Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Elif @ 2008 04 30, 00:48)
Galvojam dabar.. Kolkas turbut atidesiu automobilio pirkima.. Na, kad galeciau jei ka ramiai grizti suni pasiemus..  rolleyes.gif Gaila, kad tigriukas toks cia, Turkijoj, kainuoja dvigubai ar net trigubai daugiau nei LT..  doh.gif  unsure.gif

doh.gif
Atsakyti
ką mergiotės veiksit ilgąjį savaitgalį? aš tai rytoj šeimininkausiu sode, ganysiu šunelį, šašlus kepsiu, o MB po Tigriuke gulės hihihi.gif gal ir ant, nežinau smile.gif mirksiukas.gif
žodžiu - mūsų Tigra, tai vienaakis Džo doh.gif viena fara silpnokai šviečia, o techninė artėja ax.gif tai ardys bamperį unsure.gif o kas daryt? tada mes kaip kokie Kamikadzės važinėjam su nutrūkusiu trosu ir mums kilometražas stovi vietoje, plius greitį matome visada ant 0 cool.gif biggrin.gif gerai čia mum, ane? varyk kiek nori, o vistiek 0 cool.gif
tai va, pats laikas tvarkytis cool.gif darbingos išeiginės mirksiukas.gif
Atsakyti
labai puikiai galima orientuotis pagal tachometra smile.gif o jai jo nera tai jau tikrai ne auto o kibiriukas ant ratu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 30, 23:46)
ką mergiotės veiksit ilgąjį savaitgalį? aš tai rytoj šeimininkausiu sode, ganysiu šunelį, šašlus kepsiu, o MB po Tigriuke gulės hihihi.gif gal ir ant, nežinau smile.gif  mirksiukas.gif
žodžiu - mūsų Tigra, tai vienaakis Džo doh.gif viena fara silpnokai šviečia, o techninė artėja ax.gif tai ardys bamperį unsure.gif o kas daryt? tada mes kaip kokie Kamikadzės važinėjam su nutrūkusiu trosu ir mums kilometražas stovi vietoje, plius greitį matome visada ant 0 cool.gif  biggrin.gif gerai čia mum, ane? varyk kiek nori, o vistiek 0 cool.gif
tai va, pats laikas tvarkytis cool.gif darbingos išeiginės mirksiukas.gif

Sekmes TB tvarkant tigriuke.. ax.gif Ten kol viska nuardai, tai tikras vargas.. doh.gif
Atsakyti
taigi... nieko ir nenuardė biggrin.gif doh.gif atidėjom kitam kartui... atsisiųs kokių instrukcijų iš neto, pasiskaitinės dar... o jei ne, tai velniop, atiduosim, kad servize sutvarkytų...
bet užtat kiek šašlo prisikepėm thumbup.gif ir bulves MB padėjo tėvams pasodinti smile.gif
Atsakyti
O as dirbu sianakt.Va dar kiek pasiskaitinesiu cia ir ciuosiu darban rolleyes.gif Buvo numatytas "pasigulinejimas" po astrike,bet atvare drauge tai suorganizavom dar chebros ir i ciliaka nuvarem ,tai nieko ir nesusitvarkiau,reiks ryt po darbo pasiremontuot,jei nelis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Danciux @ 2008 05 01, 09:50)
labai puikiai galima orientuotis  pagal tachometra smile.gif o jai jo nera tai jau tikrai ne auto o kibiriukas ant ratu biggrin.gif


Na jo,spidometras tai praktiskai reikalingas tik jei KP horizonte pasimato,bet jau be tachometro tai niekaip vazinet neina... doh.gif
Atsakyti
o aš ką tik iš Burbiškių dvaro.....kaip gražu ten wub.gif
labu vakaru... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 05 01, 21:55)
o aš ką tik iš Burbiškių dvaro.....kaip gražu ten wub.gif
labu vakaru... clap.gif

Labas vakaras 4u.gif
O kaip orai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 05 01, 23:28)
Labas vakaras  4u.gif
O kaip orai?  mirksiukas.gif

oras normalus, tik saulutės nebuvo..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 05 01, 21:55)
o aš ką tik iš Burbiškių dvaro.....kaip gražu ten wub.gif
labu vakaru... clap.gif

mes ir ten varysim, bet kitąmet, šįmet ir taip turim kur važinėti biggrin.gif bet ėjo kalbos, kad ten remontai kažkokie, kad tulpių šventės nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 05 02, 10:47)
mes ir ten varysim, bet kitąmet, šįmet ir taip turim kur važinėti biggrin.gif bet ėjo kalbos, kad ten remontai kažkokie, kad tulpių šventės nebus unsure.gif

taip taip...nebus...rekonstruoja kelias vieteles...
Atsakyti
Laba 4u.gif
o aš šiandien kažkaip pamačiau tą Mini mašinytę, nu tokio tipo kaip Ponas Bynas važinėjo, tik tokią haki, žalsvokos spalvos, nu kaip man jinai įstrigo wub.gif senai jau apie tokią pagalvodavau, jaučiu kada nors vistiek tokią senieną, jei gerai užlaikytą rasiu pirksiu cool.gif smile.gif

šiandien dar žvilgt pro langą iš namų, stovi prie mano raudonos tikros elektinė tigra kieme biggrin.gif o miestas tai nedidelis, niekada anksčiau taip nebuvo papuolę atsistoti mirksiukas.gif pridaugėjo Tigriukų, oj pridaugėjo... čia kaip ir jorkšyrų, kai aš nusipirkau doh.gif nors žinau, kad tai tik sutapimas, bet toks vaizdas, lyg žmonės beždžionautųsi doh.gif anksčiau mūsų mieste vos porą Tigrų buvo, kažkaip niekam nereikėjo, o dabar... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 03 gegužės 2008 - 12:31