Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(wenita @ 2009 11 02, 22:09)
as jau po dazymo,likau labai patenkinta,ziuresim kai truputi pasiplaus ir dienos sviesoj kaip atrodys,bet man db labai graziai  blush2.gif

kaip tik norejau klaust kaip sekesi smile.gif smagu wenita, kad patiko, man irgi pas ja good.gif nors dabar ir nesilankau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 03 lapkričio 2009 - 09:05
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 11 03, 09:44)
Pas Vilma?? Na papasakok daugiau įspūdžių...? ax.gif


taip,pas vilma,na siaip ji pati man patiko ir jos darbas,tariasi su zmogum del spalvos,kirpimo ir pan,ne taip kai kitur esu buvus savo nuoziura parenka dazus ir apkarpo bet kaip.Nors tu tokiu i ruduma sruogeliu vistiek liko per visa ilgi,bet manau,kad tik milteliais man nuimtu ,bet kaip jas isrankiot,reiks kita karta su ja pasitarti del to,o siaip gal net taip galvoju ir naturaliau atrodo,nei kad visi balti plaukai g.gif beje uztrukau 5val kirpykloje,nes daze du kartus,kauke dejo,po to lygino mano garbanotus ir ilgus plaukus,tai senai jau buvau issilyginus,tai kaip grazu buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 03, 12:12)
taip,pas vilma,na siaip ji pati man patiko ir jos darbas,tariasi su zmogum del spalvos,kirpimo ir pan,ne taip kai kitur esu buvus savo nuoziura parenka dazus ir apkarpo bet kaip.Nors tu tokiu i ruduma sruogeliu vistiek liko per visa ilgi,bet manau,kad tik milteliais man nuimtu ,bet kaip jas isrankiot,reiks kita karta su ja pasitarti del to,o siaip gal net taip galvoju ir naturaliau atrodo,nei kad visi balti plaukai g.gif beje uztrukau 5val kirpykloje,nes daze du kartus,kauke dejo,po to lygino mano garbanotus ir ilgus plaukus,tai senai jau buvau issilyginus,tai kaip grazu buvo wub.gif

Jo patinka man irgi mano plaukai kaip iseinu is kirpyklos nes tada buna tiesus kaip plunksneles, faina galetu buti visada tokie tik isplovus galva... biggrin.gif
Na kita karta kaip eisiu as pas ja tai prasysiu kad tamsesniais dazais dazytu nes si karta kazkaip norejosi tamsesniu man... g.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 11 03, 13:18)
Jo patinka man irgi mano plaukai kaip iseinu is kirpyklos nes tada buna tiesus kaip plunksneles, faina galetu buti visada tokie tik isplovus galva...  biggrin.gif
Na kita karta kaip eisiu as pas ja tai prasysiu kad tamsesniais dazais dazytu nes si karta kazkaip norejosi tamsesniu man...  g.gif

doviliuke21, tai ir tu pas Vilma eini? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 03, 12:31)
doviliuke21, tai ir tu pas Vilma eini? smile.gif

jo... 4u.gif
Atsakyti
sveikos,merginos idomia tema cia vystot,turiu ir as ka pasakyti apie alytaus kirpyklas smile.gif man tie visi "ale salonai"profesionalus juoka kelia,nes labai jau puikuojasi tuo kad dirba su brangiom ir gerom priemonem,o istikruju i tuos originalius buteliukus pila slamsta ir taip taupo pinigelius,o moterys iseina ir dziaugiasi,tipo geru priemoniu pridejo,o galva buna isplauta su kokiu pvz.pantene sampunu biggrin.gif Apie isgirtaja nomeda kirpeja kuri dirba prie pc senuku,tai isvis ne vieno gero zodzio negaliu pasakyti,nes pati maciau ka padare is storu ilgu plauku,ilgi nukirpo nors kliente nenorejo,pakausi kazkoki eziuka paliko dabar susitvarkyt neina,dar del ko ji man nepatinka,nes pati sau uodega kelia kokia ji profe ir kad jai alytuj lygiu nera,absurdas.dar viena atveji zinau su ja,viena mergina pas ja pirko aliejuka plaukams berods uz 130lt,ir jai teko ji ismesti nes suprato kad s...pripilta,o suprato,nes buvo ka tik baigusi toki pati.zinau ir dar keleta bet jau gal gana.nieko nereiskia kad isreklamuotas ir brangus salonas suteiks jum kokybiskas ir profesionalias paslaugas. is didelio rasto iseina is krasto
Atsakyti
QUOTE(nikolytesirdele @ 2009 11 04, 23:35)
sveikos,merginos idomia tema cia vystot,turiu ir as ka pasakyti apie alytaus kirpyklas smile.gif man tie visi "ale salonai"profesionalus juoka kelia,nes labai jau puikuojasi tuo kad dirba su brangiom ir gerom priemonem,o istikruju i tuos originalius buteliukus pila slamsta ir taip taupo pinigelius,o moterys iseina ir dziaugiasi,tipo geru priemoniu pridejo,o galva buna isplauta su kokiu pvz.pantene sampunu biggrin.gif Apie isgirtaja nomeda kirpeja kuri dirba prie pc senuku,tai isvis ne vieno gero zodzio negaliu pasakyti,nes pati maciau ka padare is storu ilgu plauku,ilgi nukirpo nors kliente nenorejo,pakausi kazkoki eziuka paliko dabar susitvarkyt neina,dar del ko ji man nepatinka,nes pati sau uodega kelia kokia ji profe ir kad jai alytuj lygiu nera,absurdas.dar viena atveji zinau su ja,viena mergina pas ja pirko aliejuka plaukams berods uz 130lt,ir jai teko ji ismesti nes suprato kad s...pripilta,o suprato,nes buvo ka tik baigusi toki pati.zinau ir dar keleta bet jau gal gana.nieko nereiskia kad isreklamuotas ir brangus salonas suteiks jum kokybiskas ir profesionalias paslaugas. is didelio rasto iseina is krasto

