Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Elif @ 2008 04 10, 15:25)
Sky_diver, aparatura keiti?  ax.gif



Aha smile.gif Nusipirkau naujesni maga, tai ir noriu pasikeist.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 10, 16:00)
Aha  smile.gif  Nusipirkau naujesni maga, tai ir noriu pasikeist.

AS irgi pasikeiciau, bet dabar nerina isiminet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 10, 16:38)
AS irgi pasikeiciau, bet dabar nerina isiminet  doh.gif

gali ir palikt-ryte nebebus ko išimt...labai paprasta lotuliukas.gif
Atsakyti
A&S, kaip sekasi pardavineti Tigriuka? ar domisi kas nors?
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 10, 22:16)
A&S, kaip sekasi pardavineti Tigriuka? ar domisi kas nors?

domisi labai...bet aš persigalvojau kol kas....dar iki rudens neparduosiu, nes truputį nenumatytai pasikeitė planai gyvenimo mirksiukas.gif
Atsakyti
aaa, aišku, na būna visko juk, svarbiausia, kad domisi, nes nėr blogiau, kai ilgai kas nors nesidomi, tada pradedi nervintis, kainą nuleidinėti ir pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 10, 19:08)
gali ir palikt-ryte nebebus ko išimt...labai paprasta lotuliukas.gif

Paprasta, bet nepageidautina.. Todel ir isimineju.. biggrin.gif ir stiklo gaila..
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 11, 13:41)
Paprasta, bet nepageidautina.. Todel ir isimineju..  biggrin.gif ir stiklo gaila..

taaaaip.todėl nezirsk kad reik išiminėt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 11, 16:26)
taaaaip.todėl nezirsk kad reik išiminėt hihihi.gif

hihihi.gif tik pagalvojau, kad gal geriau originalus.. Tu, atrodo, nevagia.. rolleyes.gif
Atsakyti
nebuciau tokia tikra g.gif mes ir oroginalu isiminedavom doh.gif na bet pabijojom galiausiai, kad issiderins ten viskas po to ir dabar palikom ramybej, o be to nebe Vilniuje gyvenam, cia maziau zmoniu, vistiek kazkaip saugiau ax.gif
Atsakyti
Niu mano tigro, tai turbut ir originalaus nelabai galima palikt.. g.gif Tu teisi.. Bet megane tai su visa panele tektu islupt, tai paliekam mirksiukas.gif
Atsakyti
megane dar turit bigsmile.gif ir kaip tau jinai? man jos patinka, gal po tigros jos visai noreciau, bet mano pazistamu ratu visi keikia Renault, nezinau gal toks sutapimas... unsure.gif
Atsakyti