Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(Elektraaa @ 2009 01 03, 14:10)
Man Alytuj labiausiai patinka Siciliana  4u.gif  thumbup.gif  Kerpuosi, sukuojuosi pas Snieguole  mirksiukas.gif  Labai graziai priaugina plaukus Daina  wub.gif  thumbup.gif  pas jokia kita kirpeja neiciau priaugint plaukuciu, ji padeda issirinkti tokias spalvytes, kad tiktu prie veido, o ir priaugina labai originaliai  bigsmile.gif  Snieguole kerpa mano teti, MB, mano mama ir MB mama - visus pazistamus  thumbup.gif  ir visi labai dziaugiasi, kad dar tokiu kirpeju yra Alytuje, aisq kainos nera labai pigios, bet uz gera darba negaila ir atitinkamai susimoket  mirksiukas.gif  Labiausiai esu nusivylus kirpykla, esancia prie Palermo  doh.gif , taip pat buvus Ikej  schmoll.gif  ir Odej  thumbup.gif  Odej bandziau kirptis pas Inga - labai sauni kirpeja, taciau jos parinkta spalvyte man nelabai patiko  ax.gif 

Dazniausiai, jei isbandineju nauja kirpeja, tai visada ziuriu kaip ji pati atrodo  rolleyes.gif  Jei jos pacios plaukai nesukuoti, susivele ir isvis baisus, tada net neinu pas ja (o nesusisukavusiu ar labai jau "bobiskom seveliurom" kirpeju Alytuj nemazai)...
Pvz Snieguoles niekada nepamatysi nepasitvarkiusios  tongue.gif  4u.gif



bet uztai snieguole sukuoja ir kerpa pagal sablona, is jos iseina visos su vienodom sukuosenom doh.gif
o ir pati, ok prisispakliavus ir savo spuogus bei rauksles paslepus po tona pudros, o plaukai doh.gif pati skundesi kad baisiai slenka ir nezino ka daryti, spalva irgi ot, jau taip nubalinti, net ir nekeista kad ja plaukai palieka.
Mane ji daze gana ilgai, bet niekada nebuvau patenkinta jos darbu, zinoma, kerpa ir dazo geriau nei puse Alyraus kirpyklu, bet is jos iseidavau ne blondine, bet ruza, po to tas auksinis atspalvis nusiplaudavo ir spalva budavo thumbup.gif bet taip per pora metu jos ir neitikinau, kad man nereikai auskinio atspalvio.

O nervina mane ta kirpykla, nes vienai klientei padazo plaukus, kol ta laiko, kita apkerpa, zinoma pirmoji perlaiko....

Astoj patiko tai, kad jei tau paskyre valanda, tai tik tu viena ir busi ir dar kavos gausi ir siaip labai maloniai aptarnauja, bet ir ten man siek tiek bobiskas stilius.

Griztu kartais i Alytu, tai irgi nebezinau kur eiti... tai dazniausiai ir sukuosi tarp sicilijanos ir astos, nors ir netinka jos man 100% bet bent jau zinau ko tiketis blogiausiu atveju
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 01 03, 17:13)
Griztu kartais i Alytu, tai irgi nebezinau kur eiti...  tai dazniausiai ir sukuosi tarp sicilijanos ir astos, nors ir netinka jos man 100% bet bent jau zinau ko tiketis blogiausiu atveju


Nereikejo gal taip stipriai kritikuoti Snieguoles, ji tikrai labai grazi moteris 4u.gif wub.gif

O man taip pat ji nera pati geriausia kirpeja - radau pacia paciausia Kaune, taciau Alytuj geresniu nei ji nezinau smile.gif Todel ir rekomenduoju ja mirksiukas.gif Mano mamai atvirksciai, puse Londono kirpyklu aplanke, taciau tokios kaip Snieguole neranda ax.gif

Atsakyti
na nesakau, kad Snieguole negrazi, savim tikrai rupinasi ir stengiasi, bet man toks stilius nelabai priimtinas, daugiau naturalumas patinka. Todel del dazymo mes kartais nesupranam viena kitos, as noriu sviesiu plauku, bet kad atrodytu kuo naturaliau, o kai spalva perlaiko, nes vietoj 35 min buna vos ne 50 ar 1h, nes tuo metu kerpa kita klientem tai taip ir gaunasi. O karta, po ilgos pertraukos kai nuejau, sako uoj kokie plaukai issauseja, gal prastu sampunu plauni blink.gif blink.gif nors susipirkus is jos visa serija Kerastase priemoniu.
Kerpa ji neblogai, bet man atrodo, kad issiseme. Man jau nieko naujo ir idomaus nepasiulo...
Atsakyti
SVEIKOS SIA TEMA IR AS NORIU PADISKUTUOTI biggrin.gif
QUOTE(Zunkelis @ 2008 03 29, 12:48)
sveikos merginos 

turejau ir as gera kirpeja, ji dirba prie Vidzgirio IKI kirpykloj, muriniam geltonu plytu name, Rasa jos vardas... bet labai jau as ja nusivyliau ne del rezultato, bet del to kaip ji man pakele kaina, kai suzinojo, kad gyvenu ne Lietuvoj  doh.gif  siaubas, visada mokedavau uz padazyma sruogelem ir pakirpima 35 lt.,

