Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

kuo man patinka opelis,jis kasmet vis lengvesnis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 04 22, 12:09)
kuo man patinka opelis,jis kasmet vis lengvesnis  bigsmile.gif

čia ta prasme kad skardos mažiau lieka po rūdžių lotuliukas.gif
Atsakyti
visiskai teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 04 22, 13:52)
visiskai teisingai  drinks_cheers.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 21, 17:52)
kur opelistės...visos išraliavot orams atšilus

dar ne... planavom iškylą šeštadieniui, bet lietų praneša verysad.gif
Atsakyti
Israliavom, tik ne su opeliukais... verysad.gif Pasiilgau savo tigro.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 22, 17:14)



rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 04 23, 00:08)

avataras tai liuks lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad visos auto lengvėja, ne vien Opeliai...Ir ne visada opeliai sparčiausiai...
Mano omega 1995 m gimimo...
Sesers mazda 323 - 1998m..
Kai pasižiūrėjau tą mazdą iš apačios,...tai mano opeliui dar 10 metų lengvėti, kol pasieks tokį lygį.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 04 23, 15:08)
Tai kad visos auto  lengvėja, ne vien Opeliai...Ir ne visada opeliai sparčiausiai...
Mano omega 1995 m gimimo...
Sesers mazda 323 - 1998m..
Kai pasižiūrėjau tą mazdą iš apačios,...tai mano opeliui dar 10 metų lengvėti, kol pasieks tokį lygį.... biggrin.gif

Mano tai tigras tikrai lengveja... doh.gif Bet manau, kad buvo dauzyta Vokietijoj, tai todel... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 23, 21:23)
Mano tai tigras tikrai lengveja...  doh.gif Bet manau, kad buvo dauzyta Vokietijoj, tai todel...  unsure.gif

pas mus tfu, tfu, tfu viskas ok, mes uzbitumavom apacia dar del visa ko ir ok ax.gif
Atsakyti
dauguma ju daquzytu yra, musu gudruciai sutvarko,palieka kokias ilenktas dureles ir sako tik tox defektas, kai nusiperki ir pradedi landziot nusiemi plastmases ir pamatai visa grozi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(A&S @ 2008 04 23, 14:35)
avataras tai liuks lotuliukas.gif



cia irgi savotiska nuomone

Oxen, opeliai arba vauxeliai nepasizymi skardom, nei seni nei nauji, yra vienas triukas pas dauguma gamintoju, jai perki auto ziuri i metus, bet jai nori tam tikro modelio, tuomet reikia pirkti ta modeli pagaminta pacioi pradzioi,sakykim vectra atnaujinta buvo 99 viduri, zmogus surado uz kokiu 10k litu 99.8 men. netoliese aptiko uz ta pacia suma 00.6 men, beveik metu skirtumas atrodo graziai ir pirks naujasne, bet techniskai geresne bus ta kuri senesne, gamintojas pradejas gamint modeli ,galvoja kaip sumazint sau islaidas ir pradeda det prastesnes kokybes detales, zinoma cia galioja ne visiems bet ta naudoja dauguma
Atsakyti