Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

na as saviske kai nusipirkau tai kolkas jokiu remontu nedariau- nu pakeite tepalus, filtrus i visks ax.gif apie 300 kainavo. bet vistiek jauciu kad per atostogas reiks ziuret su stabdziais kazka- viskas lyg ir normaliai stabdos, bet mane nervina garsas kai uztraukiu rankini- visa masina atrodo girgzdet pradeda unsure.gif o ir siaip stabdziuojant kartais toks kaip girgzdesiukas is po pedalo atsiranda smile.gif tai kai turesiu daugiau laiko varysiu- tegu tvarko- o siaip tai aisku- ne nauja masiniuka perki, tai ir vargeli kartu nusiperki 4u.gif
Atsakyti
Tai va, kai nėra pinigėlių naujai - kiši juos į seną...
Nors kai pirkom Safraną tai ilgai nieko į jį neinvestavom. Ta tai buvo tvarkinga.
Ech, visai nenoriu gailėtis, kad šį opeliuką pasirinkom, bet jau pradedu. Dar tiek jį teturiu, o jau kiek pinigų paprašė...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 17, 09:51)
Tai va, kai nėra pinigėlių naujai - kiši juos į seną...
Nors kai pirkom Safraną tai ilgai nieko į jį neinvestavom. Ta tai buvo tvarkinga.
Ech, visai nenoriu gailėtis, kad šį opeliuką pasirinkom, bet jau pradedu. Dar tiek jį teturiu, o jau kiek pinigų paprašė...

perkant mašiną ne iš salono nuliovą, visada rizikuoji žmogus...laimės dalykas, ir žinoma vyro nusimanymas kas po kapotu daug lemia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 17, 09:51)
Tai va, kai nėra pinigėlių naujai - kiši juos į seną...
Nors kai pirkom Safraną tai ilgai nieko į jį neinvestavom. Ta tai buvo tvarkinga.
Ech, visai nenoriu gailėtis, kad šį opeliuką pasirinkom, bet jau pradedu. Dar tiek jį teturiu, o jau kiek pinigų paprašė...


Bet uztai susitvarkysi ir jau zinosi ka turi,galesi ramiai sau vazinetis 4u.gif Yra toks pasakymas: nusipirk automobili-zinosi,kur dingsta visi tavo pinigai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 17, 20:36)
Bet uztai susitvarkysi ir jau zinosi ka turi,galesi ramiai sau vazinetis 4u.gif Yra toks pasakymas: nusipirk automobili-zinosi,kur dingsta visi tavo pinigai smile.gif


hihihi.gif Kai važinėjau su safranu tai tikrai žinojau kur dingsta pinigai - bendzinas surydavo biggrin.gif Opapa valgo mažai, be to dujomis ją užmaitinu thumbup.gif
Šiandien kaimynas paklausė kiek noriu už savo mašiniuką. Net pasimečiau g.gif Žmogelis apsigavo - mat taip siurbliavau ir šveičiau, blizginau visą vidų, kad tas sumąstė, jog pardavimui mašiniuką ruošiu hihihi.gif
Atsakyti
Šiandien važiuodama į darbą "susibariau" su savo mašiniuku. Gudri rūpūžė.
Kai nusitempiu savo vyrą parodyt jam kaip ir kada ta lemputė užsidega - ji nedega. doh.gif Nu kaip tyčia. Kai viena važiuoju - vis užsidega. Ot paršelis tas opelis. Niekaip saviškiui negaliu parodyt kas vyksta. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 18, 09:33)
Šiandien važiuodama į darbą "susibariau" su savo mašiniuku. Gudri rūpūžė.
Kai nusitempiu savo vyrą parodyt jam kaip ir kada ta lemputė užsidega - ji nedega.  doh.gif Nu kaip tyčia. Kai viena važiuoju - vis užsidega. Ot paršelis tas opelis. Niekaip saviškiui negaliu parodyt kas vyksta.  g.gif

ta lemputė turbūt reiškia tą: "bobiesas už vairo" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
klausyk o tu rankinį išjungi g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 18, 18:00)
ta lemputė turbūt reiškia tą: "bobiesas už vairo" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
klausyk o tu rankinį išjungi g.gif