As ir pas Rasa jau daug metu kerpuosi ir sukuojuosi, taigi kainos buvo labai geros, sakyciau pigios netgi nes uz plauku isplovima ir ju istiesinima mokedavau 12lt rezultatas stulbinantis budavo thumbup.gif uz pakirpima galiuku nes ilgi mano plaukai +vel plauku dziovinimas ir visada pas ja tiesinu nes man labai grazu tiesus plaukai mokedavau 20lt. Bet kazkaip staiga eme viskas ir pabrango sakyciau ziauriai persidaziai plaukus kita spalva+ pakirpimas 80lt blink.gif ir vos nenukritau doh.gif Po to kokio staigaus pabrangimo kazkaip nera visai noro pas ja eiti, einu tik todel kad nezinau daugiau kur eit unsure.gif Seip bent mano plaukus kurie yra sunkiai sutvarkomi tai ji puikiai juos sutvarko, bet kai paprasau ka nors pakeiciam nes ilgi tiesus plaukai man jau pabodo tai vos pakarpo is viskas prasau kirpciuku, nekerpa, mol jie tau netiks ir tu su jeis nesusitvarkysi doh.gif bet vaiksciot man su ta pacia suokuosena 10 metu tai ir jau ziauriai atsibode blush2.gif
Bet gerai jus cia mergaites rasot geriau jau labai neisikalbet su ja nes turbut ir kainas savo sumasto kai suzino kur ir kaip gyveni biggrin.gif

QUOTE(edre @ 2008 04 26, 08:08)
Nebent pagiriamaji zodi galeciau pasakyt Julijai is Svajos,

Pries Rasa pas Julija kirpausi,taip ,jinai nebloga kirpeja, sakyciau gera, bet ir kainos aukstokos bent tada pries kokia 8 metus buvo didokos doh.gif plaukai mano linke garbanotis, pustis, suktis ir t.t tai ji juos dar labaiu iskarpe ivairiais ilgiai kad paciai susitvarkyt be sansu doh.gif Taigi po tokio super madingo kirpimo kaip ji sake teko man jos atsisakyti verysad.gif

Dabar labai noriu isbandyti Nomeda ax.gif Kiek esu girdejus tai labai gera kirpeja laureate ivairiu konkursu ax.gif Pazystamos kuorios pas ja lankesi buvo kardinaliai pakeistos ir tikrai labai graziai atrode thumbup.gif Turiu kazkoki ten jos numeriuka ryt pabandysiu paskambint ir uzsirasyt smile.gif nes sake eiles pas ja dideles, tai vis iki pavasario gal sulauksiu savo eiles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 01 05, 20:10)
SVEIKOS SIA TEMA IR AS NORIU PADISKUTUOTI  biggrin.gif

As ir pas Rasa jau daug metu kerpuosi ir sukuojuosi, taigi kainos buvo labai geros, sakyciau pigios netgi nes uz plauku isplovima ir ju istiesinima mokedavau 12lt rezultatas stulbinantis budavo thumbup.gif uz pakirpima galiuku nes ilgi mano plaukai +vel plauku dziovinimas ir visada pas ja tiesinu nes man labai grazu tiesus plaukai mokedavau 20lt. Bet kazkaip  staiga eme viskas ir pabrango sakyciau ziauriai persidaziai plaukus kita spalva+ pakirpimas 80lt  blink.gif ir vos nenukritau  doh.gif Po to kokio staigaus pabrangimo kazkaip nera visai noro pas ja eiti, einu tik todel kad nezinau daugiau kur eit  unsure.gif Seip bent mano plaukus kurie yra sunkiai sutvarkomi tai ji puikiai juos sutvarko, bet kai paprasau ka nors pakeiciam nes ilgi tiesus plaukai man jau pabodo tai vos pakarpo is viskas prasau kirpciuku, nekerpa, mol jie tau netiks ir tu su jeis nesusitvarkysi  doh.gif bet vaiksciot man su ta pacia suokuosena 10 metu tai ir jau ziauriai atsibode  blush2.gif
Bet gerai jus cia mergaites rasot geriau jau labai neisikalbet su ja nes turbut ir kainas savo sumasto kai suzino kur ir kaip gyveni  biggrin.gif
Pries Rasa pas Julija kirpausi,taip ,jinai nebloga kirpeja,  sakyciau gera, bet ir kainos aukstokos bent tada pries kokia 8 metus buvo didokos  doh.gif plaukai mano linke garbanotis, pustis, suktis ir t.t tai ji juos dar labaiu iskarpe ivairiais ilgiai kad paciai susitvarkyt be sansu  doh.gif Taigi po tokio super madingo kirpimo kaip ji sake teko man jos atsisakyti  verysad.gif

