Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(denaxa @ 2008 06 24, 22:25)
Nugi tikrai,Voveryte,kaip ten is tikruju,ar tikrai ji medine?

taip taip Voveryt gražuolyt....pasakyk hihihi.gif
Atsakyti
Už gražuolytę tai ačiū labai flirt.gif
Kiek skaičiau diskusijas tai ji lyg ir plėvele tokia aptraukta ir kai kur piešta.
Atrodo tai įdomiai. Vietomis kai tikras medis.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 25, 08:42)
Už gražuolytę tai ačiū labai flirt.gif
Kiek skaičiau diskusijas tai ji lyg ir plėvele tokia aptraukta ir kai kur piešta.
Atrodo tai įdomiai. Vietomis kai tikras medis.

atspėjaaaaaaaaaaaaaaaaaaau clap.gif
Atsakyti
nusiploviau savo gražuolytę smile.gif
dabar saulėj blizga juodoji mano wub.gif
Atsakyti
O manoji Opapa kaip koldūnas atrodo hihihi.gif Taip visa baltais pūkais nuo medžių aplipo, kad atrodo kaip miltuose išvoliota blink.gif
Aš norėčiau ją iš neaiškios violetinės paversti į sidabrinę wub.gif Tik vyras sako - apsiramink, per daug gal uždirbi??? Ech, man taip gražu sidabras.
Vakar aikštelėj stovėjo šalia manosios lygiai tokia pat sidabrinė. Tai seilės net tyso bigsmile.gif Nu jau taip gražu, kad negaliu atsižūrėt...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 26, 11:55)
O manoji Opapa kaip koldūnas atrodo hihihi.gif  Taip visa baltais pūkais nuo medžių aplipo, kad atrodo kaip miltuose išvoliota blink.gif
Aš norėčiau ją iš neaiškios violetinės paversti į sidabrinę wub.gif  Tik vyras sako - apsiramink, per daug gal uždirbi??? Ech, man taip gražu sidabras.
Vakar aikštelėj stovėjo šalia manosios lygiai tokia pat sidabrinė. Tai seilės net tyso bigsmile.gif  Nu jau taip gražu, kad negaliu atsižūrėt...

dėl ko tu taip vadini g.gif
Atsakyti
Nežinau, kažkodėl taip šovė į galvą, juokinga? Tipo - patelė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 26, 12:10)
Nežinau, kažkodėl taip šovė į galvą, juokinga? Tipo - patelė hihihi.gif

o aš jau galvą laužau gal koks modelis yra Opelio toks lotuliukas.gif
Atsakyti
Gerai skambėtų - Opel Opapa thumbup.gif Tai turėtų būti mažutė, kibiriuko sesutė hihihi.gif Kuri per duobes ne važiuoja, o šokinėja - opa, opapa....
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 26, 12:14)
Gerai skambėtų - Opel Opapa thumbup.gif  Tai turėtų būti mažutė, kibiriuko sesutė hihihi.gif  Kuri per duobes ne važiuoja, o šokinėja - opa, opapa....

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 26, 12:14)
Gerai skambėtų - Opel Opapa thumbup.gif  Tai turėtų būti mažutė, kibiriuko sesutė hihihi.gif  Kuri per duobes ne važiuoja, o šokinėja - opa, opapa....


Mano tai Vectra...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 26, 12:16)
Mano tai Vectra...

mano Mb su vectra važinėja...gulbė ten thumbup.gif 2004m wub.gif gražuolė ir patoguolė drinks_cheers.gif
Atsakyti