Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(doviliuke21 @ 2009 11 02, 11:50)
JO jo zinau.. net nezinojau, kad ten grozio salonas yra..  bigsmile.gif

yra, as ten lankausi pedikiura, manikiura darytis, esu labai patenkinta wub.gif girdejau, kad ir kosmetologe labai gera, tik pas ja sunku pakliuti, uzsirasyti reikia labai is anksto g.gif o kalbant apie kirpejas, pas Ingai butinai kada nors prisiruosiu nueiti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 02 lapkričio 2009 - 10:44
As ir pati pagalvojau, kad kada nors reiks uzsukti pas ja mirksiukas.gif Tik kad dabar auginu plaukus, tai reikia kazkaip pamirsti bent pusmeciui kirpyklas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 13:16)
As ir pati pagalvojau, kad kada nors reiks uzsukti pas ja  mirksiukas.gif Tik kad dabar auginu plaukus, tai reikia kazkaip pamirsti bent pusmeciui kirpyklas  ax.gif

mano ilgi plaukai, tik pradejo slinkti, nezinau nei kokias priemones naudot verysad.gif pas viena kirpeja as kuria anksciau lankydavausi kai paklausiau ka daryt?tai pradejo savo priemones siulyt, bet ne pirmas kartas, todel man tas nepatinka, nezinau kur pas kokia kirpeja kreiptis, kad patartu unsure.gif
Atsakyti
Supermamose paskaityk, gal kazka gero suzinosi mirksiukas.gif As niekad su tokia problema nebuvau susidurus g.gif Manau, kad reikia salinti ta priezasti nuo kurios plaukai slenka 4u.gif Gal vitaminu trukumas, gal reikia keisti mityba? Gal stresas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 14:36)
Supermamose paskaityk, gal kazka gero suzinosi  mirksiukas.gif As niekad su tokia problema nebuvau susidurus  g.gif Manau, kad reikia salinti ta priezasti nuo kurios plaukai slenka  4u.gif Gal vitaminu trukumas, gal reikia keisti mityba? Gal stresas?  g.gif

manau, kad didziausia priezastis - stresas. arteja diplomo gynimas, labai pergyvenu, matyt del to ir slenka..vitaminu nusipirkau, paziuresiu gal pades. o siaip tai skaitineju as ta temuke, bet kad tiek apie viska prirasyta, nezinau ka bandyt. ax.gif
Atsakyti
Tai jei stresas, vadinasi reikia pirmiausiai nuvyti i sali stresa 4u.gif

Kiekviena vakara pasimasazuok galvyte, taip ir pati atsipalaiduosi ir plaukuciams bus geriau mirksiukas.gif Yra pirkti galvos masazuokliu - labai geras daikciukas thumbup.gif

Man geriausiai stresa ir nuovargi nuveja druskos ar aliejaus, ar pieno vonios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 15:10)
Tai jei stresas, vadinasi reikia pirmiausiai nuvyti i sali stresa  4u.gif

Kiekviena vakara pasimasazuok galvyte, taip ir pati atsipalaiduosi ir plaukuciams bus geriau  mirksiukas.gif Yra pirkti galvos masazuokliu - labai geras daikciukas  thumbup.gif

Man geriausiai stresa ir nuovargi nuveja druskos ar aliejaus, ar pieno vonios  mirksiukas.gif

Aciu Elektraaa 4u.gif
Atsakyti
nera uz ka 4u.gif

As ir pati siais metais rasau bakalaura doh.gif Taciau man didziausia stresa sukelia klausimas, ka reiks veikti baigus studijas verysad.gif Nematau as jokios perspektyvos likti Lietuvoj, tai irgi stresuoju hihihi.gif
Atsakyti
as jau po dazymo,likau labai patenkinta,ziuresim kai truputi pasiplaus ir dienos sviesoj kaip atrodys,bet man db labai graziai blush2.gif
Atsakyti
Parodyk ir mums plaukucius 4u.gif Dazeisi Astoj?
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 02, 21:18)
Parodyk ir mums plaukucius  4u.gif Dazeisi Astoj?

buvau justej si karta,o nuotraukos nemoku cia ikelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 11 03, 01:00)
buvau justej si karta,o nuotraukos nemoku cia ikelti  blush2.gif

Pas Vilma?? Na papasakok daugiau įspūdžių...? ax.gif
Atsakyti