Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Paskutinius 3 metus plaukucius tvarkausi pas Neringa (dabar lyg "Senamiescio salonas", seniau buvo Iki) esu labai patenkinta super kirpeja. O apie Nomeda turiu kita nuomone, siaip jos paslaugomis naudojausi 5 metus iki Neringos. Buvau ja patenkinta iki paskutinio mano plauku dazymo pas ja, taip ji profesionali kirpeja, bet kaip mane nudaze tai man jau to buvo per daug, saknys viena spalva, dazyti pries tai plaukai kita spalva, vaziavau dar po keliu dienu tikejausi, kad pataisys situacija perdazydama, bet nieko nesigavo. Ir tarp kitko jos paslaugas tikrai ne kiekviena gali "ikasti".
Atsakyti
as kakzkada pas Neringa daziausi ir kirpausi,kai IKI dirbo,po to isvaziavau ir cia kerpuosi.Kita sav.busiu LT ir kazkur eisiu Alytuje,idomu kokie rezultatai bus.Pries 2m ,kaip apdirbo Astoje su dazymu,tai tikriausiai dabar neisiu i ten.O kaip Rytieteje?Seniau kazkada Svajoje man patiko,tik dabar ziuriu jau kirpyklos nera pas juos :verysad:Kokiu dar gal zinote prfesionaliu kirpeju Alytuje?Si karta,tik kirpsiu,plaukai trumpoki,nes panorau naturalumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 12 balandžio 2011 - 22:43
Gal teko apsilankyti kirpykloje SKAISTĖ? Pas kirpėjas Jolantą ar Meile? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakeee111 @ 2011 05 30, 14:35)
Gal teko apsilankyti kirpykloje SKAISTĖ? Pas kirpėjas Jolantą ar Meile? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimų smile.gif

Kurioj vietoj šita kirpykla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrij@ @ 2011 05 31, 00:22)
Kurioj vietoj šita kirpykla?  g.gif

Naujoji g. 14.
Atsakyti
Gal kuri alytiškė žinos gerą kirpėją keist plaukų spalvai? Reikėtų geros konsultacijos, ar spalva tinka, koks atspalvis turėtų būti. Taip pat, kad dirbtų su geromis priemonėmis, ir netektų iš salono išeit dėmėtais plaukučiais. smile.gif
Kolkas lankiausi pas kirpėją Rasą (salonas "Pelenė", tvirtovės gatvėj), bet tik plaukų kirpimui. Dėl dažymo nežinau. O gal kažkas turi atsiliepimų apie ją? Labai malonu būtų išgirsti, ir pasvarstyti ar visdėlto verta kreiptis į kitą kirpėją . 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luzmirella: 07 liepos 2011 - 10:55
QUOTE(Martute @ 2011 03 15, 22:03)
sakykite, mergaites, o gal kuri esate buvusi pas Nomeda (jos kirpykla lyg prie Senuku)? Man ja rekomendavo, bet noreciau daugiau nuomoniu.
P.S. visos temos neskaiciau, gal ji jau pamineta ir buvo...  blush2.gif


Pas Nomeda kirpausi daug laiko, anksciau labai ji patiko, stengdavosi, fantastiskai kirpdavo, o dabar nezinau, kas nutiko... Nuo nuotaikos matyt priklauso, kelis kartus tai tikrai nekokie rezultatai buvo, ypac su dazymais... Kartais toks vaizdas, kad atmestinai dirba...
Ir dar... ji visada veluoja. Ko gero ne karto nesu pas ja priejusi laiku, visada maziausiai pusvalandi lauki, kol priims doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, perskaičiau beveik visą temą, bet labai jau prieštaringos nuomonės apie visas kirpėjas.... ax.gif be to, dažniausiai kalba eina apie plaukų dažymą, o gal kuri galėtų kažką rekomenduoti jaunosios šukuosenai padaryti? smile.gif geriausia kur nors vidzgiry ax.gif gal Linoj kas nors esat šukavęsi progoms? NEs prie pat gyvenu... Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Alytiškės, kur visos dingot?.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2011 07 20, 13:16)
Sveikutės, perskaičiau beveik visą temą, bet labai jau prieštaringos nuomonės apie visas kirpėjas....  ax.gif  be to, dažniausiai kalba eina apie plaukų dažymą, o gal kuri galėtų kažką rekomenduoti jaunosios šukuosenai padaryti? smile.gif geriausia kur nors vidzgiry  ax.gif  gal Linoj kas nors esat šukavęsi progoms? NEs prie pat gyvenu... Ačiū  4u.gif


Linoj darėsi mano draugo sesuo vestuvinę šukuoseną. Nepasakysiu, kiek mokėjo, gal apie 120 Lt. JI liko patenkinta, o man tai taip ot...Ji prisiaugino plaukus Linoj ir jai palaidus juos paliko, tik kai kurias sruogeles susuko taip švelniai bei dėjo swarovski kristalus.
Atsakyti
Žinau thumbup.gif Zina, vidzgiry dirba, Rūta, cia prie centrinės IKI ir vardo nepamenu, beėt dirba PELENĖJE, tai ji ir auskarus veria, ir kosmetologija užiima ir šukuosenas daro thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už rekomendacijas 4u.gif
Atsakyti