Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(angeber @ 2010 05 17, 12:03)
as pas ja sestadieni kirpausi ir dar po manes nemazai lauke  smile.gif


pradėjo dirbti? bigsmile.gif (nes anksčiau tikrai nedirbdavo, kaip suprantu, mokslai kažkur buvo) kaip tik šiandien ruošiuosi į kirpyklą...o į Alytų po 2 savaičių...ale jaučiu be šansų patekti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 17 gegužės 2010 - 12:08
Sveikos 4u.gif


Pasikartosiu, bet gal kas zinot, kur Alytuje gerai deda chemini??? Labai noriu vasarai susigarbiniuot, niekada nesu dariusi cheminio... Zinau tik kur gerai Vilniuj daro, bet toli vaziuot, o ir kainos geros doh.gif ax.gif



Atsakyti
na,as asmeniskai neesu sukavusis kada nors cheminiu budu.bet,kaip minejau dabar kai tik yra galimybe,einu pas mamos kirpeja,ten ir mano sesuo buvo paskutini karta.jos plaukai pusilgiai,tai sugarbanojo ir nudaze(tamsiai)tai pas kirpeja kastonu gatveje,ne kazkokiam tai salone,o kirpykloje.aptarnavimas liuksusinis,kainor irgi labai geros,ir rezultatu visos patenkintos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 18, 22:12)
na,as asmeniskai neesu sukavusis kada nors cheminiu budu.bet,kaip minejau dabar kai tik yra galimybe,einu pas mamos kirpeja,ten ir mano sesuo buvo paskutini karta.jos plaukai pusilgiai,tai sugarbanojo ir nudaze(tamsiai)tai pas kirpeja kastonu gatveje,ne kazkokiam tai salone,o kirpykloje.aptarnavimas liuksusinis,kainor irgi labai geros,ir rezultatu visos patenkintos  tongue.gif

Labai sudominai bigsmile.gif Gal galetum tiksliau, kurioj vietoj Kastonu g., nes as pati Kastonu gatvej gyvenu ax.gif Ir dar idomu kokios mazdaug kainos? Ir pas kokia kirpeja, varduka gal koki ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusele33: 22 gegužės 2010 - 11:47
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele33 @ 2010 05 22, 10:41)
Labai sudominai bigsmile.gif  Gal galetum tiksliau, kurioj vietoj Kastonu g., nes as pati Kastonu gatvej gyvenu  ax.gif Ir dar idomu kokios mazdaug kainos? Ir pas kokia kirpeja, varduka gal koki  ax.gif  biggrin.gif

na,yra kokiu ziniu apie sia kirpeja?isbandet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 05 29, 22:51)
na,yra kokiu ziniu apie sia kirpeja?isbandet? g.gif

Nu buvau as ten gal birzelio pradzioj, tai siaip patiko ax.gif Susidejau chemini, tik kita karta zinosiu, nes mano palukai labai labai linke tiesintis, tai deciausi stipresni ax.gif Kaina nebuvo maza blush2.gif Gal del to, kad naudojo brangesnes priemones (as taip norejau) ax.gif Manau eisiu pas ja ir kita karta drinks_cheers.gif 4u.gif
Aciu uz rekomendacijas mirksiukas.gif



Atsakyti
gerai,kad patiko thumbup.gif o del kainos,tai nezinau,bet man nuo sicilijanos,tai labai didelis skirtumas buvo.o kokybe ir aptarnavimas tai net geresni. drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,

as ieskau kirpejos, kuri galetu padaryti madinga ir idomu kirpima, o ne konvejeriu varytu tas pacias sukuosenas kaip Sicilijanoj. Jau buvau pasisakius apie si salona. Pries 10 metu tikrai neblogas buvo, bet amzinai veluoja, klientes varo konvejeriu, pesa plaukus, amzinas stresas, man labai nepatinka atmosfera ir tikrainematau uz ka ten tooookias kainas moketi, nes darbo stilius per 10 metu nelabai ir pasikeite.

Gyvenu ne Alt, tai dabar nezinau nieko...
gal galit patarti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 06 20, 21:57)
sveikos,

as ieskau kirpejos, kuri galetu padaryti madinga ir idomu kirpima, o ne konvejeriu varytu tas pacias sukuosenas kaip Sicilijanoj. Jau buvau pasisakius apie si salona. Pries 10 metu tikrai neblogas buvo, bet amzinai veluoja, klientes varo konvejeriu, pesa plaukus, amzinas stresas, man labai nepatinka atmosfera ir tikrainematau uz ka ten tooookias kainas moketi, nes darbo stilius per 10 metu nelabai ir pasikeite.

Gyvenu ne Alt, tai dabar nezinau nieko...
gal galit patarti  blush2.gif

o,jo,sutinku.kaip ir as buvau rasius cia,ne vienerius metus ten lankiausi,bet atsiliepimai mano,tai 100%pritariu tavo pasisakymui.as net per savo pacios vestuves velavau ir buvo kruva streso,vien per kirpeja,kuri busima nuotaka velavo i kede pasisodinti apie1.5valandos doh.gif
Atsakyti
Merginos gal galetumet patarti , kur eiti , kad padarytu grazia sukuosena isleistuvem? Nenoriu torto ant galvos, noriu paprastai , bet graziai ir madingai . Nenoriu eit pas savo kirpeja , nes nezinau ko noriu, kiek maciau sukuosenas kurias ji dare , man nepatiko..
Atsakyti
gal kas lankotes kirpykloje prie norfos jurgiškių gatvėje kokie atsiliepimai
Atsakyti