tai papasakok,kad zinotumem,kur neiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 05, 01:09)
tai papasakok,kad zinotumem,kur neiti  mirksiukas.gif

jo, papasakok daugiau, kad neuzsoktume nuo vilko ant meskos beieskodamos geriausio doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 05 lapkričio 2009 - 08:52
laba vakareli,kaip ir sakiau,niekada gyvenime neiciau pas Nomeda "profe"kuri dirba statybininku g.pire pc senuku kirpykla "avanti" nes kiek mano pazistamu pas ja nuejo liko apake nuo nesamoniu padarytu ant galvos,suesti plaukai.pvz galiu papasakoti apie jos atsiveztus naujus dazus,kuriuos ji isbande klientei ant plauku,isgyre juos pasake kad cia naujove tipo geri dazai needantys plauku,kaip nudaze ir pamate rezultata,sako klientei zinokit dabar jum reikia nukirpti plaukus trumpai.sicilijana tai tik isliaupsintas vardas,nesakau kad visos blogai dirba,bet yra ir nekompetetingu,o aptarnavimas siaubingas.
Atsakyti
QUOTE(nikolytesirdele @ 2009 11 05, 17:35)
laba vakareli,kaip ir sakiau,niekada gyvenime neiciau pas Nomeda "profe"kuri dirba statybininku g.pire pc senuku kirpykla "avanti" nes kiek mano pazistamu pas ja nuejo liko apake nuo nesamoniu padarytu ant galvos,suesti plaukai.pvz galiu papasakoti apie jos atsiveztus naujus dazus,kuriuos ji isbande klientei ant plauku,isgyre juos pasake kad cia naujove tipo geri dazai needantys plauku,kaip nudaze ir pamate rezultata,sako klientei zinokit dabar jum reikia nukirpti plaukus trumpai.sicilijana tai tik isliaupsintas vardas,nesakau kad visos blogai dirba,bet yra ir nekompetetingu,o aptarnavimas siaubingas.


idomiai cia g.gif nepulsiu as ginti nomedos,bet lankiausi pas ja 2 kartus ir likau patenkinta,nes mano ilgus plaukus ji tikrai graziai iskarpe,o kas liecia sukuosenas tai nemoka ji ju daryti lotuliukas.gif na gal man paprasciausiai pasiseke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikolytesirdele @ 2009 11 05, 19:35)
laba vakareli,kaip ir sakiau,niekada gyvenime neiciau pas Nomeda "profe"kuri dirba statybininku g.pire pc senuku kirpykla "avanti" nes kiek mano pazistamu pas ja nuejo liko apake nuo nesamoniu padarytu ant galvos,suesti plaukai.pvz galiu papasakoti apie jos atsiveztus naujus dazus,kuriuos ji isbande klientei ant plauku,isgyre juos pasake kad cia naujove tipo geri dazai needantys plauku,kaip nudaze ir pamate rezultata,sako klientei zinokit dabar jum reikia nukirpti plaukus trumpai.sicilijana tai tik isliaupsintas vardas,nesakau kad visos blogai dirba,bet yra ir nekompetetingu,o aptarnavimas siaubingas.

ka galite papasakoti apie Asta ar Juste? ax.gif
Atsakyti
Ai man tokie visokei pliotkai tai juoka kelia doh.gif

Alytuj gyvena labai daug bobuciu, kaimietukiu, neturinciu ka veikt tik visus is eiles pliotkinanciu schmoll.gif

Pasakokit apie save, o ne apie savo draugiu drauges blink.gif
Papildyta:
Ir beje cia tema ne purvais pilstytis, o pagirti ar rekomenduoti "gera kirpeja Alytuje" mirksiukas.gif
Atsakyti