Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

Man tiesiog idomu pasidare,o gal kas is musiskiu ax.gif Bjauri vieta ten,susiaureja kelias toj vietojir a lia antra juosta vaziuojantys turetu praleisti pirmaja besistengiancius pravaziuoti autikus(desines puses taisykle,skiriamuju juostu ten nera doh.gif ) As toj vietoj del viso pikto posuki rodau,kad kas is naglumo sonan neisimurytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 05 15, 23:27)
Man tiesiog idomu pasidare,o gal kas is musiskiu ax.gif

Tikekimes ne... blush2.gif mirksiukas.gif
O tu pati kokia masina vairuoji? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 05 15, 23:36)
Tikekimes ne...  blush2.gif  mirksiukas.gif
O tu pati kokia masina vairuoji?  rolleyes.gif



Astra caravana thumbup.gif O darbo metu autobusa Vanhool ax.gif
Atsakyti
Didele ax.gif blush2.gif
as nuo liepos prie fabios universalo pereinu.. doh.gif
Atsakyti
Universalai geras dalykas,manevringi,ir parkuot labai lengva,matomumas geras pro gala thumbup.gif Nei uz ka neiskeisciau i mazesne thumbup.gif
O su autobusu isvis fantastiskas matomumas,tokio nei viena lengvoji neturi,vienas malonumas vazinet thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 17 gegužės 2008 - 10:06
QUOTE(denaxa @ 2008 05 17, 11:04)
Universalai geras dalykas,manevringi,ir parkuot labai lengva,matomumas geras pro gala thumbup.gif Nei uz ka neiskeisciau i mazesne thumbup.gif
O su autobusu isvis fantastiskas matomumas,tokio nei viena lengvoji neturi,vienas malonumas vazinet thumbup.gif

Autobusas didelis.. Puse eismo dalyviu isdauzyciau.. doh.gif
Atsakyti
labiesas..kur prašapot blink.gif
Atsakyti
Laba,
aš vis patikrindavau, bet vis nerasdavau temos iškeltos...

Elif, o kodėl vairuosi tokią, kuri nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 06 01, 21:00)
Laba,
aš vis patikrindavau, bet vis nerasdavau temos iškeltos...

Elif, o kodėl vairuosi tokią, kuri nepatinka?

pagaliau nors viena dūšia mirksiukas.gif
Atsakyti
labas ir aš jungiuosiu prie opeliukų mylėtojų rolleyes.gif Jau galima sakyt kaip ir apsiženijom už to opelio lotuliukas.gif Turiu universala omega, bet taip isejo, kad mazai tenka pavazineti, nes MB darbe zadetos masinos nenupirko, tai su sita vazineja. O dabar jau dairomes antros masinytes, ir niekur kitus akys nekrypsta tik i opeliuka schmoll.gif
Atsakyti
Tikriausiai ir man teks čia dažniau užsukt. Opel Vectra 97m. Tokią vat mašiną man parūpino. g.gif Atvirai sakant tai niekaip negalėjau išsirinkt mašinos, bet tarp galimų pirkinių opelių tikrai nebuvo, net nesvarsčiau apie tokį variantą.
Pas mus darbe net anekdotai apie opelius pasakojami:
- Opelių reklaminių nuotraukų į žurnalus nededa, kad skaitytojai į rūdis rankų neišsiteptų-
-Opelis vedasi gerai, bet...ilgai-
-Laikui bėgant bet koks automobilis tampa opeliu-
Ir t.t. ir pan.
Taigi, dabar būsiu kitoje barikadų pusėje biggrin.gif
Norėčiau daugiau sužinot apie tokius auto.
Atsakyti
Anekdotai ir lieka anekdotais biggrin.gif Vedasi tikrai puikiai, mes turejom ū9 metu, tai atrode geriau nei darbe nisanas 99, o ir per salcius kai buvo -30 atvaziuodavau i darba, kai kiti su naujesnem masinom peskom ejo lotuliukas.gif
Atsakyti