Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(wilike @ 2008 06 04, 09:36)
Anekdotai ir lieka anekdotais  biggrin.gif  Vedasi tikrai puikiai, mes turejom ū9 metu, tai atrode geriau nei darbe nisanas 99, o ir per salcius kai buvo -30 atvaziuodavau i darba, kai kiti su naujesnem masinom peskom ejo  lotuliukas.gif


O kaip su remontais? Kiek girdėjau tai lyg ir nėra brangu? Juk daug opelių važinėja, tai ir detalių tūrėtų būt, ar ne?
Manasis automatas. Kad ir kaip kiti skeptiškai į juos žiūri, man daug geriau automatas. Tiek vargau kol teises gavau, tai sakau nors važinėsiu "atsipūtusi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 04, 10:33)
Tikriausiai ir man teks čia dažniau užsukt. Opel Vectra 97m. Tokią vat mašiną man parūpino.  g.gif  Atvirai sakant tai niekaip negalėjau išsirinkt mašinos, bet tarp galimų pirkinių opelių tikrai nebuvo, net nesvarsčiau apie tokį variantą.
Pas mus darbe net anekdotai apie opelius pasakojami:
- Opelių reklaminių nuotraukų į žurnalus nededa, kad skaitytojai į rūdis rankų neišsiteptų-
-Opelis vedasi gerai, bet...ilgai-
-Laikui bėgant bet koks automobilis tampa opeliu-
Ir t.t. ir pan.
Taigi, dabar būsiu kitoje barikadų pusėje biggrin.gif
Norėčiau daugiau sužinot apie tokius auto.



sveikinu vovere isijungus i opelistu myletoju buri thumbup.gif o koki pirkot- dyzeli ar benzina? siaip vectra puiki masina ax.gif ir nemaza tikrai, ko labai nenorejai, aisku komforto gal joje maziau nei prancuziskose, bet uztai patikima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 04, 09:44)
O kaip su remontais? Kiek girdėjau tai lyg ir nėra brangu? Juk daug opelių važinėja, tai ir detalių tūrėtų būt, ar ne?
Manasis automatas. Kad ir kaip kiti skeptiškai į juos žiūri, man daug geriau automatas. Tiek vargau kol teises gavau, tai sakau nors važinėsiu "atsipūtusi" biggrin.gif

nu jauciu kad nera brangu, nes kazkaip nepasijuto, kad kistume i remonta babkes g.gif pakeiti einamus dalykus ir tiek. Na nebent varyt i ople servisa unsure.gif tada gal pasijaustu. Va kas mums dabar sugedo, tai bagazines spynele ir niekru per srotus nerandam, siulo tik visa bagazine pirkti doh.gif Reiks naujos jauciu ieskoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 04, 09:45)
sveikinu vovere isijungus i opelistu myletoju buri thumbup.gif  o koki pirkot- dyzeli ar benzina? siaip vectra puiki masina ax.gif  ir nemaza tikrai, ko labai nenorejai, aisku komforto gal joje maziau nei prancuziskose, bet uztai patikima rolleyes.gif


Ačiū už priėmimą. Dar nesu joje net sėdėjusi, laukiu kol atvairuos ją man šiandien. Nekantrauju žiauriai, darbe nesisėdi blush2.gif
Vectra bendzinas+dujos.
O dėl prancūziškų tai taip, man iki ašarų gaila safrano. Dabar jau nenoriu jos atiduoti cray.gif Bet teks, nes jau sutarta. Ech...
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2008 06 04, 10:01)
nu jauciu kad nera brangu, nes kazkaip nepasijuto, kad kistume i remonta babkes  g.gif  pakeiti einamus dalykus ir tiek. Na nebent varyt i ople servisa  unsure.gif  tada gal pasijaustu. Va kas mums dabar sugedo, tai bagazines spynele ir niekru per srotus nerandam, siulo tik visa bagazine pirkti  doh.gif  Reiks naujos jauciu ieskoti  verysad.gif

Maniškis avarijos metu buvo pametęs Fordo Explorerio bagažinės spynelę. Tai nuvažiavę į avarijos vietą po poros savaičių radom. Ir ne tik spynelę. Valytuvą, lemputę ir dar kažkokių pamestų, bet reikalingų detalių biggrin.gif Be to ir jo kolegų pamestą cigarečių pakelį ir mineralinio buteliuką. Mat maniškis su savo visureigiu buvo nuslydęs nuo kelio ir apsivertęs. Tą dieną ten berods trys avarijos įvyko viena šalia kitos. Slidu labai buvo.
Ką čia tuo norėjau papasakot? g.gif A, prisiminiau - tai, kad su tom spynelėm tikrai problematiška, bent jau taip sakė pažįstamas meistriukas.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2008 06 04, 09:18)
labas ir aš jungiuosiu prie opeliukų mylėtojų  rolleyes.gif  Jau galima sakyt kaip ir apsiženijom už to opelio  lotuliukas.gif  Turiu universala omega, bet taip isejo, kad mazai tenka pavazineti, nes MB darbe zadetos masinos nenupirko, tai su sita vazineja. O dabar jau dairomes antros masinytes, ir niekur kitus akys nekrypsta tik i opeliuka  schmoll.gif

