Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Oxen @ 2008 06 13, 16:17)
Nepergyvenk, ne tau vienai taip.... biggrin.gif  Neseniai vienai panelei į astrą CD grotuvą instaliavau,...tai tarp kitko, užklausė: "kas su ja darosi? g.gif  ta S raidė tai dega, tai nedega, nesuprantu..." Paaiškinau, kad delnu kai užgriebia už ryčiago, ir sport režimą įjungia...
Juoko buvo....
Sakau, bet važiavime tai skirtumas turi jaustis....Niekuo jis ten nesiskiria, sako....
Nu net pralėkiau - nu skiriasi, viskas veikia, bet jai vienodai... biggrin.gif



o kas per sport rezimas unsure.gif ir kam jo reik, ir kaip ji ijungt lotuliukas.gif gal reiks lekt padragint biggrin.gif turetu ir pas mane but kazkur, nes mano astrike "sportive" variants unsure.gif
Atsakyti
Na sportinis variantas buna tik automatuose.Ar as klystu g.gif Ne spas mus vectroj buvo automatas, tai ten tiesiai ant begiu rankenos yra S raide paspaudi ir labai lenkti gerai thumbup.gif
Atsakyti
oj vaikeli kokie navarotai...
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 06 13, 18:04)
Na sportinis variantas buna tik automatuose.Ar as klystu  g.gif  Ne spas mus vectroj buvo automatas, tai ten tiesiai ant begiu rankenos yra S raide paspaudi ir labai lenkti gerai  thumbup.gif



reiskia man teks dragint be sport rezimo lotuliukas.gif nes pas mane tai mechanine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 13, 21:10)
reiskia man teks dragint be sport rezimo lotuliukas.gif  nes pas mane tai mechanine ax.gif


Visose mechaninese jau is prigimties yra sport rezimas,ir daug daug efektyvesnis uz ta raide S automatuose thumbup.gif Viskas priklauso tik nuo tarpines tarp vairo ir sedynes drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 12, 08:17)
O vat to kamštuko skylei priekyje tai niekur nerandu schmoll.gif  negi rimtai voverę teks kišti g.gif


Cia manau reiketu pasieskoti kas masinu tiuningu uzsiima,gal pagamintu is stiklo pluosto.Dabar jau nepamenu,bet ar tai gsi ,ar tai zaibo rato(opel klubas) forume buvo diskutuota butent del tu dangteliu problemos,gali ten apsilankyti,pasinaudoti paieska ir gal ka nors rasi.
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vėl kolegas juokinu unsure.gif Į darbą vėl atėjau su mašiniuko knyga. Šį kartą jau tikrai ikona užsidegė su saulute ir šauktuku vidury. Kadangi vokiškai nei bum-bum tai bandžiau internete ieškot info. Nes kolegos tokį simbolį irgi pirmą kartą mato. Tai ką radau - gali būti, kad galinis stopas neveikia, lempiečka taip sakant g.gif Hm, man taip dabar įdomu pasidarė. Reiks aiškintis...
Papildyta:
P.S. Dar kai kas. Mano mašiniukas maždaug tokios spalvos kaip denax'os paveiksliuko fonas. Tokia įdomi violetinė. Priekinis bamperis apačioj truputį nubaladotas, sakė moteriškė taip parkuodavosi biggrin.gif Mano Opapa visą priekį reiktų perdažyt, nes lakas vietom nusilupęs, bet dar galima kentėt. O štai tas bamperis tai erzina mane, balti plėmai iš tolo šviečiasi. Kažin galėčiau kaip nors pati juos užmaskuot?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 16, 10:46)
Aš vėl kolegas juokinu unsure.gif  Į darbą vėl atėjau su mašiniuko knyga. Šį kartą jau tikrai ikona užsidegė su saulute ir šauktuku vidury. Kadangi vokiškai nei bum-bum tai bandžiau internete ieškot info. Nes kolegos tokį simbolį irgi pirmą kartą mato. Tai ką radau - gali būti, kad galinis stopas neveikia, lempiečka taip sakant g.gif  Hm, man taip dabar įdomu pasidarė. Reiks aiškintis...
Papildyta:



Šikart gali būti rimta.....Tai automatinės dėžės gedimas.....
Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 13, 16:48)
o kas per sport rezimas unsure.gif  ir kam jo reik, ir kaip ji ijungt lotuliukas.gif  gal reiks lekt padragint biggrin.gif  turetu ir pas mane but kazkur, nes mano astrike "sportive" variants unsure.gif


