Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

vakar apsilankiau pas Rasą ( nagų studijoj, prie IKI )...labai patiko thumbup.gif thumbup.gif
nukirpo kaip norėjau, nudažė sruogelėm šauniai thumbup.gif
dirba labai tiksliai, greitai, žodžiu labai patiko thumbup.gif
ačiū UŽMIRŠTUOLEI už rekomendaciją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 13, 16:32)
gal kuri parekomeduotumet kirpeja,kuri tikrai sugebetu ir moketu iskarpyti plaukus,o noriu va tokio karpymo
user posted image

Toks kirpimas nebus ,jei nebus tokiu nuostabių plaukų kaip šio modelio mirksiukas.gif .Plauku priežiūros priemonės taip pat didelį vaidmenį vaidina sudarant gerą vaizdą .Kai išgirstu,kad galvą plauna kas kelios dienos arba į savaitę kartą doh.gif ir nori , kad plaukai būtų nuostabūs,nu taip nebūna doh.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Matau, temele biski aprimo... Deja, dar visos temos neperskaiciau... blush2.gif Bet zadu ta padaryti... o kol kas... biggrin.gif
As i Alytu ne taip seniai atsikrausciau, pries pora meteliu ir vis dar neturiu kirpejos, buvau vis pas skirtingas kirpejas, bet kazkaip dar neuztaikiau kad labai patiktu ax.gif dabar sugalvojau susidet chemini ir norejau paklausti, gal kuri dejotes??? Kas gerai deda??? g.gif 4u.gif


