Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

Sveikos Opeliuku myletojos 4u.gif

Labai man patiko Opel Vectra universalas tongue.gif Kazkas tokio http://auto.plius.lt...t...&id=1847348

Gal galit ka gero ar blogo papasakoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 03, 13:29)
anksčiau mūsų mieste vos porą Tigrų buvo, kažkaip niekam nereikėjo, o dabar... cool.gif

Nes piguteles dabar... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovidenija @ 2008 05 05, 22:01)
Sveikos Opeliuku myletojos  4u.gif

Labai man patiko Opel Vectra universalas  tongue.gif Kazkas tokio http://auto.plius.lt...t...&id=1847348

Gal galit ka gero ar blogo papasakoti  ax.gif



na ka, atlaike mano Signumas daugiau negu 2000 km kelione. Jeigu masina be gedimu pervaziuoja per Lenkija, galima drasiai su ja vazineti biggrin.gif

As turiu Signuma, kurio priekis toks, kaip vectros, tik galas kitoks (panasus i universalo). Vidus niekuo nesiskiria. Is esmes nieko blogo negaleciau apsakyti, tik beda ta, kad detales kartais brangokai atsieina, kadangi padevetos netinka. Bet cia berods tik su Signumais tokia beda, nes jie prikisti elektronikos ir praktiskai kiekviena detale yra koduota.

Siaip labai smagiai rieda masina. Variklis 2.2 DTI ecotec, tai pakankamai taupus. Kol kas nesigailiu, kad pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 05 01, 10:50)
labai puikiai galima orientuotis  pagal tachometra smile.gif o jai jo nera tai jau tikrai ne auto o kibiriukas ant ratu biggrin.gif




o kas yra tachometras blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 06, 11:22)
o kas yra tachometras blush2.gif ?

Rodo variklio apsisukimus per minute.. 4u.gif paprastai buna prietaisu skydely salia greicio rodykles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 05 06, 09:20)
na ka, atlaike mano Signumas daugiau negu 2000 km kelione. Jeigu masina be gedimu pervaziuoja per Lenkija, galima drasiai su ja vazineti  biggrin.gif

As turiu Signuma, kurio priekis toks, kaip vectros, tik galas kitoks (panasus i universalo). Vidus niekuo nesiskiria. Is esmes nieko blogo negaleciau apsakyti, tik beda ta, kad detales kartais brangokai atsieina, kadangi padevetos netinka. Bet cia berods tik su Signumais tokia beda, nes jie prikisti elektronikos ir praktiskai kiekviena detale yra koduota.

Siaip labai smagiai rieda masina. Variklis 2.2 DTI ecotec, tai pakankamai taupus. Kol kas nesigailiu, kad pirkau  mirksiukas.gif


Nu detaliu brangumas manes labai nenugazdins, kadangi dabar vazineju su Alfa Romeo 156. Tai zinau ka reiskia taisyti brangiai tongue.gif

Aciu uz komentrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 05 06, 12:51)
Rodo variklio apsisukimus per minute..  4u.gif paprastai buna prietaisu skydely salia greicio rodykles  mirksiukas.gif



aaa, tai as jo pavadinimo nezinojau lotuliukas.gif bet jei jis neveiktu taigi vistiek mazdaug galima jausti kiek tu apsisukimu- kai visks normaliai variklio beveik nesigirdi, o jau kai apsukos dideja tai ir isgirsti kad masiniukui nebepatinka zemesnis begis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 05 06, 13:50)
aaa, tai as jo pavadinimo nezinojau lotuliukas.gif  bet jei jis neveiktu taigi vistiek mazdaug galima jausti kiek tu apsisukimu- kai visks normaliai variklio beveik nesigirdi, o jau kai apsukos dideja tai ir isgirsti kad masiniukui nebepatinka zemesnis begis smile.gif

aha.. Mano tevelis kadangi megsta vis pakritikuot mano vairavima, sako "neziurek i ta tachometra, ka negirdi?" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 05 07, 23:09)
aha.. Mano tevelis kadangi megsta vis pakritikuot mano vairavima, sako "neziurek i ta tachometra, ka negirdi?" hihihi.gif


Is esmes jis teisus. Masina reikia pajausti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 05 08, 08:57)
Is esmes jis teisus. Masina reikia pajausti  biggrin.gif

Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
maniškis irgi tą tvirtina, jam visad nelabai patogu užsėdus už svetimos ar naujos mašinos vairo, kol pripranta, kol pajaučia... smile.gif
Atsakyti
As dabar jau prasilauziau,galiu ant bet ko vaziuot,pajauciu masina is karto tik "uzsedus".
Atsakyti