Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Radau gerų atsiliepimų apie Daivą iš XXL sun salono, gal žinot ar ji ten tebedirba?
Gal būtų naujesnių įspūdžių, nes senieji jau metų ir daugiau...
Atsakyti
sveikos alytiskes,reikia jusu pagalbos,gal kuri priauginejate plaukus ar pazystate tokia mergyte,paklauskite gal turi nukirptu kapsulyciu nuo priauginimo likusiu,man reikia savuju sruogeliu korekcijai,nupirkciau,deku 4u.gif i
Atsakyti
QUOTE(U_gutė @ 2011 08 09, 11:09)
Radau gerų atsiliepimų apie Daivą iš XXL sun salono, gal žinot ar ji ten tebedirba?
Gal būtų naujesnių įspūdžių, nes senieji jau metų ir daugiau...

Tebedirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2011 07 07, 11:52)
Gal kuri alytiškė žinos gerą kirpėją keist plaukų spalvai? Reikėtų geros konsultacijos, ar spalva tinka, koks atspalvis turėtų būti. Taip pat, kad dirbtų su geromis priemonėmis, ir netektų iš salono išeit dėmėtais plaukučiais.  smile.gif
Kolkas lankiausi pas kirpėją Rasą (salonas "Pelenė", tvirtovės gatvėj), bet tik plaukų kirpimui. Dėl dažymo nežinau. O gal kažkas turi atsiliepimų apie ją? Labai malonu būtų išgirsti, ir pasvarstyti ar visdėlto verta kreiptis į kitą kirpėją .  4u.gif


As lankausi pas Rasa, kai Lietuvon griztu... man jos kirpimai laaabai patinka.. del dazymo... hmm.. kartais toks ispudis susidaro, kad jinai ir pati nebuna isitikinusi koki rezultata gaus.. bet siaip rezultatas man visad patikdavo.. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, SOS. Kiek kainuoja plaukų dažymas pelenėj, gal kuri žinot? 4u.gif . Vidutiniškai, ta prasme. Labai skubiai reikia, dėkinga būčiau.
Atsakyti
As irgi ieskau geros kirpejos. Man svarbiausia dazymas. Noriu sviesinti plaukus, bet nenoriu iseiti ryza ar auksiniais plaukais.
Sicilianoj nepatiko, nes ten nenutaiko spalvos, kaskart geltona galva iseidavau, tikriausiai ju dazai man netinka.

Ar ALytuj daro kur braziliska tiesinima?
Atsakyti
QUOTE(Saphia @ 2011 11 27, 14:50)
As irgi ieskau geros kirpejos. Man svarbiausia dazymas. Noriu sviesinti plaukus, bet nenoriu iseiti ryza ar auksiniais plaukais.
Sicilianoj nepatiko, nes ten nenutaiko spalvos,  kaskart geltona galva iseidavau, tikriausiai ju dazai man netinka.

Ar ALytuj daro kur braziliska tiesinima?


kaip suprantru cia tiesina, nors as nebandziau ax.gif

http://lt-lt.faceboo...7992999?sk=info
Atsakyti
Kur, merginos, patartumete vestuvine sukuosena, makiaza darytis? g.gif
Vasara "Rutoje" dariausi sukuosena, makiaza - labai nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(U_gutė @ 2011 08 09, 11:09)
Radau gerų atsiliepimų apie Daivą iš XXL sun salono, gal žinot ar ji ten tebedirba?
Gal būtų naujesnių įspūdžių, nes senieji jau metų ir daugiau...


Susidomeau sia kirpeja, sakykit ar labai ilgos pas ja eiles? Kokios dabar kainos? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2009 01 27, 23:53)
As lankausi priesais TEO kur yra kirpykla "Karolis" ,berods,...pas kirpeja Sonata mirksiukas.gif  kolkas tikrai esu labai patenkinta ax.gif ir pakalbet smagu, kol kerpa ar dazo biggrin.gif patarimu duoda tongue.gif nuejau pirma kart pas ja su baisiais, sausais, nualintais plaukais, o dabar visai kas kita smile.gif drauges net klause ar tik neprisiauginau plauku lotuliukas.gif


Buvau šioj kirpykloj prieš kokius metus, bet ne Sonata kirpėja (Rasa, Rasma, kažkas panašaus), likau nepatenkinta, spalvos nemoka sumaišyti, paprašiau tik galus pakirpti, tai nuvarė sprindį ar net daugiau... Nepatiko, ir visai nepigu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 01 21, 22:35)
Susidomeau sia kirpeja, sakykit ar labai ilgos pas ja eiles? Kokios dabar kainos? Aciu  4u.gif

Aš tik kerpuosi, tai su galvos plovimu 18 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2012 01 21, 22:35)
Susidomeau sia kirpeja, sakykit ar labai ilgos pas ja eiles? Kokios dabar kainos? Aciu  4u.gif

Na as uz modelini kirpima mokejau 30lt g.gif
Atsakyti