Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

Mano astrikej nera jokiu ten navarotu ypatingu,veidrodeliai nesildomi,reguliuojami rankomis (bet gyvent ir su tokiais imanoma),ir languose jokios elektros nera,"irkluoju",bet kazkokiu ypatingu nepatogumu del to nejauciu.Veidrodelius nusistaciau viena karta visiems gyvenimo atvejams ir uztenka,o langa juk ir ranka galima prasidaryti,nesunku juk smile.gif
Ir aplamai-maziau navarotu,maziau gedimu,mazesnes islaidos,taigi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 06, 10:53)
ir siaip- labai minsktos sedynes nesveika cool.gif


Pasedetum ant neminkstu kokias 9h kasdien-kitaip sneketum biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 06, 21:46)

Pasedetum ant neminkstu kokias 9h kasdien-kitaip sneketum biggrin.gif  biggrin.gif

tiek daug tenka važinėt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 07, 19:51)
tiek daug tenka važinėt blink.gif


Tenka,bet galiu pasakyti kad nesikankinu-po subine gera pagalve pakista kad pedalius siekciau,o tuo paciu ir sedeti minksta ir patogu thumbup.gif Ne lengvoji cia jei ka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 08, 00:29)
Tenka,bet galiu pasakyti kad nesikankinu-po subine gera pagalve pakista kad pedalius siekciau,o tuo paciu ir sedeti minksta ir patogu thumbup.gif Ne lengvoji cia jei ka... smile.gif

tai su kuo tu čia taip ralinėji po 9 valandas blink.gif
Atsakyti
Mane jau užkniso mano mašinos remontai doh.gif
Tik nupirkom - iškart į remontus. Aišku, reikia susitvarkyti viską, kad po to vargo mažiau būtų. Bet aš noriu važinėtis, o ne laukti verysad.gif
Atsakyti
O ka dar tvarkot?

Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 06 11, 15:18)
O ka dar tvarkot?

Pradžioj buvo pakeisti šarnyrai, tepalai, dar kažkokios smulkmenos.
Dabar kažkoks guoliukas, dirželis, ratų suvedimas. Ir senas padangas keis į naujas.
Vienu žodžiu - gavau mašiną, bet neturiu su kuo važinėt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 11, 15:17)
Mane jau užkniso mano mašinos remontai doh.gif
Tik nupirkom - iškart į remontus. Aišku, reikia susitvarkyti viską, kad po to vargo mažiau būtų. Bet aš noriu važinėtis, o ne laukti verysad.gif



QUOTE(vovere74 @ 2008 06 11, 15:23)
Pradžioj buvo pakeisti šarnyrai, tepalai, dar kažkokios smulkmenos.
Dabar kažkoks guoliukas, dirželis, ratų suvedimas. Ir senas padangas keis į naujas.
Vienu žodžiu - gavau mašiną, bet neturiu su kuo važinėt rolleyes.gif

nu nesinervink taip... mirksiukas.gif dabu susitvarkysi- ir vsio... drinks_cheers.gif ar bus geriau jei netvarkyta važinėsies (svarbu kad tik važinėsies) ir po to pasekmės bus... unsure.gif kai dėl kažkokios netvarkingos detalės kitos išeis šaibom doh.gif ir piniginei tas duos "malonumo" didesnio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 11, 17:03)
nu nesinervink taip... mirksiukas.gif dabu susitvarkysi- ir vsio... drinks_cheers.gif ar bus geriau jei netvarkyta važinėsies (svarbu kad tik važinėsies) ir po to pasekmės bus... unsure.gif kai dėl kažkokios netvarkingos detalės kitos išeis šaibom doh.gif ir piniginei tas duos "malonumo" didesnio verysad.gif


Stengiuos nesinervinti. Bet kažkaip vis nervai ima unsure.gif
Pirma mašina visgi, tai kažkaip ir nerimstu. Va ir dabar sėdžiu ir į telefoną vis žiūriu. Jau taip visą dieną nuo 12 val. - už valandos atiduosim, nu dar už valandos, na už valandos tai jau tikrai .... Ilgai tų meistrelių valanda trunka g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 11, 17:22)
Stengiuos nesinervinti. Bet kažkaip vis nervai ima unsure.gif
Pirma mašina visgi, tai kažkaip ir nerimstu. Va ir dabar sėdžiu ir į telefoną vis žiūriu. Jau taip visą dieną nuo 12 val. - už valandos atiduosim, nu dar už valandos, na už valandos tai jau tikrai .... Ilgai tų meistrelių valanda trunka g.gif

žinau kaip laikas ilgėja kai lauki...o kai nelauki-lekia vėjeliu doh.gif
Atsakyti
As vakar servise 800lt palikau verysad.gif Paeme be eiles ir kita diena buvo padaryta,daug ten darbeliu buvo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(A&S @ 2008 06 09, 17:52)
tai su kuo tu čia taip ralinėji po 9 valandas blink.gif


Autobusu smile.gif Buvo cia jau apsneketa kazkur... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 11, 21:48)

Autobusu  smile.gif 

vo baaaaaaaaaa blink.gif thumbup.gif
Atsakyti