Dabar labai noriu isbandyti Nomeda  ax.gif Kiek esu girdejus tai labai gera kirpeja laureate ivairiu konkursu  ax.gif Pazystamos kuorios pas ja lankesi buvo kardinaliai pakeistos ir tikrai labai graziai atrode  thumbup.gif Turiu kazkoki ten jos numeriuka ryt pabandysiu paskambint ir uzsirasyt  smile.gif nes sake eiles pas ja dideles, tai vis iki pavasario gal sulauksiu savo eiles  biggrin.gif


Uzmirstuole, o kur ta Nomeda dirba?
As irgi daug kur bandziau kirptis, nuo Snieguoles kazkada stipriai nukentejau, kazkaip ne taip gavosi kaip noreta buvo ir jinai pati pastebejo kad nieko gero neisejo, bet jau saukstai po pietu. vyras net persigando pamates... blink.gif
Dar pas Felicija (buvo tokia Fereka anksciau) kartais pasikirpdavau, nieko ypatingo tik brangu buvo. Va, Astos salone niekada nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 01 07, 23:53)
Uzmirstuole, o kur ta Nomeda dirba?

Prie Senuku PC tuose monolitiniuose jos kirpykla ax.gif Pirmadieni jau keliausiu pas ja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 01 08, 08:47)
Prie Senuku PC tuose monolitiniuose jos kirpykla  ax.gif Pirmadieni jau keliausiu pas ja  bigsmile.gif


Nepamirsk pasipasakot kaip sekesi, gal ir as susigundysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 01 08, 14:32)
Nepamirsk pasipasakot kaip sekesi, gal ir as susigundysiu  bigsmile.gif

Butinai pranesiu kaip sekesi pioneer.gif
Atsakyti
Na va, vel atejo laikas atsinaujinti ir plaukus atgaivinti:)Vel keliausiu pas kirpeja i kirpykla, kuri yra vidzgirio iki is kitos puses, kur juoda kate antram aukste:)Tikrai nebrangiai kerpa ir labai maloniai aptarnauja, ypac siulyciau kirpeja toms, kurios bijo prarasti plaukus, ji stengiasi kuo maziau kirpti, kad neprarandami butu plaukai:)
Atsakyti
QUOTE(Aurora007 @ 2009 01 10, 20:39)
Na va, vel atejo laikas atsinaujinti ir plaukus atgaivinti:)Vel keliausiu pas kirpeja i kirpykla, kuri yra vidzgirio iki is kitos puses, kur juoda kate antram aukste:)Tikrai nebrangiai kerpa ir labai maloniai aptarnauja, ypac siulyciau kirpeja toms, kurios bijo prarasti plaukus, ji stengiasi kuo maziau kirpti, kad neprarandami butu plaukai:)


Tokia kirpeja ir as zinau, kirpykloj Pelene... Tik galiukus pakerpa ir viskas. Patinka del to kad esu visada tikra kad kokio priepuolio negausiu isejus is kirpyklos, nepatinka del to kad visada taip pat atrodau... doh.gif
O ka daryt kai ir pasikeist nori ir graziai atrodyt? g.gif

butinai papasakok kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 01 11, 01:45)
Tokia kirpeja ir as zinau, kirpykloj Pelene... Tik galiukus pakerpa ir viskas. Patinka del to kad esu visada tikra kad kokio priepuolio negausiu isejus is kirpyklos, nepatinka del to kad visada taip pat atrodau... doh.gif
O ka daryt kai ir pasikeist nori ir graziai atrodyt?  g.gif

butinai papasakok kaip sekesi  4u.gif


Na man del to, kad daug nenukerpa ilgio tai patinka, nes kaip tik noriu atsiauginti:)O dabar ir isbandysiu tos kirpejos sugebejimus pasikeitimu srity, nes prasysiu kirpciukus ten tokius idomesnius kad nukirptu:)kai karta iskarpe tai man irgi patiko:)
Atsakyti
Na ka, visgi nusivilti neteko thumbup.gif rezultatas superinis clap.gif: tik dar reikia paciai ismokt issidziovint blush2.gif nes ne visada pavyksta, tiksliau reikia normalaus gal tiksliau gero dziovintuvo biggrin.gif Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti