Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Sveikos merginos,
paskaičiau jūsų atsiliepimus ir mane sudomina Vilma iš "Justės", ar ji tokia mažiukė neilgais plaukais? kaip šukuosenas daro? O gal dar kam teko "Justej" darytis makiažą? g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, kazkaip primirsta si temele ax.gif
labai noreciau jusu patarimo del kirpejos, kuri graziai padarytu vestuvine sukuosena smile.gif kadangi neturiu nuolatines kirpejos ir nelabai esu dariusis sukuosenas kazkokioms progoms, tai net neisivaizduoju pas ka galeciau pasiduoti 4u.gif
prasau pasidalinkite savo patirtimi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2012 03 05, 10:54)
Sveikos merginos, kazkaip primirsta si temele ax.gif
labai noreciau jusu patarimo del kirpejos, kuri graziai padarytu vestuvine sukuosena smile.gif kadangi neturiu nuolatines kirpejos ir nelabai esu dariusis sukuosenas kazkokioms progoms, tai net neisivaizduoju pas ka galeciau pasiduoti 4u.gif
prasau pasidalinkite savo patirtimi wub.gif


mane taip pat būtų įdomu išgirsti pasiūlymus smile.gif bet norėčiau kad ir makiažą ir šukuoseną toj pačioj kirpykloj padarytų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivvona @ 2012 03 05, 12:38)
mane taip pat būtų įdomu išgirsti pasiūlymus smile.gif bet norėčiau kad ir makiažą ir šukuoseną toj pačioj kirpykloj padarytų. 4u.gif

Asmeniskai as, tai uzsirasiau pas kirpeja Julija, kuri dirba prie putinu maximos lyg raudonam devinauksty giliau kieme. Girdejau is keliu moteru, kad ji puikiai daro sukuosenas, tai nusprendziau pradziai pas ja apsikirpti 4u.gif o paskui tarsiuosi, kad parodytu gal kokiu pavyzdziu, ka ji dariusi, tada seks jau bandomasis ir pas ja jauciu pasidarysiu vestuvine...labai nenoriu daug blaskytis. Tik klaustukas - ji dirba tik I, III ir V, tai kazin ar man darys sukuosena sestadieni doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as cia truputi ne i tema, gal kartais zinot kur priaugina blakstienas Alytuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2012 03 06, 12:21)
Asmeniskai as, tai uzsirasiau pas kirpeja Julija, kuri dirba prie putinu maximos lyg raudonam devinauksty giliau kieme. Girdejau is keliu moteru, kad ji puikiai daro sukuosenas, tai nusprendziau pradziai pas ja apsikirpti 4u.gif  o paskui tarsiuosi, kad parodytu gal kokiu pavyzdziu, ka ji dariusi, tada seks jau bandomasis ir pas ja jauciu pasidarysiu vestuvine...labai nenoriu daug blaskytis. Tik klaustukas - ji dirba tik I, III ir V, tai kazin ar man darys sukuosena sestadieni doh.gif


Pastoviai vaikstau i ta kirpykla, tik ne pas Julija, o pas Neeringa. Siaip, tai jos ten kas savaite keiciasi - viena savaite dirba I, III, V, o kita II, IV, VI. Manau, kad sutiktu ateiti jums sukuosena padaryti ir ne savo darbo diena, bent jau mano kirpeja sutinka. Nors Julija turi mazyte mergyte, tai net nezinau...

QUOTE(Stella Maris @ 2012 03 20, 21:33)
Sveikos merginos, as cia truputi ne i tema, gal kartais zinot kur priaugina blakstienas Alytuje? smile.gif


Nesu labai blakstienu priauginime patyrusi, be viena karta prisiauginau "Justej" (Statybininku gatvej) ir likau patenkinta
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kokie atsiliepimai apie grožio studiją Anna (Vilniaus g.) ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Liama @ 2012 04 07, 09:58)
Sveikos smile.gif
Kokie atsiliepimai apie grožio studiją Anna (Vilniaus g.) ir kokios kainos?


FB susirask grožio studija "Anna" ten gal rasi kokių atsiiepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 07, 11:33)
FB susirask grožio studija "Anna" ten gal rasi kokių atsiiepimų  4u.gif


Vien tik pagyros biggrin.gif. Turbūt neapsilankius, nesužinosi kaip yra iš tikrųjų... ax.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau Alytuje grožio salono, kuriame viską atliktų (vestuvinę šukuoseną ir makiažą). Jaučiu rinksiuosi Sicilianą...nes daugiau nieko gero nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faikute @ 2012 04 11, 12:06)
Aš irgi ieškau Alytuje grožio salono, kuriame viską atliktų (vestuvinę šukuoseną ir makiažą). Jaučiu rinksiuosi Sicilianą...nes daugiau nieko gero nežinau smile.gif

Anna, Jurates grozio namai... pilna geru salonu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2012 04 11, 12:11)
Anna, Jurates grozio namai... pilna geru salonu  4u.gif

Man dabar labai patinka ir Justej 4u.gif
Atsakyti