Atsakyti
Gal galite rekomenduoti gerą kirpėją, kuri dirba ir sekmadieniais? Galbūt dirba namuose...
Maniškė nedirba verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AiNi: 19 balandžio 2010 - 17:55
va tik saindien atradau sia nuostabia temele ir visa perskaiciau iki paskutinio pulapio.tai net akys atsisako dirbti biggrin.gif ir negalejau nepakomentuoti.as jau apie desimt metu vaiksciojau i Sicilijana.visada eidavau pas kirpeja Siga.cia tokia ilga istorija su ja.viskas prasidejo nuo mano vestuvines sukuosenos.isgyre ja kaip geriausia,tai ir nuejau uzsisakyti.padare labai grazia sukuosena,viskas tvarkoj,buvau kaip lele.nors zinojo,kad as pagrindinis dalyvis tos dienos sventes,bet jinai nepasikuklino manes pasisodinti i kede gal valanda velaiu,nei buvom susitare.reziume,grizau namo,visi sveciai buvo susirinke,zodziu,vos spejau i SAVO VESTUVIU CEREMONIJA.anra,jau taip pese plaukus(jie pas mane tikrai netrumpi)kad kol vele,sukavo,pese,lupo,net is akiu asaros trysko,pasekoje,nubego visas makiazas nuotakos.atbego kosmetologe,perdaze.ir taip visus desimt metu as su ja kentejau.visada pas Siga kaip eini,gali valanda ateiti veliau,ir visai nepaveluosi.o persa plaukus,tai nerealai.iseidavau is kirpyklos su guzais galvoje,po to dar kelias dienas galvos oda skaudedavo.o kainos,tai kildavo po kiekvieno apsilankymo.po to,kai suzinojo,kad vaziuojam gyventi i kita sali,ir kai grizdavom atostogu,tai per kiekvienas atostogas vis palikdavau pas ja daugiau ir daugiau.o virsune buvo pasiekta tada,kai paskutini karta pas ja buvau,uz saknu dazyma,plius kirpima suplojau 140lt.ir jau buvau apsirengusi,atejau tik atsisveikinti,jinai atsivijo mane ir paprase dar damoketi 20litu.sako,ziurau,ko taip mazai sumokejei,as tau uz dar viena kauseli nepaskaiciavau.siaip jis kainuoja 25litai,bet jau tau bus su nuolaida,tai 20.man buvo sokas,net uzkaitau,nepatogu pasidare pries kitas moteris blush2.gif
reziume,mano mamos kantrybe pasibaige greiciau,sako,kaip tu tokius pinigus mokedama,po to vis skundiesi.eidavau ne kaip i grozio salona,o kaip i egzekucija,pareidavau vos ne su nurautais plaukais.dabar einu pas mamos kirpeja,liux moteriske,kainos trigybai mazesnes nei Sicilijanoje,padaro ne ka prasciau,priima visada laiku,o kai turim laisva minutele,ir kavytes pasiulo.DAUGIAU NIEKADA NEI KOJOS NEKELSIU I SICILIJANA,O YPAC PAS [COLOR=red]SIGA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 28 balandžio 2010 - 22:41
Sveikos super mamos.Papasakosiu istorija savo plauku smile.gif
pirma kirpeja mano buvo Nijole ji dirba centre prie optikos Helionas rusi.Ejau su tikslu detis chemini o buvau plaukus savaite laiko kaip blondinus.Ji manes neperspejo,kad po blodinimo bent jau 2-3 savaites daryti cheminio.Ji man padare ir dar palaike 40 min. Tai patikekit kas man pasidare po 2 dienu. Plaukus nudegino ir pradejo visi slinkti kuokstais. Niekur nenorejau nei eiti i jokia kita kirpykla, bet po puses metu nuejau i priesais esancia ''vaisai seimai'' kirpykla, papuoliau pas kirpeja Egle. Nusikirpau visus plaukus kurie buvo pazeisti. 2 metus pas ja lankiausi ir buvau beveik patenkinta. Daziau visada sruogelemis o karta pasiule nusidazyti visus kruopsciai uzaugintus plaukus viena spalva.Sake ,kad augaliniai. Buvo tikrai grazus plaukai viena diena. Kita diena ploviau galva ir vel istorija pasikartojo pradejo slinkti plaukai kuokstais. Si karta nenuleidau ranku ir nuejau i kirpykla parodyti ka padare mano plaukams. Nuo augaliniu dazu sako negali nuslinkti plaukai sako jums kazkokia liga.Kaip jus manot ar blondiklis gali buti augalinis smile.gif? pasakiau aciu ir isejau,nes nebuvo jau noro i akis ziurkiskas ziureti. Vel nejau i kirpykla beveik pusantru metu kol man parekomendavo drauge, kirpeja Vilma kuri dirba grozio salone " Juste" pagaliau visada is kirpyklos iseinu su geriausia nuotaika ir sukuosena. Sruogeles nudazytos super visos merginos tik giria. Ir pati as galiu pagirti ir duoti 10 balu is 10.
viskas pagal mane ir kaina ir kokybe ir malonumas.Aciu Jai. tikiuosi pas ja lankysiuosi tiek metu kiek kitos klietes pas ja lankosi.
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2010 03 11, 11:54)
vakar apsilankiau pas Rasą ( nagų studijoj, prie IKI )...labai patiko  thumbup.gif  thumbup.gif
nukirpo kaip norėjau, nudažė sruogelėm šauniai  thumbup.gif
dirba labai tiksliai, greitai, žodžiu labai patiko  thumbup.gif
ačiū UŽMIRŠTUOLEI už rekomendaciją  mirksiukas.gif

