Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Aš tik Sicilianoj esu dariusi šukuosenas ir makiažą, bijau vestuvėms rizikuoti ir eiti kitur, kur esu nebandžiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivvona @ 2012 03 05, 12:38)
mane taip pat būtų įdomu išgirsti pasiūlymus smile.gif bet norėčiau kad ir makiažą ir šukuoseną toj pačioj kirpykloj padarytų. 4u.gif


na man dare vestuvini makiaza ir sukuosena, buvau labai patenkinta. Julyte ir Romute fantastiskos. Romute daro daugiau naturalesni makiaza, neperkrauna, sulaukiau daug pagyru .
QUOTE(ekaja @ 2012 03 06, 11:21)
Asmeniskai as, tai uzsirasiau pas kirpeja Julija, kuri dirba prie putinu maximos lyg raudonam devinauksty giliau kieme. Girdejau is keliu moteru, kad ji puikiai daro sukuosenas, tai nusprendziau pradziai pas ja apsikirpti 4u.gif  o paskui tarsiuosi, kad parodytu gal kokiu pavyzdziu, ka ji dariusi, tada seks jau bandomasis ir pas ja jauciu pasidarysiu vestuvine...labai nenoriu daug blaskytis. Tik klaustukas - ji dirba tik I, III ir V, tai kazin ar man darys sukuosena sestadieni doh.gif

Sestadieni tikrai padarys sukuosena, tik reikia is anksto susitarti, jos ten visos geranorikos ir labai stengiasi del musu klienciu, kad butume laimingos ir grazios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menasmyleti: 14 balandžio 2012 - 22:35
QUOTE(Aurore_ @ 2012 04 11, 18:09)
Aš tik Sicilianoj esu dariusi šukuosenas ir makiažą, bijau vestuvėms rizikuoti ir eiti kitur, kur esu nebandžiusi smile.gif


Aurore, o pas ka Sicilianoj dareisi sukuosena ir makiaza? Vasara dalyvausiu vestuvese ir noreciau uzsirasyti pas patikima kirpeja, kuri ismanytu savo darba ir likciau patenkinta rezultatu wink.gif Gal gali kazka rekomenduoti? Arba kitos merginos, gal zinote gera kirpeja (Asta tai dienai jau uzimta), o kitos geros as nezinau... sad.gif
Atsakyti
O as rekomenduociau Neringa arba Andzelika, jos dirba "Senamiescio grozio salone", ten tai pat super daro ir makiazus tik neatsimenu tiksliai vardo tos moters Edita ar Jurgita smile.gif As visada lieku labai patenkinta ju darbu, grozio proceduras patikiu tik joms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2012 03 06, 10:21)
Asmeniskai as, tai uzsirasiau pas kirpeja Julija, kuri dirba prie putinu maximos lyg raudonam devinauksty giliau kieme. Girdejau is keliu moteru, kad ji puikiai daro sukuosenas, tai nusprendziau pradziai pas ja apsikirpti 4u.gif  o paskui tarsiuosi, kad parodytu gal kokiu pavyzdziu, ka ji dariusi, tada seks jau bandomasis ir pas ja jauciu pasidarysiu vestuvine...labai nenoriu daug blaskytis. Tik klaustukas - ji dirba tik I, III ir V, tai kazin ar man darys sukuosena sestadieni doh.gif


O kaip vadinasi kirpykla?

QUOTE(menasmyleti @ 2012 04 14, 22:33)
na man dare vestuvini makiaza ir sukuosena, buvau labai patenkinta. Julyte ir Romute fantastiskos. Romute daro daugiau naturalesni makiaza, neperkrauna, sulaukiau daug pagyru .


O kokiam salone jos dirba? Niekaip neatrinkau kaitydama
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jogailė: 16 gegužės 2012 - 08:46
kirpykla vadinasi Medeja
Atsakyti
Visai nerekomenduociau kirptis Jurates salone (Jurates grozio namai) pas viena kirpeja,deja, jos vardo nezinau (ji stamboka, dazyti blonde plaukai ir, rodos, turi tatuiruote ant rankos). Siaip kitu kirpeju darbo negaliu vertinti (pati kosmetologe Jurate labai gerai ir maloniai aptarnauja, buvau keleta kartu pas ja, nenusivyliau). Norejau kad iskarpytu plaukus ir kirpciukus istrizai. Pakirpo, bet gavosi kazkokie pasisiause, negraziai gula, zodziu, vaizdas nekoks, dar prasiau, kad pataisytu, tai ten dar pakirpo ir pasake, kad cia vistiek katik isplauti plaukai (!), tai todel taip graziai 'nestovi' tie kirpciukai, 'pasitaisys' patys (!!!). Be to, pese plaukus ir buvo daugiau uzsiemus aptarinejant su kolege apie kazkokias priemones. nepasakyciau, kad man demesio trukumas, bet noretusi, kad kiekviena karta nepaliktu manes ir nebegtu pas kolege katologo pasiziuret ar dar ten ko.
Zodziu, kankinausi as su tais kirpciukais kokia savaite, paskui nusprendziau nueit i Astos salona (anksciau ten kirpausi pora kartu, bet is pradziu norejau pabandyt Juratej). Kirpeja Jolanta nudaze sruogelem ir pataise mano kirpciukus (net pati nesuprato kaip ten mano tie kirpciukai buvo nukirpti!), labai maloniai aptarnavo, vis paklausia nuomones ar pataria, ar paaiskina kas ir kaip, isejau labai patenkinta.

