Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Jums pasiseke, kad atradot savo kirpeja mieste. O man tenka vaziuot i Vilniu apsikirpt, nes nieko gero as cia neatradau. Gaila... bet neradau as savo kirpejos Alytuj. Nebent pagiriamaji zodi galeciau pasakyt Julijai is Svajos, na ir greitam pasisukavimui, plauku patvarkymui Laimai is Rytietes. Bet kirptis, dabar jokiai kirpejai savo galvos nepatikeciau. Neieskau as kazkokio ypatingo kirpimo ir nesu ypatingai apkirpta, mano noras buvo, kad greitai ryte susitvarkyciau plaukus, kad nereiktu tiesint, sukt, ir tept vaskais ar purkst lakais. Tai va...
O apie sukuosenas, tai bet kokiai progai reikia eit i kirpykla pas kirpeja ir pabandyt, nes kai dare sukosena Sicilianoj tai patikekit, teko galva plaut ir persidaryt, nes baisu buvo
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2008 04 26, 08:08)
Jums pasiseke, kad atradot savo kirpeja mieste. O man tenka vaziuot i Vilniu apsikirpt, nes nieko gero as cia neatradau. Gaila... bet neradau as savo kirpejos Alytuj.


Tai nejaugi taip per visas ir perėjusi esi? g.gif Dar sakyčiau, kad labai spec. šukuoseną nešiotum ir pan., o dabar pati rašai, kad nesi kažkaip ypatingai apsikirpus... Na nežinau, nejaugi pas mus tos kirpėjos tokios nesugebančios nieko... unsure.gif Visgi, aš savaja patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ypatinga sukuosena t.y. geras kirpimas, kaip ir minejau neturiu nei laiko, nei noro rytais zaist su plaukais. Dusas, fenas ir zygiuoju i darba. O pereit per visas kirpejas nesiruosiu ))) Siaip esu kirpusis pas daugeli zinomu Alytaus kirpeju, bet deja... Nu neatradau. ax.gif O jei savaja patenkinta, kaip ir sakiau valio, pasidalink savo ispudziais su kitomis merginomis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edre: 26 balandžio 2008 - 19:16
Sveikos merginos ir aš norėčiau su jumis padiskutuoti, tikiuosi priimsite. thumbup.gif Aš taip pat ieškau profesionalios kirpėjos Alytuje, noriu pasikeisti vasarai atejus. O gal būt kas lankėsi grožio salone, kuris yra parduotuvėje "IKI"? ax.gif (nepamenu pavadinimo) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2008 03 28, 13:30)
As ir visada Astoj tvarkau plaukus,pas kirpeja juodais plaukais,nzn jos vardo.man patinka smile.gif

o man astoj plaukus sudegino doh.gif kai nuejau i iki antram aukste kirpikla kirpejos klausie kokioj skilei mane daze doh.gif labai faina kirpeja Anzelika thumbup.gif
Atsakyti
sveikos as labai noreciau suzinot SICILIANA grozio salona ,kaip ten kirpejos ir kokios kainos siuo metu 4u.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tai labai patinka Sicilijanoj kaip daro sukuosena, dabar vel eisiu uzsirasyti krikstynoms:)Sukuosena ir laikosi lb ilgai ir patenkinta lieku vaizdu;)Na tik visada is anksto pasitariu su kirpeja kokios noriu sukuosenos, kokiai progai, kokia suknele, kad viska priderinti:) Visada darausi pas Snieguolę, kuri yra to salono savininke, tokia sviasiais plaukais. Kas liecia kirpima pas ja, tai kas bijo, kad per daug nutrumpins, tai nieku gyvu neikite;)Nes megsta daug kirpti..
paskutiniu metu tai einu kur vidzgirio IKI i antra auksta kirpyklele , pas tokia rusiuke, tik nzn as jos vardo:)
Atsakyti
nezinau man tai Siciliana ispudzio nepaliko...ypac del kainu,niekada nesuprasi ka jos ten skaiciuoja ir kainos sokineja nesuprasi nu7o iko,paskutini karta tik uz galiukus pakirptus ir dvi sruogytes sumokejau 140...net kaukes nedejo..o galva issiplovus oj kiek pavargti reikejo,kol isgaudavau padoresni vaizda,tik kad pavyko plaukus net ir sviesinant sveikus uzsiaugint, del priemoniu priekaistu neturiu,bet5 labai jau neaiskios kainos,skaiciuoja skaiciuoja ten su savo ''kankuliatorium''ir vis skirtigai uz ta pati gaunasi..arba dar geriau uz maziau proceduru didesne kaina
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2008 06 08, 22:40)
Man asmeniskai tai labai patinka Sicilijanoj kaip daro sukuosena, dabar vel eisiu uzsirasyti krikstynoms:)Sukuosena ir laikosi lb ilgai ir patenkinta lieku vaizdu;)Na tik visada is anksto pasitariu su kirpeja kokios noriu sukuosenos, kokiai progai, kokia suknele, kad viska priderinti:) Visada darausi pas Snieguolę, kuri yra to salono savininke, tokia sviasiais plaukais. Kas liecia kirpima pas ja, tai kas bijo, kad per daug nutrumpins, tai nieku gyvu neikite;)Nes megsta daug kirpti..
paskutiniu metu tai einu kur vidzgirio IKI i antra auksta kirpyklele , pas tokia rusiuke, tik nzn as jos vardo:)

Viena karta pas Snieguole sukavausi ir tikrai paskutini. Reikejo perdaryt per naujo.Gaila ,kad buvau per daug "nustebinta" ir sutrikus, butu pati perdarius, nes kitoj kirpykloj dariausi makiaza, tai ten kirpeja isplove galva ir per naujo susukavo. Aisku sumokejau abiejose kirpyklose. Tai buvo pamoka man, jei kada taip nutiktu, tai tikrai nemokeciau ir liepciau perdaryt.
Atsakyti
Sicilianoje keleta kartų buvau pas Maurą, tai neblogai pakirpo smile.gif
Atsakyti
Nieko kirpeja Alytuje Regina XXkirpykloje smile.gif
Atsakyti
o kaip jums ievos salonas? ar grazias sukuosenas daro? galbut zinot kokia kirpeja ir makiaziste kur i namus atvaziuoja?

rasykit i az, aciu
Atsakyti