Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 29, 19:38)
Nesamones snekate  doh.gif

Kainos tikrai normalios  4u.gif Palyginus su Vilnium ar Kaunu, tokio lygio salonuose, patikekit, sumoketumet daug daugiau  rolleyes.gif

Man net gi Sicilianos kirpeja dave patarima dazyti plaukus namuose su profesionaliais dazais, nes jie stori, ju daug ir dar ilgi, tai tikrai dazymas kainuoja ne pigiai  ax.gif Retai kuri kirpeja duotu toki patarima, juk jai is to jokios naudos  smile.gif

As suprantu, kai zmogus sako, kad nepatiko nes buvau ir blogai apkirpo.. Bet nesuprantu, kai pradeda kalbeti "pliotkus"  schmoll.gif

Visas priemones sunkiau atitaikyti, bet jei su profesionaliom priemonem dirba profesionalai, jie savo darba daro gerai  4u.gif

Kiek esu buvus musu miestelio kirpyklu, tai kazkoks KOSMARELIS, galiu pasakyti, kad graziai/madingai apkirps tik ta kirpeja, kuri vazineja po visokius seminarus ir t.t., o ne taip kaip pas mus dauguma, kazkokios neapsisviete, visiskas kaimas....

Alytuj tai tikrai viena is normaliausiu kirpyklu - Siciliana  g.gif Ten kerpasi visi mano pazistami, tiek mano tevai, sesuo, mb, mb mama, drauges ir t.t. thumbup.gif

pliotkai pliotkais kaip jus sakot, esu ir as ten lankiusis, toj sicilianoj, nu kainos tikrai ne tokios mazos kaip jus sakot mirksiukas.gif o be to jeigu neskaitet, as rasiau, kad kiekvienas atsirenka kur jam geriausia, jums gerai sicilianoj ten ir einat, man labiau patinka kitoj kirpykloj ten as ir einu mirksiukas.gif
nebutinai kirpeja ta pati pas kuria einat jus ar as tiks ir patiks visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 30, 11:53)
pliotkai pliotkais kaip jus sakot, esu ir as ten lankiusis, toj sicilianoj, nu kainos tikrai ne tokios mazos kaip jus sakot mirksiukas.gif  o be to jeigu neskaitet, as rasiau, kad kiekvienas atsirenka kur jam geriausia, jums gerai sicilianoj ten ir einat, man labiau patinka kitoj kirpykloj ten as ir einu  mirksiukas.gif
nebutinai kirpeja ta pati pas kuria einat jus ar as tiks ir patiks visiems smile.gif

Kainos vienos is brangesniu palyginus su kitom musu miesto kirpyklom drinks_cheers.gif , taciau jei lygintumem su visa Lietuva, tai sis salonas kuo puikiausiai galetu lygiuotis su didmiesciu populiariausiais salonais, tuomet kaina butu pigi mirksiukas.gif Moterys ir merginos tikrai dirba labai profesionaliai thumbup.gif O kad sunku kiekvienam itikti ir patikti drinks_cheers.gif

As galeciau cia privardinti begale kirpeju, kurios mane baisiai apkirpe ar nudaze doh.gif Bet kazkaip nesinori neigiamu atsiliepimu visur skleisti rolleyes.gif

Kad ir apie pacia Iki parduotuvej esancia kirpykla, man ten net nesugebejo normaliai kirpciuku apkirpti doh.gif apie kitka as jau nekalbu... ir MB kaip tik su manim kartu kirposi, jo ispudziai tokie patys ax.gif
Matyt mums ten netinka, bet nesakau, kad jau viskas - ta kirpykla prasta ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 30, 12:51)
Kainos vienos is brangesniu palyginus su kitom musu miesto kirpyklom  drinks_cheers.gif , taciau jei lygintumem su visa Lietuva, tai sis salonas kuo puikiausiai galetu lygiuotis su didmiesciu populiariausiais salonais, tuomet kaina butu pigi  mirksiukas.gif Moterys ir merginos tikrai dirba labai profesionaliai  thumbup.gif O kad sunku kiekvienam itikti ir patikti  drinks_cheers.gif

As galeciau cia privardinti begale kirpeju, kurios mane baisiai apkirpe ar nudaze  doh.gif Bet kazkaip nesinori neigiamu atsiliepimu visur skleisti  rolleyes.gif

Kad ir apie pacia Iki parduotuvej esancia kirpykla, man ten net nesugebejo normaliai kirpciuku apkirpti  doh.gif  apie kitka as jau nekalbu... ir MB kaip tik su manim kartu kirposi, jo ispudziai tokie patys  ax.gif
Matyt mums ten netinka, bet nesakau, kad jau viskas - ta kirpykla prasta ir t.t.

gal lanketes Juste ar Astoj? ka galit gero/blogo pasakyti apie ten dirbancias kirpejas?man labai idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane ten kazkada nuveze MB, bet kai as pamaciau, kaip atrodo pacios kirpejos doh.gif Man ju paciu plaukai pasirode nepriziureti ir negrazus schmoll.gif Taigi nuo to karto ten nesu buvus, o ir tada islekiau is ten kaip vejas hihihi.gif

