Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

girdejau gerus atsiliepimus apie kirpykla "Ode"...
Turiu draugiu,kurios ten kerpasi... Rezultatas tikrai neblogas!
Atsakyti
O kur yra ta kirpykla "Ode"? nes kazkaip man ji negirdeta:)
Atsakyti
zinai,kur yra zuvintas? tai vat jo kitoj pusej smile.gif
Atsakyti
Sveikos Alytiskes drinks_cheers.gif prisijungsiu ir as prie jusu biggrin.gif man tai asmeniskai geriausios kirpejos iki antrame aukste ( bet tik Andzelika ir Neringa) ir kur ode garozio salonas. as pati ten anksciau dirbau, na ne kirpykloje, o viesbutyje, tai galiu pasakyti kad tos kirpejos tikrai sainuoles, ir geras priemones naudoja ir stengiasi kuo labiau plauka issaugoti sveika, nepakenkti jam, tikrai nusimano sioj srity, ir klientes kurios iseidavo visada atrodydavo patenkintos ir grazios thumbup.gif tik negavokit as visai nebandau padaryti reklamos ar kazko tokio, cia tik mano nuomone ax.gif tuo labiau kad jau ten nebedirbu senokai... ax.gif bet man ten tikrai patiko, labai patogu, ir manikiura, pedikiura gali ten pasidaryti, ir masaza, kosmetologe irgi yra, pas ja ir kremuku gali man atrodo uzsisakyti ir priemoniu plaukam nusipirkti yra toj kirpykloj.
Idomu gal cia yra kuriom teko lankytis ten? kaip jum patiko kirpeju darbas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2008 11 17, 22:31)
Sveikos Alytiskes  drinks_cheers.gif  prisijungsiu ir as prie jusu  biggrin.gif  man tai asmeniskai geriausios kirpejos iki antrame aukste ( bet tik Andzelika ir Neringa) ir kur ode garozio salonas. as pati ten anksciau dirbau, na ne kirpykloje, o viesbutyje, tai galiu pasakyti kad tos kirpejos tikrai sainuoles,  ir geras priemones naudoja ir stengiasi kuo labiau plauka issaugoti sveika, nepakenkti jam, tikrai nusimano sioj srity, ir klientes kurios iseidavo visada atrodydavo patenkintos ir grazios  thumbup.gif  tik negavokit as visai nebandau padaryti reklamos ar kazko tokio, cia tik mano nuomone  ax.gif  tuo labiau kad jau ten nebedirbu senokai...  ax.gif bet man ten tikrai patiko, labai patogu, ir manikiura, pedikiura gali ten pasidaryti, ir masaza, kosmetologe irgi yra, pas ja ir kremuku gali man atrodo uzsisakyti ir priemoniu plaukam nusipirkti yra toj kirpykloj.
Idomu gal cia yra kuriom teko lankytis ten? kaip jum patiko kirpeju darbas?  mirksiukas.gif


bandziau ten uzsisakyti plauku prieziuros priemoniu,tai pasake,kad ateiti po savaites.po savaites nueinu,tai sako ne mes nepazistamiems neuzsakom,tai jau cia man buvo virsune,nes pries tai mano drauge vasara buvo uzsisakius sukuosena savo vestuvem,likus men nuejo pasikonsultuoti kas kaip,tai pareiske,kad vietoj jos kita uzrasyta,taip ar taip kas daro blink.gif nezinau gal cia tik man teko susidurti su tokiu neatsakingumu Odej,bet ten daugiau tikrai nezadu lankytis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2008 11 18, 12:09)
bandziau ten uzsisakyti plauku prieziuros priemoniu,tai pasake,kad ateiti po savaites.po savaites nueinu,tai sako ne mes nepazistamiems neuzsakom,tai jau cia man buvo virsune,nes pries tai mano drauge vasara buvo uzsisakius sukuosena savo vestuvem,likus men nuejo pasikonsultuoti kas kaip,tai pareiske,kad vietoj jos kita uzrasyta,taip ar taip kas daro blink.gif  nezinau gal cia tik man teko susidurti su tokiu neatsakingumu Odej,bet ten daugiau tikrai nezadu lankytis schmoll.gif



