Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

nežinau kas jum užėjo, nu tikrai neįsivaizduoju schmoll.gif visada gerai rūpindavosi mašina...
bet jau ne toks kategoriškas, bet vistiek sako, kad galima kiečiau pripūsti ratus, kad mes greitai nelakstom dėl saugumo, nestabdom staigiai kaip išprotėję...
nu ką aš su juo ginčysiuos - tesižino... visgi, jei jis su manim dėl šuns auginimo ar dėl maisto virtuvėje ginčytųsi, tai aš irgi pykčiau cool.gif
jis juk pagrinde uždirba, tai pats savo pinigus ir išmes po to, jei ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 08, 22:55)
nežinau kas jum užėjo, nu tikrai neįsivaizduoju schmoll.gif visada gerai rūpindavosi mašina...
bet jau ne toks kategoriškas, bet vistiek sako, kad galima kiečiau pripūsti ratus, kad mes greitai nelakstom dėl saugumo, nestabdom staigiai kaip išprotėję...
nu ką aš su juo ginčysiuos - tesižino... visgi, jei jis su manim dėl šuns auginimo ar dėl maisto virtuvėje ginčytųsi, tai aš irgi pykčiau cool.gif
jis juk pagrinde uždirba, tai pats savo pinigus ir išmes po to, jei ką ax.gif

visvien gi bendras biudžetas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 08, 23:55)
nu ką aš su juo ginčysiuos - tesižino... visgi, jei jis su manim dėl šuns auginimo ar dėl maisto virtuvėje ginčytųsi, tai aš irgi pykčiau cool.gif

Klausyk, MB suns neturejes niekada man aiskina kaip augint doh.gif biggrin.gif o as jam aiskinu visalaik del masinos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 09, 07:08)
visvien gi bendras biudžetas blush2.gif

Vat ir as ta pati pagalvojau,juk is tos pacios seimos pinigeliai iskeliaus, ne is kaimyno kisenes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 09, 08:08)
visvien gi bendras biudžetas blush2.gif

nu taip, bet aš irig kartais pramėtau, nepataikau kokį daiktą nupirkti, pasivaidena, kad bus geras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 09, 15:48)
nu taip, bet aš irig kartais pramėtau, nepataikau kokį daiktą nupirkti, pasivaidena, kad bus geras doh.gif

jei vaidenas-laikas žegnotis hihihi.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 09, 18:40)

hihihi.gif
Atsakyti
Parduotu toki Opelio maga CDR 2005. Gal atsiras norinciu?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 08, 21:05)
Del sveikumo ar nesveikumo nieko negaliu pasakyt, bet del brangumo, tai permontuot du kartus per metus iseina pigiau, nei pirkt naujus ratlankius. Aisku, ratlankiai ratlankiams nelygu. Taciau paskaiciavus montavimas kainuoja pigiau  mirksiukas.gif


Aišku jei būtina salyga kad naujus, tai tada brangoka...biggrin.gif

Aš savo Omegai nupirkau 4 skardinukus po 20 lt visai padorios būklės...žiemai susidedu dar tuos plastikinius "bliūdus"...
Kai laikas keist, pasikečiu ratus per pusvalandį, o tuo metu visuose servisuose apgultis...Atsipirko turbūt per metus.

P.S. magas tavo man patiktų...Jei būtų perpus mažesnis.... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 04 10, 07:52)
Aišku jei būtina salyga kad naujus, tai tada brangoka...biggrin.gif

Aš savo Omegai nupirkau 4 skardinukus po 20 lt visai padorios būklės...žiemai  susidedu dar tuos plastikinius "bliūdus"...
Kai laikas keist, pasikečiu ratus per pusvalandį, o tuo metu visuose servisuose apgultis...Atsipirko turbūt per metus.

P.S. magas tavo man patiktų...Jei būtų perpus mažesnis.... g.gif  biggrin.gif


Tai as ir sakau, kad ratlankiai ratlankiams nelygu mirksiukas.gif Aisku, nusiperki pigesnius ir problemu nera del montavimo.

Na taip, magas kiek didesnis nei iprasti smile.gif
Atsakyti
Sky_diver, aparatura keiti? ax.gif
Atsakyti