Man patinka Sicilianoj pas Snieguole, kazkada plaukus buvau prisiauginus pas Diana, o siaip dar patiko ir Odej pas Inga mirksiukas.gif Nieko kito is savo puses negaliu rekomenduoti g.gif
Atsakyti
Gal žinot ar Vilma "Astoje" dar dirba? 4u.gif Grįžus į LT noriu apsilankyt...
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 10 30, 15:43)
Gal žinot ar Vilma "Astoje" dar dirba?  4u.gif  Grįžus į LT noriu apsilankyt...


taip dirba,pas ja lankausi jau metai laiko,man patiko,ir pakarpe plaukus graziai ir sruogelem daze,bet dabar,kai visai sviesus,tai man ji nenudazo kokios noriu spalvos,kuo toliau tuo labiau i ryzuma einu,tai bandysiu ieskoti kitos,nors ir dazai geri ir siaip ji man faina,bet.... doh.gif
Atsakyti
Kirpeja Jolanta "Hormonijoj" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 30, 15:07)
Mane ten kazkada nuveze MB, bet kai as pamaciau, kaip atrodo pacios kirpejos  doh.gif  Man ju paciu plaukai pasirode nepriziureti ir negrazus  schmoll.gif Taigi nuo to karto ten nesu buvus, o ir tada islekiau is ten kaip vejas  hihihi.gif

Man patinka Sicilianoj pas Snieguole, kazkada plaukus buvau prisiauginus pas Diana, o siaip dar patiko ir Odej pas Inga  mirksiukas.gif Nieko kito is savo puses negaliu rekomenduoti  g.gif

apie Inga is Odes girdejau geru atsiliepimu bigsmile.gif gal galit pasakyti kokios ten mazdaug kainos? nors jauciu, kad ne is pigiuju..bet aisku, kaip as sakau, svarbu kokybe, o ne kiekybe, jei iseini patenkinta tai nesvarbu kiek pinigeliu isleidi ax.gif
Atsakyti
Inga is tiesu lb graziai daro sukuosenas thumbup.gif wub.gif mirksiukas.gif Jaunatviskai ir madingai ne "bobiskai" 4u.gif Seniai jau pas ja buvau, tai tiksliai kainu nepamenu g.gif ir jauciu bus pasikeite, bet pamenu, kad mokejau pigiau nei Sicilianoj mirksiukas.gif

Pamenu, kad uz plauku dazyma (per visa ilgi), tik 80 LT paeme thumbup.gif (kitur moku po 120 ar daugiau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 01 lapkričio 2009 - 19:52
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 01, 20:52)
Inga is tiesu lb graziai daro sukuosenas  thumbup.gif  wub.gif  mirksiukas.gif Jaunatviskai ir madingai ne "bobiskai"  4u.gif Seniai jau pas ja buvau, tai tiksliai kainu nepamenu  g.gif ir jauciu bus pasikeite, bet pamenu, kad mokejau pigiau nei Sicilianoj  mirksiukas.gif

Pamenu, kad uz plauku dazyma (per visa ilgi), tik 80 LT paeme  thumbup.gif (kitur moku po 120 ar daugiau)

O kur ta Odė yra??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 11 01, 21:52)
Inga is tiesu lb graziai daro sukuosenas  thumbup.gif  wub.gif  mirksiukas.gif Jaunatviskai ir madingai ne "bobiskai"   4u.gif Seniai jau pas ja buvau, tai tiksliai kainu nepamenu  g.gif ir jauciu bus pasikeite, bet pamenu, kad mokejau pigiau nei Sicilianoj  mirksiukas.gif

Pamenu, kad uz plauku dazyma (per visa ilgi), tik 80 LT paeme  thumbup.gif (kitur moku po 120 ar daugiau)

kai uzsiminet apie sukuosenas, prisiminiau, kad viena Ingos sedevra maciau ir man labai patiko wub.gif manau jei daryciausi kada kokia sukuosena, eiciau pas Inga bigsmile.gif
Ode yra, kaip cia geriau paaiskinus g.gif uz Zuvinto, kur anksciau buvo kazkoks bankas, tik pavadinimo nepamenu blush2.gif ar mazdaug isivaizduoji? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 02 lapkričio 2009 - 09:02
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 02, 10:00)
kai uzsiminet apie sukuosenas, prisiminiau, kad viena Ingos sedevra maciau ir man labai patiko wub.gif  manau jei daryciausi kada kokia sukuosena, eiciau pas Inga bigsmile.gif
Ode yra, kaip cia geriau paaiskinus g.gif  uz Zuvinto, kur anksciau buvo kazkoks bankas, tik pavadinimo nepamenu blush2.gif  ar mazdaug isivaizduoji? rolleyes.gif

JO jo zinau.. net nezinojau, kad ten grozio salonas yra.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 02 lapkričio 2009 - 09:50