Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

blush2.gif Laba diena, radau temą ir jungiuosi iš karto su problemėle. Gal kuri vairuojat 2003 opel vectrą? Maniškės kažko kompas sustreikavo, tai gal kuri su tuo buvot susidūrusi? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuncia @ 2008 04 16, 11:15)
blush2.gif Laba diena, radau temą ir jungiuosi iš karto su problemėle. Gal kuri vairuojat 2003 opel vectrą? Maniškės kažko kompas sustreikavo, tai gal kuri su tuo buvot susidūrusi?  g.gif  g.gif

mano vyro 2004m ta pati....manau jau serviso tau reikia...pati nepatvarkysi kompo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 15, 12:57)
megane dar turit bigsmile.gif ir kaip tau jinai? man jos patinka, gal po tigros jos visai noreciau, bet mano pazistamu ratu visi keikia Renault, nezinau gal toks sutapimas... unsure.gif

AS prie tingriuko labai ipratus, tai sunkoka prie megano sesti, meganas toks minkstas.. Vaira ten vienu pirstuku gali sukinet, stapdi vos palieti ir stoja.. O tigroj jauti kaip nuspaudi stapdi ir tik tada sustoji.. Na, labai skirtingos.. Siaip sakyciau meganas tokia moteriska masina, lengvai ir maloniai vairuojama.. rolleyes.gif Bet vistiek tigra myliu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 16, 11:39)
AS prie tingriuko labai ipratus, tai sunkoka prie megano sesti, meganas toks minkstas.. Vaira ten vienu pirstuku gali sukinet, stapdi vos palieti ir stoja.. O tigroj jauti kaip nuspaudi stapdi ir tik tada sustoji.. Na, labai skirtingos.. Siaip sakyciau meganas tokia moteriska masina, lengvai ir maloniai vairuojama..  rolleyes.gif Bet vistiek tigra myliu..  rolleyes.gif

o negenda? g.gif

matai, mes vistiek turesim Tigra keisti, nes dabar prie tevu gyvenam, juos vis reik pavezeti... tai nepatogu bais... o ir metai musu Tigros senoki sakyciau, tai vistiek reiks atsinaujinti ir tikrai ne is Tigros vel i Tigra schmoll.gif mirksiukas.gif o man patinka grazios isvaizdos masinos, tai ir mastau kokiam cia rinktis teks g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuncia @ 2008 04 16, 11:15)
blush2.gif Laba diena, radau temą ir jungiuosi iš karto su problemėle. Gal kuri vairuojat 2003 opel vectrą? Maniškės kažko kompas sustreikavo, tai gal kuri su tuo buvot susidūrusi?  g.gif  g.gif


As turiu Opel Signum 2003 m., tai kazkas panasaus, kas vectra. O kas konkreciai su kompu nutiko?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 16, 15:45)
o negenda? g.gif

matai, mes vistiek turesim Tigra keisti, nes dabar prie tevu gyvenam, juos vis reik pavezeti... tai nepatogu bais... o ir metai musu Tigros senoki sakyciau, tai vistiek reiks atsinaujinti ir tikrai ne is Tigros vel i Tigra schmoll.gif  mirksiukas.gif o man patinka grazios isvaizdos masinos, tai ir mastau kokiam cia rinktis teks g.gif

Tfu tfu tfu ...
Negenda..
Man irgi tigra teks parduot, taip noriu naujos tigros Twin top.. Jei MB pasiliks savo masina, gal po metu kitu ir vel tigra turesiu.. O dabar gal Civic'o naujo noretusi.. rolleyes.gif Man irgi svarbu, kad masina grazi butu doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 16, 22:41)
Tfu tfu tfu ...
Negenda..
Man irgi tigra teks parduot, taip noriu naujos tigros Twin top.. Jei MB pasiliks savo masina, gal po metu kitu ir vel tigra turesiu.. O dabar gal Civic'o naujo noretusi..  rolleyes.gif Man irgi svarbu, kad masina grazi butu  doh.gif  wub.gif

joooo, tie civicai nauji jegovi wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif nors man ir seni sedanai visai grazus, tik checbekai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 16, 22:41)
Tfu tfu tfu ...
Negenda..
Man irgi tigra teks parduot, taip noriu naujos tigros Twin top.. Jei MB pasiliks savo masina, gal po metu kitu ir vel tigra turesiu.. O dabar gal Civic'o naujo noretusi..  rolleyes.gif Man irgi svarbu, kad masina grazi butu  doh.gif  wub.gif

nuėjau pasižiūrėt intike kip atrodo Twin top wub.gif wub.gif wub.gif ojetus...ale kad ji tik dvivietė...blynčiki, kad nors kiek gale būt vietos doh.gif ir kabrioleto kažkaip nesinori...permoki už tą bestogį malonumą, ale kiek jo tereik LT oruose...kažin ar nėra ne kabriko to modelio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 17, 12:51)
joooo, tie civicai nauji jegovi wub.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif ir man baisiai grazus.. rolleyes.gif

QUOTE(A&S @ 2008 04 17, 13:35)
nuėjau pasižiūrėt intike kip atrodo Twin top wub.gif  wub.gif  wub.gif ojetus...ale kad ji tik dvivietė...blynčiki, kad nors kiek gale būt vietos doh.gif ir kabrioleto kažkaip nesinori...permoki už tą bestogį malonumą, ale kiek jo tereik LT oruose...kažin ar nėra ne kabriko to modelio? g.gif

Ir kaina uz toki masiniuka 60 tukstanciu litu.. Na, nauja.. cool.gif Tai cia turi arba labai myletojas buti arba tureti daug pinigu! cool.gif
Ne kabrioleto nera deja.. verysad.gif Maciau TR viena gyvai, grazute.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 18, 19:52)
drinks_cheers.gif ir man baisiai grazus..  rolleyes.gif
Ir kaina uz toki masiniuka 60 tukstanciu litu.. Na, nauja..  cool.gif Tai cia turi arba labai myletojas buti arba tureti daug pinigu!  cool.gif
Ne kabrioleto nera deja..  verysad.gif Maciau TR viena gyvai, grazute..  wub.gif

gaila kad nėra ne kabriko... g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
kur opelistės...visos išraliavot orams atšilus
Atsakyti