Nu prajuokinai clap_1.gif juokiaus už pilvo susiėmusi hah.gif bobiesas hah.gif Super thumbup.gif Manęs taip nemėgo vyro safranas. Pyko, kad bobiesas persėdo prie vairo bigsmile.gif
O dėl rankinio tai žinok visai ne tas simbolis. Jo raudonai dega ir kitoj vietoj. Man paaiškino, kad kažkas su atbuline pavara. Automatas mano Opapa. Tas simbolis užsidega kai atbulinį įjungiu ir kartais taip ir neužgęsta kol mašinos neužgesinu. Kas per velniava nežinau g.gif Jaučiu turėsiu "džiaugsmų" su dėže.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 18, 18:38)
Nu prajuokinai clap_1.gif  juokiaus už pilvo susiėmusi hah.gif  bobiesas  hah.gif  Super thumbup.gif  Manęs taip nemėgo vyro safranas. Pyko, kad bobiesas persėdo prie vairo bigsmile.gif 
O dėl rankinio tai žinok visai ne tas simbolis. Jo raudonai dega ir kitoj vietoj. Man paaiškino, kad kažkas su atbuline pavara. Automatas mano Opapa. Tas simbolis užsidega kai atbulinį įjungiu ir kartais taip ir neužgęsta kol mašinos neužgesinu. Kas per velniava nežinau g.gif  Jaučiu turėsiu "džiaugsmų" su dėže.

tai smagu kad prajuokinau...man tas žodelytis kažkaip patinka labai lotuliukas.gif
oj čia jau kažkas muset ne bobieso protui suvokiama-teks meitreliams patikėt tas lemputes doh.gif
Atsakyti
Turiu toki lapa su automatu simboliais,ieskojau to zenkliuko,bet pas mane yra tik termometras sauluteje,kas reiskia per auksta greiciu dezes alyvos temperatura (bet kad ja ir taip rodo).Bet esme matyt ta,kad jei jau saulute-tai greiciu dezej problema.Sakyciau ilgai netempk sito reikalo,varyk pas meistrus,pakol kas blogesnio nepasidare.O gal tiesiog alyvos truksta dezej?Tikrinti reikia dirbanciai masinai.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 18, 21:38)
Turiu toki lapa su automatu simboliais,ieskojau to zenkliuko,bet pas mane yra tik termometras sauluteje,kas reiskia per auksta greiciu dezes alyvos temperatura (bet kad ja ir taip rodo).Bet esme matyt ta,kad jei jau saulute-tai greiciu dezej problema.Sakyciau ilgai netempk sito reikalo,varyk pas meistrus,pakol kas blogesnio nepasidare.O gal tiesiog alyvos truksta dezej?Tikrinti reikia dirbanciai masinai.

Visus tepalus, alyvas pakeitė kai tik nusipirkom. Lyg ir neturėtų trūkt g.gif
Mano mašiniuko knygoj yra tas simbolis su aprašymu, bet vokiškai. Kažin kur būtų galima gauti kitokia kalba? Arba gal reik ieškot kas vokiškai supranta g.gif
Aš jau įsimylėjau savo Opapa, nenorėčiau jos keisti į kitokią schmoll.gif
Papildyta:
Ar tu negalėtum kaip nors čia to lapo įdėti? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Tai ko jūs sukat galvas? Ta lemputė reiškia "gedimas automatinėje transmisijoje" Koks gedimas - reikia protingo žmogėno su kompiuteriu, spec softu ir jungtimi.Jis pasijungs tą kompą į diagnostinę jungtį, pasivėžinsit, padarys tą situaciją kad ji užsidegtų ir tada konkrečiai bus aišku kas yra....KITO METODO NĖRA. Per brangus malonumas būtų keisti dėžėje kažką aklai.
Kai būna rimtas gedimas, žiebiasi ta lempa ir dėžė pereina į avarinį režimą, tai yra važiuoja tik 3 bėgiu ...Tada galima bandyti junginėti 1-2-3-D padėtis ir jei jos veikia - spėti kad gedimas elektrinės kilmės ir kainuos palygint nedaug,...na o jei neveikia - nu tada jau gedimas mechaninis ir gresia pilnas kapremontas....
Tavo atveju, kažkas negerai tik su atbuliniu bėgiu,...gal solenoidas, gal sankabikė, gal perjungiklio kontaktai.......konkrečiai niekas be diagnostikos nepasakys...

Beje, del kontaktų....Ar įjungus atbulinį, kai užsidega tas šauktukas, nedega visos lemputės ties rankena? Ties 1-2-3-D-R-P ženkliukais?
Atsakyti