nu cia tai geras blink.gif as apakus swoon.gif is tikro tai nesamone cia kazkokia kad neuzsake... o del vestuviu tai uz toki dalyka tik gun_bandana.gif net nesmagu dabar man paciai... 4u.gif taip isgyriau as ta salona o ten sitaip padare... nors siaip tikrai gerai dirba merginos ten, na bent jau dirbo anksciau kiek zinau, gal paikeite kirpejos nes jau pora metu ten nebuvau uzsukus... g.gif
bet sitas bairis su vestuviu sukuosena tai ziaurus... tai dar gerai kad uzejo tavo drauge anksciau pasikonsultuot... o taip ir butu likus be sukuosenos.. unsure.gif net neturiu zodziu...
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2008 11 18, 22:58)
nu cia tai geras  blink.gif  as apakus  swoon.gif  is tikro tai nesamone cia kazkokia kad neuzsake... o del vestuviu tai uz toki dalyka tik  gun_bandana.gif  net nesmagu dabar man paciai...  4u.gif  taip isgyriau as ta salona o ten sitaip padare... nors siaip tikrai gerai dirba merginos ten, na bent jau dirbo anksciau kiek zinau, gal paikeite kirpejos nes jau pora metu ten nebuvau uzsukus...  g.gif 
bet sitas bairis su vestuviu sukuosena tai ziaurus... tai dar gerai kad uzejo tavo drauge anksciau pasikonsultuot... o taip ir butu likus be sukuosenos..  unsure.gif  net neturiu zodziu...


jo ir taip padare pati savininke lygtai,nes ji ten irgi dirba kirpeja. o del to neuzsakymo,tai man irgi nesamoningas pasiteisinimas ju buvo,nuejau i asta ir ten uzsisakiau,nes ten irgi naudoja ta kosmetika. Va tik pamirsau pamineti,kad ten manikiurininke tokia jauna mergina man labai patinka,anksciau pas ja lankydavausi,ir makiaza ji man dare,tai patiko thumbup.gif o va del kirpeju,tai mano atsiliepimai ne kokie.zinot,kokia savininke,tokia ir tvarka doh.gif
Atsakyti
galbut zinot gera makiaziste ir kirpeja kur gali atvaziuoti i namus? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,kadangi apsigyvenau Alytuje noriu paklausti kurioje kirpykloje dažo Schwarzkopf dažais?
Ačiū
Atsakyti
sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2008 12 16, 10:36)
Laba,kadangi apsigyvenau Alytuje noriu paklausti kurioje kirpykloje dažo Schwarzkopf dažais?
Ačiū



Labai bijau apsimeluoti, bet man atrodo kad "Linoj" su sitais dazais dirba. Bent jau dirbo, nes LABAI seniai ten buvau.
Atsakyti
Man Alytuj labiausiai patinka Siciliana 4u.gif thumbup.gif Kerpuosi, sukuojuosi pas Snieguole mirksiukas.gif Labai graziai priaugina plaukus Daina wub.gif thumbup.gif pas jokia kita kirpeja neiciau priaugint plaukuciu, ji padeda issirinkti tokias spalvytes, kad tiktu prie veido, o ir priaugina labai originaliai bigsmile.gif Snieguole kerpa mano teti, MB, mano mama ir MB mama - visus pazistamus thumbup.gif ir visi labai dziaugiasi, kad dar tokiu kirpeju yra Alytuje, aisq kainos nera labai pigios, bet uz gera darba negaila ir atitinkamai susimoket mirksiukas.gif Labiausiai esu nusivylus kirpykla, esancia prie Palermo doh.gif , taip pat buvus Ikej schmoll.gif ir Odej thumbup.gif Odej bandziau kirptis pas Inga - labai sauni kirpeja, taciau jos parinkta spalvyte man nelabai patiko ax.gif

Dazniausiai, jei isbandineju nauja kirpeja, tai visada ziuriu kaip ji pati atrodo rolleyes.gif Jei jos pacios plaukai nesukuoti, susivele ir isvis baisus, tada net neinu pas ja (o nesusisukavusiu ar labai jau "bobiskom seveliurom" kirpeju Alytuj nemazai)...
Pvz Snieguoles niekada nepamatysi nepasitvarkiusios tongue.gif 4u.gif
Atsakyti