Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 19:25)
Vienas dalykas man visgi neduoda ramybės. Ta skylė priekiniame bamperyje, kur tas daiktas už kuriop mašiną galima tempti. Ta skylė juk su kažkuo uždaroma? Mano vectroj nėra. Apskambinom pažįstamus, bet nieks nežino kur gauti.

tas daikčiukas matyt buvo išluptas arba pamestas...sunkoka man atrodo jį rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 06 05, 20:03)
tas daikčiukas matyt buvo išluptas arba pamestas...sunkoka man atrodo jį rast g.gif


Būtent, kad sunku rast. Man vienas meistriukas sakė, kad juos vagia. Užtat daug kas be jų važinėja. O man kažkaip nelabai gražu, skylė tuščia. Sakau jeigu negausiu niekur nusipirkti tai kokią voverę pliušinę ten įkišiu, tegu kyšo galva hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 05, 19:19)
pavazinejus su opeliu kitokios masinos nebenoresi lotuliukas.gif  cia jau rimtai zinok bigsmile.gif  net nezinau ka tie opeliukai su savo savininkai padaro, kad jie patampa prisiekusiais opelistais tongue.gif

Gryna tiesa. MB Opel Vektra, 94m. zulina jau seniai ir vėl į kitą, naujesnę, Vektrą dairosi smile.gif Bet kadangi senoji važiuoja be priekaištų ir netgi priešingai anekdotams apie rūdis, labai geram stovyje, tai vis gaili jos lotuliukas.gif . Man kai ieškojom mašinos, irgi jo žvilgsniai vis į opelius krypo. Ir ką, važinėju jau 9-tas mėnuo su Astra, ir kol kas esu visai laiminga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 05 birželio 2008 - 22:58
Vakar vakare kai nuvažiavom iš meistrų pasiimt mano Opapa, tai tas kuris jį tvarkė, labai gyrė mūsų pirkinį 4u.gif Pakeitė tepalus, pritvirtino duslintuvą ir šarnyrus pakeitė (jei teisingai supratau). O šiaip sakė, nėr ką daugiau jai daryt, tvarkinga, geras patvarus variklis. Net pasakė, kad salonas prižiūrėtas biggrin.gif
Tai taip širdį paglostė ax.gif
Tik vat vistiek esu priekaba verysad.gif Priekinis kapotas mane erzina. Keliose vietose lakas nusilupęs, tai tokios dėmės matosi, ne baisiai, bet vistiek negražu. O vyrelis sako - pakentėsi,pasivažinėk kol normaliai parkuotis išmoksi, tada dažysim, o tai dar žiūrėk ir pati nubaladosi...
Gal jis teisus g.gif Tik vat aš labai jau nenusiteikusi Opapa baladot schmoll.gif Man ji super patinka. Tikrai niekada nebūčiau patikėjusi, kad galiu taip mašiną įsimylėt ir dar Opelį. Safrano irgi gaila, vyrui vakar sakiau - verksiu kai išveši cry.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 19:25)
Vienas dalykas man visgi neduoda ramybės. Ta skylė priekiniame bamperyje, kur tas daiktas už kuriop mašiną galima tempti. Ta skylė juk su kažkuo uždaroma? Mano vectroj nėra. Apskambinom pažįstamus, bet nieks nežino kur gauti.

Mes pamete ta detale, bet pripratom ir akiu nebebado. Mes ir gal siandien vaziuosim ziureti man opel vectros bigsmile.gif Aisku jei sloga praeis doh.gif Tai tokia uzejo, kad net jauciu neparvairuociau, nu tikiuosi iki vakaro praeis unsure.gif

O tu savo opeliuka per kur pirkai, per skelbimus? ar turguj? Cia tokia viena radom per sklebimus, bet va lietuvoj vazineta. sako kad zmona vairuoja, tai jai per didele g.gif Na man vectra visai nedidele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 06 06, 08:10)
Mes pamete ta detale, bet pripratom ir akiu nebebado. Mes ir gal siandien vaziuosim ziureti man opel vectros  bigsmile.gif  Aisku jei sloga praeis  doh.gif  Tai tokia uzejo, kad net jauciu neparvairuociau, nu tikiuosi iki vakaro praeis  unsure.gif