a tai va kas cia apsilanke lotuliukas.gif pasakoja kad nauja kliente atejo, kad as isgyriau o niekaip neatsirenku kas tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita83 @ 2010 04 29, 15:04)
Sveikos super mamos.Papasakosiu istorija savo plauku smile.gif
pirma kirpeja mano buvo Nijole ji dirba centre prie optikos Helionas rusi.Ejau su tikslu detis chemini o buvau plaukus savaite laiko kaip blondinus.Ji manes neperspejo,kad po blodinimo bent jau 2-3 savaites daryti cheminio.Ji man padare ir dar palaike 40 min. Tai patikekit kas man pasidare po 2 dienu. Plaukus nudegino ir pradejo visi slinkti kuokstais. Niekur nenorejau nei eiti i jokia kita kirpykla, bet po puses metu nuejau i priesais esancia ''vaisai seimai'' kirpykla, papuoliau pas kirpeja Egle. Nusikirpau visus plaukus kurie buvo pazeisti.  2 metus pas ja lankiausi ir buvau beveik patenkinta. Daziau visada sruogelemis o karta pasiule nusidazyti visus kruopsciai uzaugintus plaukus viena spalva.Sake ,kad augaliniai. Buvo tikrai grazus plaukai viena diena. Kita diena ploviau galva ir vel istorija pasikartojo pradejo slinkti plaukai kuokstais. Si karta nenuleidau ranku ir nuejau i kirpykla parodyti ka padare mano plaukams. Nuo augaliniu dazu sako negali nuslinkti plaukai sako jums kazkokia liga.Kaip jus manot ar blondiklis gali buti augalinis smile.gif?  pasakiau aciu ir isejau,nes nebuvo jau noro i akis ziurkiskas ziureti. Vel nejau i kirpykla beveik pusantru metu kol man parekomendavo drauge, kirpeja Vilma kuri dirba grozio salone " Juste" pagaliau visada is kirpyklos iseinu su geriausia nuotaika ir sukuosena. Sruogeles nudazytos super visos merginos tik giria. Ir pati as galiu pagirti ir duoti 10 balu is 10.
viskas pagal mane ir kaina ir kokybe ir malonumas.Aciu Jai. tikiuosi pas ja lankysiuosi tiek metu kiek kitos klietes pas ja lankosi.

Sigita,o man patiko tavo issireiskimas "ziurkiskos akys" lotuliukas.gif kiek as zinau,blondisku dazu augaliniu nebuna.vistiek yra tu chemikaliju.nebent tik pasviesinti keliais tonais,bet tikrai nenublondininsi su augaliniais dazais.o cia yra neprofesonaliu kirpeju taktika versti beda ant klientes,ir dar liga pripaisyti,jei kas blogai gaunasi.sakau is savos patirties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2010 04 29, 18:28)
a tai va kas cia apsilanke  lotuliukas.gif pasakoja kad nauja kliente atejo, kad as isgyriau o niekaip neatsirenku kas tokia  lotuliukas.gif


tongue.gif kitą savaitė vėl eisiu
Atsakyti
Sveikos, gal ir ne i tema, bet noriu paklausti, kur Alytuje jus isigyjate aliejuka plauku galiukams, nu jau tokio paprasto dalyko niekur rast neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(nikolytesirdele @ 2009 11 05, 19:35)
laba vakareli,kaip ir sakiau,niekada gyvenime neiciau pas Nomeda "profe"kuri dirba statybininku g.pire pc senuku kirpykla "avanti"


ar tik nebus Nomeda jūsų konkurentė g.gif biggrin.gif kalbate tai visiškas nesąmones schmoll.gif visoms pažįstamoms ėmė ir blogai apkirpo.
šimtą kartų pas ją kirpausi ir 100 kartų likau be galo patenkinta. Na tik vienas kas man nepatiko, ji niekaip nekirpo mano ilgų gražių plaukų lotuliukas.gif vis prašau trumpiau, sako - netiks ir taškas. gaila plaukų biggrin.gif kaskart iš kirpyklos išeinu kitokia thumbup.gif ir svarbiausia - patenkinta savimi wub.gif šimtas kartų jai ačiū.
Kaip jau kažkada sakiau, labai gaila, kad ji nedirba savaitgaliais, o aš jau Alytuje nebegyvenu sad.gif taip kad....
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2010 05 17, 09:03)
...
Kaip jau kažkada sakiau, labai gaila, kad ji nedirba savaitgaliais, o aš jau Alytuje nebegyvenu sad.gif taip kad....



as pas ja sestadieni kirpausi ir dar po manes nemazai lauke smile.gif
Atsakyti