nepykit smile.gif , gavosi cia daugiau kaip skundas, tikrai buvau nusivylusi pirmaja kirpeja...

geros dienos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Queenie: 07 birželio 2013 - 22:36
QUOTE(Queenie @ 2013 06 07, 22:33)
Visai nerekomenduociau kirptis Jurates salone (Jurates grozio namai) pas viena kirpeja,deja, jos vardo nezinau (ji stamboka, dazyti blonde plaukai ir, rodos, turi tatuiruote ant rankos). Siaip kitu kirpeju darbo negaliu vertinti (pati kosmetologe Jurate labai gerai ir maloniai aptarnauja, buvau keleta kartu pas ja, nenusivyliau). Norejau kad iskarpytu plaukus ir kirpciukus istrizai. Pakirpo, bet gavosi kazkokie pasisiause, negraziai gula, zodziu, vaizdas nekoks, dar prasiau, kad pataisytu, tai ten dar pakirpo ir pasake, kad cia vistiek katik isplauti plaukai (!), tai todel taip graziai 'nestovi' tie kirpciukai, 'pasitaisys' patys (!!!). Be to, pese plaukus ir buvo daugiau uzsiemus aptarinejant su kolege apie kazkokias priemones. nepasakyciau, kad man demesio trukumas, bet noretusi, kad kiekviena karta nepaliktu manes ir nebegtu pas kolege katologo pasiziuret ar dar ten ko.


Numanau,apie ką kalbi smile.gif
Papildyta:
Gal galėtumėte parekomenduoti Alytuje kirpėją, kuri nebrangiai ima ir moka modelinį kirpimą parinkti ir apkirpti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araceli: 29 spalio 2013 - 10:17
Sveikos, ateinančią vasarą mano vestuvės ir iš anksto žiūrinėjuosi grožio salono, kuriame man padarytų šukuoseną ir makiažą, kadangi salone kuriame tvarkausi plaukus dabar geros visažistės nėra, o noriu kad ir makiažą ir šukuoseną darytų ten pat ir taip būtų mažiau lakstymo ir streso smile.gif Norėčiau sužinot kokie Jūsų atsiliepimai apie Anna grožio saloną? Kokios kainos? Gal teko kuriai nuotakai ten darytis ir makiažą ir šukuoseną ir galit rekomenduot. Kadangi pasižiūrėjus jų darbus facebook'e likau sužavėta. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi norėčiau patarimo kuri Alytaus kirpykla geriausia, aš tiesiog noriu pasikirpt galiukus ir už tai nemoket virš 25 lt. Ir kad pakirptu tik galiukus, o ne nutrumpintu iki pečių, nes mano plaukai ilgi jau, šiaip ne taip atsiauginau, po nelaimės kirpykloje, labiau domintu kirpyklos putinuose ,smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondine1220 @ 2013 11 24, 10:54)
Sveikos, aš irgi norėčiau patarimo kuri Alytaus kirpykla geriausia, aš tiesiog noriu pasikirpt galiukus ir už tai nemoket virš 25 lt. Ir kad pakirptu tik galiukus, o ne nutrumpintu iki pečių, nes mano plaukai ilgi jau, šiaip ne taip atsiauginau, po nelaimės kirpykloje, labiau domintu kirpyklos putinuose ,smile.gif

Sveiki,mokinės ir pigiau apkerpa .
Atsakyti
QUOTE(emilija23 @ 2009 10 15, 09:43)
gera kirpeja alytuje daiva dirbanti rutoje


O "Rūta" kirpykla tai ta pati "Odė".Žiūrint kas kaip vadina."Odė" viešbučio pavadinimas,o "Rūta" grožio salonas, viskas vienam pastate 4u.gif .
Atsakyti