Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

As ir pas Nomeda lankiausi pora kartu, ir abu kartus buvau labai patenkinata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 06, 01:22)
Ai man tokie visokei pliotkai tai juoka kelia  doh.gif

Alytuj gyvena labai daug bobuciu, kaimietukiu, neturinciu ka veikt tik visus is eiles pliotkinanciu  schmoll.gif

Pasakokit apie save, o ne apie savo draugiu drauges  blink.gif
Papildyta:
Ir beje cia tema ne purvais pilstytis, o pagirti ar rekomenduoti "gera kirpeja Alytuje"  mirksiukas.gif

tema - gera kirpeja Alytuje, bet daugiausiai nuomoniu tema - bloga kirpeja Alytuje lotuliukas.gif ne kur eiti, bet kur neiti cia rasoma biggrin.gif
Atsakyti
Nors gyvenu ne Alytuje, bet noriu pagirti kirpėją Jūratę (pavardės tiksliai nepamenu - Gavėnienė... Gavėnaitienė... ar pan.) "Sicilianoje". Teko pas ją keletą kartų dažytis (šviesinti) plaukus. Pirmą kartą smulkiai visko išklausinėjo apie plaukus ir apie tai ko noriu. Labai patiko ir ji pati, ir jos darbas. Tikrai eičiau pas ją dar ne kartą, bet mano finansai to daryti neleidžia...
O "ne i tema", tai salono savininkė Snieguolė man baisi atrodė su savo plaukais ir makiažu ax.gif
Atsakyti
Kad kiekviena is musu butu tokia baisi kaip ji, ir dar tokiam amziui ax.gif

Del skonio niekas nesigincina tongue.gif Bet moteris tikrai lb grazi ir susitvarkius, niekada jos nesu macius susikuitusios ir susivelusios 4u.gif

O kiek daug pas mus kirpyklu, kuriose dirba susikuitusios motereles, nepasidaziusios ir isvis, kaip is lovos islipusios doh.gif

Jei jau dirbi toki darba, tai ir atitinkamai turi atrodyti g.gif

Ir gal biagiam viena karta sita varyma ir badyma pirstais doh.gif Negrazu bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 10, 14:17)
Kad kiekviena is musu butu tokia baisi kaip ji, ir dar tokiam amziui  ax.gif 

Del skonio niekas nesigincina  tongue.gif Bet moteris tikrai lb grazi ir susitvarkius, niekada jos nesu macius susikuitusios ir susivelusios  4u.gif

O kiek daug pas mus kirpyklu, kuriose dirba susikuitusios motereles, nepasidaziusios ir isvis, kaip is lovos islipusios  doh.gif 

Jei jau dirbi toki darba, tai ir atitinkamai turi atrodyti  g.gif

Ir gal biagiam viena karta sita varyma ir badyma pirstais  doh.gif Negrazu  bash.gif

drinks_cheers.gif jei labai kas nori peikti, tegul raso i juodaji kirpeju sarasa lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif zinau,kad ne sioje temoje turiu klausti apie tai,bet kur reikia,man ten neatsake,kai kazkada klausiau ax.gif todel nusprendziau paklausti jusu.gal zinote nebloga kosmetologe,kuri ispesiotu antakius,nutariau pakeisti forma,tai butu gerai,kad nusimanytu apie tai,nes ataugusius palukelius galiu ir pati issipesti,o vat forma suteikti nauja kitas dalykas mirksiukas.gif lauksiu jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 10, 17:33)
Sveikutes  4u.gif  zinau,kad ne sioje temoje turiu klausti apie tai,bet kur reikia,man ten neatsake,kai kazkada klausiau ax.gif  todel nusprendziau paklausti jusu.gal zinote nebloga kosmetologe,kuri ispesiotu antakius,nutariau pakeisti forma,tai butu gerai,kad nusimanytu apie tai,nes ataugusius palukelius galiu ir pati issipesti,o vat forma suteikti nauja kitas dalykas mirksiukas.gif  lauksiu jusu nuomoniu  4u.gif

galiu rekomenduoti savo kosmetologe, zinok, as kai pas ja pirma karta issipesiojau, nes man kirpeja pesiodavo anksciau, tai pas ja ir pasilikau wub.gif man labai pas ja patinka, grazia forma padaro, graziai nudazo jei reikia smile.gif jei nori parasyk man i AZ, duosiu kontaktus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 10 lapkričio 2009 - 16:20
QUOTE(wenita @ 2009 10 30, 19:41)
taip dirba,pas ja lankausi jau metai laiko,man patiko,ir pakarpe plaukus graziai ir sruogelem daze,bet dabar,kai visai sviesus,tai man ji nenudazo kokios noriu spalvos,kuo toliau tuo labiau i ryzuma einu,tai bandysiu ieskoti kitos,nors ir dazai geri ir siaip ji man faina,bet.... doh.gif


ačius 4u.gif nes buvus Lietuvoj tik prieš metus, o visada pas ją lankausi... galvojau, gal pabėgusi kur per tiek laiko... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 10, 16:19)
galiu rekomenduoti savo kosmetologe, zinok, as kai pas ja pirma karta issipesiojau, nes man kirpeja pesiodavo anksciau, tai pas ja ir pasilikau wub.gif  man labai pas ja patinka, grazia forma padaro, graziai nudazo jei reikia smile.gif  jei nori parasyk man i AZ, duosiu kontaktus  mirksiukas.gif


ir man reikėtų... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif pasisakysiu apie ,,sicilianoje'' dirbancia Jurate mirksiukas.gif man ji patiko,darbas irgi,bet man niekada neteko pas ja dazyti plauku,nes mano jie isvis nedazyti biggrin.gif todel apie dazyma nieko negaliu pasakyti g.gif tik ji daug kalba bigsmile.gif biggrin.gif
gal turite kas nors odej dirbancios Ingos kontaktus? 4u.gif
Atsakyti
O aš kaip ir kažkada anksčiau rašiau vėl eisiu šukuosenos darytis į Sicilianą pas Snieguolę, ką mano manymu, ji tikrai puikiai sugeba, o kirpsiuosi ir toliau Gijoj pas Jana smile.gif Labai maloni moteris ir šiaip suprantanti, ko nori klientas:) Tiesa, ji palankiausia toms, kurios nori daugiau klasikinių kirpimų arba trokšta atsiauginti plaukus:) Dar niekada neturėjau tokios kirpėjos, kuri man padėtų atsiauginti plaukus, o ši kaip tik wink.gif
Atsakyti
sveikos,norejau jusu oaklaust gal zinot kokia kirpeja kuri prisiuva plauku juostas prie kasyciu,domina tik kokybiskai dirbanti kirpeja.isanksto dekui 4u.gif
Atsakyti
gal kuri parekomeduotumet kirpeja,kuri tikrai sugebetu ir moketu iskarpyti plaukus,o noriu va tokio karpymo
user posted image
Atsakyti