sveikute prisijungusi... 4u.gif
sveikos ir kitos, pagaliau temikė atgijo 4u.gif
Atsakyti
Na va - aš jau turiu savo opelį. Vakar jau važinėjausi. Buvau maloniai nustebinta. Tikrai nemaniau, kad man tas Opel Vectra taip gali patikti. 1997m. tai jau kaip ir pagyvenusi gerokai, bet kaip bitutė dūzgia. Pradžioj vis negalėjau suprast - užsivedė ji man ar ne, jau taip tyliai dirba, palyginus su mano safranu...
Šiandien atiduodu meistreliui, kad man opeliuką-žopeliuką sutvarkytų. Na kaip priklauso pradžiai - tepalai, visi skysčiai ir pan. Dar duslintuvą vienoj vietoj reik prikabint. Ir vsio, tvarkinga, gerai prižiūrėta mašina - sėdu ir važiuoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 08:57)
Na va - aš jau turiu savo opelį. Vakar jau važinėjausi. Buvau maloniai nustebinta. Tikrai nemaniau, kad man tas Opel Vectra taip gali patikti. 1997m. tai jau kaip ir pagyvenusi gerokai, bet kaip bitutė dūzgia. Pradžioj vis negalėjau suprast - užsivedė ji man ar ne, jau taip tyliai dirba, palyginus su mano safranu...
Šiandien atiduodu meistreliui, kad man opeliuką-žopeliuką sutvarkytų. Na kaip priklauso pradžiai - tepalai, visi skysčiai ir pan. Dar duslintuvą vienoj vietoj reik prikabint. Ir vsio, tvarkinga, gerai prižiūrėta mašina - sėdu ir važiuoju thumbup.gif



mano irgi astrute kai uzsiveda ne iskart suprantu ar jau veikia ar ne lotuliukas.gif ypac sankryzose is pradziu galvodavau kad pagesau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 06 05, 09:51)
mano irgi astrute kai uzsiveda ne iskart suprantu ar jau veikia ar ne lotuliukas.gif  ypac sankryzose is pradziu galvodavau kad pagesau doh.gif


Aha, man ir taip buvo. Su vyru įsėdom važiuot, o aš iš kiemo išriedėjau ir stoviu. Jis sako kas atsitiko? O aš - užgesau. Juoktis pradėjo. Važiuok tiktai sako. Jausmas keistas, neįprastas.
Šiandien tai su safranu važinėjuos, laukiu nesulaukiu kada vectra parvarys iš meistrų...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 17:03)
Aha, man ir taip buvo. Su vyru įsėdom važiuot, o aš iš kiemo išriedėjau ir stoviu. Jis sako  kas atsitiko? O aš - užgesau. Juoktis pradėjo. Važiuok tiktai sako. Jausmas keistas, neįprastas.
Šiandien tai su safranu važinėjuos, laukiu nesulaukiu kada vectra parvarys iš meistrų...

tai smagu tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 18:03)
Aha, man ir taip buvo. Su vyru įsėdom važiuot, o aš iš kiemo išriedėjau ir stoviu. Jis sako  kas atsitiko? O aš - užgesau. Juoktis pradėjo. Važiuok tiktai sako. Jausmas keistas, neįprastas.
Šiandien tai su safranu važinėjuos, laukiu nesulaukiu kada vectra parvarys iš meistrų...



pavazinejus su opeliu kitokios masinos nebenoresi lotuliukas.gif cia jau rimtai zinok bigsmile.gif net nezinau ka tie opeliukai su savo savininkai padaro, kad jie patampa prisiekusiais opelistais tongue.gif
Atsakyti
Vienas dalykas man visgi neduoda ramybės. Ta skylė priekiniame bamperyje, kur tas daiktas už kuriop mašiną galima tempti. Ta skylė juk su kažkuo uždaroma? Mano vectroj nėra. Apskambinom pažįstamus, bet nieks nežino kur gauti.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 06 05, 20:25)
Vienas dalykas man visgi neduoda ramybės. Ta skylė priekiniame bamperyje, kur tas daiktas už kuriop mašiną galima tempti. Ta skylė juk su kažkuo uždaroma? Mano vectroj nėra. Apskambinom pažįstamus, bet nieks nežino kur gauti.



nezinau apie ka kalbi, nes menka is manes automobiliste blush2.gif bet jeigu tai kazkokia apdailos detale, tai manau per srotus pavazinejus turetumet rast 4u.gif
Atsakyti