SPORT režimas - tik automatams....Paprastas režimas - stengiasi palaikyt ekonomišką važiavimą, ir perjungia aukštesnį bėgį prie 2000-3000 aps/min, priklausomai nuo gazo paspaudimo, ir jam pofig, kad tau reikia staigesnio įsibėgėjimo lenkiant.....Aišku, numynus gazą lig dugno, suveikia KICKDOWN režimas, bet to reiktų privengti - smūgis dėžei...Geriau įkalt SPORT režimą - perjungimas vyksta nuo 3000 iki redlaino, ...vėlgi priklausomai nuo gazo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oxen: 16 birželio 2008 - 10:30
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 16, 11:46)
Aš vėl kolegas juokinu unsure.gif  Į darbą vėl atėjau su mašiniuko knyga. Šį kartą jau tikrai ikona užsidegė su saulute ir šauktuku vidury. Kadangi vokiškai nei bum-bum tai bandžiau internete ieškot info. Nes kolegos tokį simbolį irgi pirmą kartą mato. Tai ką radau - gali būti, kad galinis stopas neveikia, lempiečka taip sakant g.gif  Hm, man taip dabar įdomu pasidarė. Reiks aiškintis...
Papildyta:
P.S. Dar kai kas. Mano mašiniukas maždaug tokios spalvos kaip denax'os paveiksliuko fonas. Tokia įdomi violetinė. Priekinis bamperis apačioj truputį nubaladotas, sakė moteriškė taip parkuodavosi biggrin.gif  Mano Opapa visą priekį reiktų perdažyt, nes lakas vietom nusilupęs, bet dar galima kentėt. O štai tas bamperis tai erzina mane, balti plėmai iš tolo šviečiasi. Kažin galėčiau kaip nors pati juos užmaskuot?



na del gedimu ir lemputes tai nedaug ka galiu pasakyt unsure.gif gal ji uzsidega tik uzvedus varikli o paskui uzgesta? tada tai visks ok.
o del spalvos tai pas mane tada ne tokia- pas mane gan grynai melyna- ir tik pries saule sioks toks violetinumas islenda, bet irgi neryskus. o del pabrozdinimu ir pabalnojimu, tai neskubek tvarkyt cool.gif pati dar irgi gal pasigrazinsi ax.gif mano astrutes buferiai plaunant irgi matos kad pabalnoti- bet is tolo tai nesimato ax.gif o jau ir pati spejau sona pagrazint pora cm blush2.gif nu bet tokius dalykus tik pats matai, o kiti tai net nepastebi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 16, 16:40)
nu bet tokius dalykus tik pats matai, o kiti tai net nepastebi tongue.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 16, 16:40)
na del gedimu ir lemputes tai nedaug ka galiu pasakyt unsure.gif  gal ji uzsidega tik uzvedus varikli o paskui uzgesta? tada tai visks ok.
o del spalvos tai pas mane tada ne tokia- pas mane gan grynai melyna- ir tik pries saule sioks toks violetinumas islenda, bet irgi neryskus. o del pabrozdinimu ir pabalnojimu, tai neskubek tvarkyt cool.gif  pati dar irgi gal pasigrazinsi ax.gif  mano astrutes buferiai plaunant irgi matos kad pabalnoti- bet is tolo tai nesimato ax.gif  o jau ir pati spejau sona pagrazint  pora cm blush2.gif  nu bet tokius dalykus tik pats matai, o kiti tai net nepastebi tongue.gif

Ta lemputė užsidega kai atbulinį įjungiu ir dega. Neužgęsta. Jeigu pajudu iš vietos į priekį - neužsidega ji. Nesuprantu g.gif ***** jau nervina mane. Tik nusipirkus prasidėjo problemos, jau 1200 lt į mašiną sudėjom. Aišku, kai perki tokių metų tai nėr ko tikėtis, kad bus ledas. Taip ir galvojom apytiksliai ją nusipirkus dar apie 1000 lt įdėt. Jau viršijom. O dabar dar kažkokia nesamonė išlindo verysad.gif
Atsakyti
NU matai tik nauja nusipirkus man atrodo nereiktu kist i masina.
O as sau vis nerandu masinytes, jau tuoj terminas gimdyt doh.gif Taip ir liksiu be masinos verysad.gif
Atsakyti