O tu savo opeliuka per kur pirkai, per skelbimus? ar turguj? Cia tokia viena radom per sklebimus, bet va lietuvoj vazineta. sako kad zmona vairuoja, tai jai per didele  g.gif  Na man vectra visai nedidele  schmoll.gif



Mes radom skelbimą autopliuse. Važinėta Lietuvoj, bet to nereik bijot. Kartais kaip tik dar geriau. Ją žmonės pardavinėjo nes skubiai pinigų reikėjo. O patys su ja važinėjo tai ir tvarkė kada reikėjo, ne taip kaip su tais mašinų varytojais - defektus užslėpia, nežinai ką nusipirksi. Mums labai pagelbėjo draugas, jis pats užsiima mašinų pirkimais-pardavimais ir remontais. Tai patikrino jos stovį ir dar kainą paderino biggrin.gif Iš jo paties nepirkom nieko nes jis tik su amerikoniškų parvarymu užsiima. Siūlė man jis Ford Focus, bet.. Na kažkas ne to man jose.
O dėl dydžio tai nesamonė. Tai žmonai su mano safranu reiktų pavažinėt biggrin.gif Žinotų tada kas yra dideė mašina. Gal ji nori visai mažutės, tada aišku ir Vectra bus didelė.
Atsakyti
Mes pirma su vectra vazinejom, tai ir visiems didele musu masina atrode lotuliukas.gif Va o man jau normali masina omega, telpa puse namu lotuliukas.gif Gipso kartona parsivezem, OSB plokstes biggrin.gif Dar pirma galvojau gal koki peugeot ziuret, bet nuvaziavom apziuret, pravaziavom ir nepatiko schmoll.gif Pirma man vaiko vezimas netilps i bagazine, o jei is sugrusciau, tai daugiau nieko nebeisideciau. Jokiu navarotu, aprat lietnykus lotuliukas.gif Veidrodelius reik ranka reguliuoti doh.gif Jau opeli to tikrai nepamatysi, plius opeliuke visada jie sildomi. Ir kazkaip labai kietai vaziavosi schmoll.gif Man kaip nestuke.gif reikia minkstos vaziuokles.
Atsakyti
Aš ir į piežiukus dairiaus, bet tie naujesni už senuosius tikrai kietesni, tarškaliukai.
Aš tik negalėjau suprast kodėl mno kolega žvengė, kad mašiną nusipirkau su galiniais irklais. Kol man dašuto kas tie irklai hihihi.gif
Atsakyti
Kas tie irklai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 06 06, 09:07)
Kas tie irklai  hihihi.gif


Tu irgi nežinai kas mašinoje yra irklai, ar tiesiog iš manęs juokiesi? mastau.gif
Atsakyti
nu jo su irklais jau sunkiau naujesne masina rast lotuliukas.gif irklai jei kas nezino langu atsukimo rankeneles, kai jie ner elektriniai. bet tai gale sedintys gali ir pairkluot, svarbu kad prieky elektra rolleyes.gif mano astrute dvidure, tai gale nei irklu nei elektros ner, nes ir langu atidaromu ner smile.gif
o kas del sildomu veidrodeliu tai kazkaip nezinau ar cia jau tikrai tiesa kad jie visuose opeliuose- is kur zinot yra tas sildymas pas mane ar ne unsure.gif ? nu bet jau ranka reguliuojami veidrodziai tai tikrai baisiai nepatogu, nors aisku jei viena kart gerai susireguliuoji tai ten ir nieko nereik daryt, bet as tai vis kartais juos pamaigau- vis ieskau patogiausios pozicijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 23:33)
Būtent, kad sunku rast. Man vienas meistriukas sakė, kad juos vagia. Užtat daug kas be jų važinėja. O man kažkaip nelabai gražu, skylė tuščia. Sakau jeigu negausiu niekur nusipirkti tai kokią voverę pliušinę ten įkišiu, tegu kyšo galva hihihi.gif

voverę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti