Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Capriciossa @ 2008 03 29, 14:32)
Vakar ploviau savo tigriukę, tai dabar gražu pro langą pažiūrėt kaip blizga kieme prieš saulę ax.gif

ir manoji širyt nuprausta grįžo kieman...ir blizga savo juodu perlamutru taip pat wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O maniske tokia purvina unsure.gif net jau geda vazineti doh.gif ryt butinai varysiu plaut biggrin.gif
Atsakyti
O mano kazkokia svari bigsmile.gif Tik kelios katino pedutes.. blush2.gif
Siandien paziuriu pro langa, ogi kazkokie asilai ant tigros kapoto susede, tai kaip vijau lauk, sakiau suni paleisiu (uzlaizytu negyvai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capriciossa @ 2008 03 29, 13:32)
Vakar ploviau savo tigriukę, tai dabar gražu pro langą pažiūrėt kaip blizga kieme prieš saulę ax.gif

sveikos 4u.gif o as siandien savo murze i plovykla nuveziau, tai taip dziaugiausi tookia svari grazi wub.gif wub.gif bet va kaip tycia lijo vakare doh.gif doh.gif
Atsakyti
mano irgi murza blush2.gif šiandien sode sugebėjau tik išsišluoti vidų, nu jau žvyro buvo doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 03 29, 23:48)
mano irgi murza blush2.gif šiandien sode sugebėjau tik išsišluoti vidų, nu jau žvyro buvo doh.gif  blink.gif

pas mane irgi zvyro yra blink.gif net geda sakyti blush2.gif dabar isore grazi, bet vidus tai doh.gif laukiu geresniu oru, vesiu kapitaliniam salono valymui biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane irgi.. Zvyro, suns plauku, o dar jis ir langus nulaizyt suspejo.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elif: 30 kovo 2008 - 11:05
QUOTE(Elif @ 2008 03 29, 22:23)
O mano kazkokia svari  bigsmile.gif Tik kelios katino pedutes..  blush2.gif
Siandien paziuriu pro langa, ogi kazkokie asilai ant tigros kapoto susede, tai kaip vijau lauk, sakiau suni paleisiu (uzlaizytu negyvai)  biggrin.gif

blink.gif
Atsakyti
Niu va ir as susitvarkiau ir issiploviau savo mazule biggrin.gif pirma karta nuo tada kai ja turiu blush2.gif ale kad anksciau orai tokie netike buvo....
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2008 03 30, 23:18)
Niu va ir as susitvarkiau ir issiploviau savo mazule biggrin.gif pirma karta nuo tada kai ja turiu blush2.gif ale kad anksciau orai tokie netike buvo....

Spalva nepasikeite? biggrin.gif
Atsakyti
Mano Corsiukas viduj svarutelis, nu bet issore doh.gif lietus lijo, tai visas maziuliukas mano murzius dabar blush2.gif Reiks nuvaryti, kad berniukai nuplautu ax.gif
Dar uzsisakiau rakta atsargini, nes kai pirkom tik viena dave, sake kita pamete doh.gif Ne nemaniau,kad raktai tokie brangus, kainavo 56£ (apie 250 litu) uz viena rakta doh.gif
Atsakyti
nu jo, biškį kainuoja raktukai g.gif
Atsakyti