Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(Sun23 @ 2008 03 29, 14:48)
sveikos merginos  4u.gif
tai va geriau jau kirpejom nesakykit, kad ne Lietuvoj gyvenat, nes kaina bus dviguba, bet manu tikrai labai negrazu, nes lankiausi pas ja 4 m., o dabar ji sitaip padare  doh.gif
kazkaip ieskotis ir as naujos kirpejos eisiu, nes 70 lt., uz pakirpima ir padazyma sruogelem, nesupykit absurdas  schmoll.gif


Man irgi panasiai buvo vienoje Alytaus kirpykloje... kaina pakilo per diena doh.gif Aisku, ten daugiau neinu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 03 31, 11:25)
Man irgi panasiai buvo vienoje Alytaus kirpykloje... kaina pakilo per diena  doh.gif  Aisku, ten daugiau neinu  schmoll.gif

man telefoniuka duokit astos salono, nes vistiek reikia uzsirasyt... g.gif
Atsakyti
Nagi, ar neturite daugiau jokiu atsiliepimu apie Alytaus kirpejas????????
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 04 01, 19:05)
man telefoniuka duokit astos salono, nes vistiek reikia uzsirasyt... g.gif


Aš tik Vilmos turiu... bet pasakys ji ir kitų, jei reikės... 861543534
Atsakyti
Su kainu kelimu, kai pasakai, kad ne Alytuje gyveni, pati esu susidurusi. Pakeiciau kirpeja, nors buvo tikrai gera schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip ta kirpėja Asta atrodo? Ar kartais jos pavardė ne [COLOR=yellow]Kliučinskienė?
Atsakyti
jetau kokios kainos Alytuje.....reiks atvaziuot
Atsakyti
QUOTE(Lahja @ 2008 04 18, 13:03)
jetau kokios kainos Alytuje.....reiks atvaziuot


Atvažiuok, tik draugių nesivežk, nes bus tokia paklausa, kad užkels kainas mums kaip Vilniuje po to lotuliukas.gif
Atsakyti
O sakykit, merginos, kuria kita kirpeja is Astos salono galetumet parekomenduoti, kuri gerai kerpa, dazo ir susukavima daro? matot, pati Asta uzrasineja jau tik birzelio viduriui doh.gif
Atsakyti
pepilota
O kada buvo tas senai? gal tikrai jau nuo tavo apsilankymo praejo dauk laiko. Idomu butu suzinoti wink.gif
O dar gal pas kuria esi buvusi?

Nanda
Ar visada lankaisi pas Vilma ar dar esi buvusi pas kuria nors kita? kada buvo tavo vestuves? gal turi kokia nuotraukyte su savo sukuosena? gal atsiust galetum paziureti, el. p. ataner@satnet.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 23 balandžio 2008 - 09:37
Sveikos mergaites 4u.gif atradau savo kirpeja thumbup.gif ji taip pat dirba Astoj.Nauja tame salone tai gal nelebai kuri ir zinosite... jos vardas Jolanta clap_1.gif sokiai.gif victory.gif kazkada dirbo ferekoj....
nu man tai pati geriausia iki siol,ir spalvas maisyt moka ir gerai kirpt,ir visada smulkiai issiklausineja ko butent tu nori,ir pataria jei pati nezinai
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 04 23, 09:33)
Nanda
Ar visada lankaisi pas Vilma ar dar esi buvusi pas kuria nors kita? kada buvo tavo vestuves? gal turi kokia nuotraukyte su savo sukuosena? gal atsiust galetum paziureti, el. p. ataner@satnet.lt


Pakeitus ne vieną kirpėją esu, bet sustojau ties Vilma, nes visada lieku patenkinta jos darbu. Vestuvės buvo praeitą rugsėjį 4u.gif Atsiųsiu nuotraukėlę tavo nurodytu adresu mirksiukas.gif
Atsakyti