Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(Ytė @ 2008 12 16, 10:36)
Laba,kadangi apsigyvenau Alytuje noriu paklausti kurioje kirpykloje dažo Schwarzkopf dažais?
Ačiū


Kiek zinau Linoj dazydavo, ir Centro Kirpykloj dazo mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai galu gale uzsirasiau kirptis sestadieniui ir gavau kirpejos kontaktus:)Kirpykla vadinasi "Gija", kirpeja vardu Jana, adresas- Jaunimo g. 20:)
Cia labiausiai rekomenduociau toms, kurios ketina plaukus atsiauginti:)
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 01 16, 19:35)
Na ka, visgi nusivilti neteko  thumbup.gif rezultatas superinis clap.gif: tik dar reikia paciai ismokt issidziovint  blush2.gif nes ne visada pavyksta, tiksliau reikia normalaus gal tiksliau gero dziovintuvo  biggrin.gif Tikrai rekomenduoju  thumbup.gif



Labai dziaugiuosi kad patenkinta rezultatu bigsmile.gif

O kokio ilgio plaukai? Ar labai nutrumpino?

Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 01 20, 23:41)
Labai dziaugiuosi kad patenkinta rezultatu  bigsmile.gif

O kokio ilgio plaukai? Ar labai nutrumpino?

Buvo ilgi tai drasiai leidau gera sprindi nukirpt, tai dar vistiek zemiau peciu liko biggrin.gif nugaroj priuki trumesni ax.gif
Atsakyti
Paskutini kart "Asta" nedirbo, tai nuejau i IKI kirpykla grifka pasikirpt.LABAI NEPATIKO
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2009 01 23, 12:16)
Paskutini kart "Asta" nedirbo, tai nuejau i IKI kirpykla grifka pasikirpt.LABAI NEPATIKO

O ten IKI vidzgirio kirpykloj, kur antram aukste?
Atsakyti
As vaikstau i IKI centre pas Neringa jau sesti metai. Deja, palygint su jokia kita kirpeja negaliu, nes kazkaip man Neringa patiko ir pas jokia kita jau nejau. Galiu pagirti ja uz tai, kad tikrai saugo plaukus - mane is briunetes blondine du metus dare, kad tik mano plauku sokas neistiktu smile.gif ir priemoniu visada visokiu pasiulo. Tik va platininems blondinems nesiulyciau pas ja eiti, arba toms kurios nori tokia spalva nusidazyti, nes Neringa matyt pagaili plaukuciu ir maziau peroksido imaiso, todel spalva tokia i geltonuma visada gaunasi smile.gif Dar man ten patinka Anzelika, jos klientes kazkaip visada graziai atrodo. O pas Jolanta patarciau eiti toms kuriu plaukuciai labai garbanoti, kadangi ji pati garbane, tai sitam reikale neblogai ismano. Tai va tiek mano pestebejimu per sesis metus susikaupe rolleyes.gif
Beja, as taip pat uz ta nuomone, kad kirpeja reiktu rinktis pagal jos pacios plauku isvaizda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolaida: 26 sausio 2009 - 14:02
As lankausi priesais TEO kur yra kirpykla "Karolis" ,berods,...pas kirpeja Sonata mirksiukas.gif kolkas tikrai esu labai patenkinta ax.gif ir pakalbet smagu, kol kerpa ar dazo biggrin.gif patarimu duoda tongue.gif nuejau pirma kart pas ja su baisiais, sausais, nualintais plaukais, o dabar visai kas kita smile.gif drauges net klause ar tik neprisiauginau plauku lotuliukas.gif
Atsakyti
O akip ten kainos? Gal pastebejai ar graziai blondines nudazo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2009 01 29, 10:55)
O akip ten kainos? Gal pastebejai ar graziai blondines nudazo? ax.gif


dvi kirpejos pacios blondines yra, tai manau blondiniskai tikrai graziai nudazytu biggrin.gif
o del kainu tai nelabai turiu su kuo lygint, nes seniai ten lankausi ax.gif bet lyg 40 lt uz dazyma moku g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melutia: 29 sausio 2009 - 23:52
Nu va, mane apkirpo ten, kur minejau uz 20 lt ir labai likau darbu patenkinta:)Net nustebino kai pasake kaina, nes siaip visada kai galus pakirpdavo daugiau kainuodavo:)Nusikirpau kare ir kirpciukus:)kai turesiu nuotrauka tai atsiusiu:)
Atsakyti
Oi labai aktuali tema man dabar, prisidirbau su plaukais, daziausi plaukus pas viena kirpeja, nepamenu dabar kaip ji vardu, baisu, norejau plauku i baltuma, plaukai buvo dazyti gelsvai, bet jau nuaugeir nubluke, norejau persidazyti visus i baltuma daugiau ir se tau, esu ryza, sake kad smelio spalva nusiplaus, bet jau savaite daznai plaunu o plaukai ryzi, kraupu, baisu ir i gatve iseiti, tai ieskau geros kirpejos kuri pataisytu sita klaida. Susigundziau "Asta", kurioj vietoj ji randasi? kokios kainos?
Atsakyti