Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

Na ka, vasara iskeisiu Signuma i sita daikta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 05 10, 10:13)
Na ka, vasara iskeisiu Signuma i sita daikta biggrin.gif

As irgi dvirati isigyjau - labai sveika drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes vis niekaip krepšio neprisukam, kad galėtumėm su šuniuku dviračiu važinėtis doh.gif bet jau turim greit prisukt smile.gif
šiandien Tigrą išsičystijom, jau nebe sandėlis, jau graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 10, 18:40)
mes vis niekaip krepšio neprisukam, kad galėtumėm su šuniuku dviračiu važinėtis doh.gif bet jau turim greit prisukt smile.gif
šiandien Tigrą išsičystijom, jau nebe sandėlis, jau graži smile.gif

As sestadieni grizau, tai dar su zieminem vazineju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 05 10, 22:37)
As sestadieni grizau, tai dar su zieminem vazineju  doh.gif

maniškis irgi dar nepakeitė ax.gif bet jau žada, žada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 11, 13:28)
maniškis irgi dar nepakeitė ax.gif bet jau žada, žada ax.gif

As irgi vis zadu.. doh.gif
Atsakyti
šiaqndien kažkokia laida (nelabnai rimta) apie Tigras buvo, dar apie Peugeot, tipo ar Marilyn Mansonui jos tiktų biggrin.gif mirksiukas.gif na tikra tai nemanau, nebent juoda šiek tiek tiktų biggrin.gif
nelabai man patiko, ką pasakė... kad užpakalinis stiklas vos ne pusė Tigros kainos kainuoja unsure.gif doh.gif niekada nesidomėjau, negi tikrai?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 11, 19:30)
nelabai man patiko, ką pasakė... kad užpakalinis stiklas vos ne pusė Tigros kainos kainuoja unsure.gif  doh.gif niekada nesidomėjau, negi tikrai?

Ir as netycia pamaciau, po Keliaukim.. doh.gif si karta geriau pasake, nei seniau.. Buvo pries tris metus visai ispeike.. O stikla uzsisakinejo viena pazistama is lenkijos, tai apie 2000lt... doh.gif doh.gif
Atsakyti
oj, tai užpakaliukus saugoti reikia, oj reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 12, 13:54)
oj, tai užpakaliukus saugoti reikia, oj reikia ax.gif

Reikia.. doh.gif Man buvo i gala ivares Golfas III, tai jam visai priekio neliko, o man tik bamperis suluzo ir maziukas ilenkimas buvo.. Taip dekojau dievui, kad stiklas liko sveikas.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites,na,prisipazinkit,kuri gi su tigriuku meginot Jasinskio gatvej turistini autobusa nuo kelio nustumti ir sona jam pabuciavot? Vaizdelis nerealus buvo,pas mane salone keleiviai bachurai zvenge ax.gif
Tiek dabar tigriuku daug matau mieste,ypac Zveryne,kad jau ir man jie patikti pradeda,ypac spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 05 15, 22:32)
Sveikos,mergaites,na,prisipazinkit,kuri gi su tigriuku meginot Jasinskio gatvej turistini autobusa nuo kelio nustumti ir sona jam pabuciavot? Vaizdelis nerealus buvo,pas mane salone keleiviai bachurai zvenge ax.gif
Tiek dabar tigriuku daug matau mieste,ypac Zveryne,kad jau ir man jie patikti pradeda,ypac spalvos rolleyes.gif

Sian visa diena mokiaus.. Nieko nebuciavau tfu tfu tfu.. rolleyes.gif
Atsakyti