kas pavogtu, tai viskas, ka tada daryti unsure.gif  Tai ir uzsisakiau ax.gif

mano vienas raktas yra, bet jame imobilaizeris sugedes, tai neuzsiveda su pagrindiniu, tai atsargini naudoju.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 01, 22:00)
mano vienas raktas yra, bet jame imobilaizeris sugedes, tai neuzsiveda su pagrindiniu, tai atsargini naudoju..  doh.gif

Tai va ne duok Dieve ir tas atsarginis sugestu blink.gif unsure.gif Vat ir sukisau pinigelius ax.gif Kai pagalvoju galejau pilna baka kuro uz tiek prisipilti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Capriciossa @ 2008 03 29, 14:32)
Vakar ploviau savo tigriukę, tai dabar gražu pro langą pažiūrėt kaip blizga kieme prieš saulę ax.gif


Maniskiam Signumui irgi reiketu nusiprausti. Gerai, kad sidabrine spalva, tai purvas taip nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 02, 11:52)
Maniskiam Signumui irgi reiketu nusiprausti. Gerai, kad sidabrine spalva, tai purvas taip nesimato  ax.gif

man dabar tkia mintis...jaučiu sidabrinė spalva geriausia dėl švaros g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 02, 12:26)
man dabar tkia mintis...jaučiu sidabrinė spalva geriausia dėl švaros g.gif


as irgi ta pati galvoju. Pries tai turejau raudona, tai tik isvaryk nusiplovus ir vel gali plaut smile.gif Nors ir ne pati graziausia spalva (sidabrine), bet praktiskiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 02, 02:36)
Tai va ne duok Dieve ir tas atsarginis sugestu blink.gif  unsure.gif  Vat ir sukisau pinigelius ax.gif  Kai pagalvoju galejau pilna baka kuro uz tiek prisipilti rolleyes.gif

Sha.. Neprikalbek wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 02, 14:35)
as irgi ta pati galvoju. Pries tai turejau raudona, tai tik isvaryk nusiplovus ir vel gali plaut  smile.gif Nors ir ne pati graziausia spalva (sidabrine), bet praktiskiausia  biggrin.gif

man juoda gražiausia wub.gif žinoma kai švari blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 02, 18:20)
man juoda gražiausia wub.gif žinoma kai švari blush2.gif

O tavo juoda? Man tai zalia graziausia, nes sava.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 02, 18:05)
O tavo juoda? Man tai zalia graziausia, nes sava..  wub.gif

juoda wub.gif
Atsakyti