Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 27, 11:04)
ir as panasiai elgiausi biggrin.gif  ilga laika vaiksciojau pas viena kirpeja, kas man patiko, kad ji nudazydavo, ir plaukus issdziovindavo taip kaip noriu, bet sukuosenu darytis neidavau doh.gif  problema didziausia buvo ta, kad kadangi ji dirba namie tai del laiko nesukdavo sau galvos, is jos iseidavau po geru 3 val, kartais ir daugiau, kai normalioj kirpykloj maximum uztrukti galima 1,5 val. zodziu ji neskubedavo, pasidarydavo darbus namie, o tik tada pradedavo darba su klientem doh.gif  doh.gif  doh.gif  bet viena diena mano kantrybe truko ir susiradau kita, buvau dar tik karta pas ja, bet visai patiko, kaip tik rytoj einu dazyti plauku, ziuresiu kaip seksis ax.gif


o kur eisi? ax.gif as zinok,uzsirasiau pas vilma is justes,tik man nelabai patiko,kai pasake,kad ten dazo su swarzkopf,rokolor ir dar kazkokiais dazais.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 10 27, 12:15)
o kur eisi?  ax.gif  as zinok,uzsirasiau pas vilma is justes,tik man nelabai patiko,kai pasake,kad ten dazo su swarzkopf,rokolor ir dar kazkokiais dazais.... g.gif

nemegstu blaskytis ir bandyti kazko naujo, bet gavau rekomendacija. viena karta jau buvau, visai patiko, bet tada tik ispute plaukus, nes ejau i baliu, o rytoj einu dazyt plauku. nezinau kaip tiksliau paaiskint, nes man atrodo ta kirpykla be pavadinimo, o yra ji vidzgiryje, jei zinai seimos kirpykla, tai sita kur as einu yra kitoj pusej kelio ant namo kampo. smile.gif jei idomu galesiu parasyt rytoj kaip sekesi ir ar patenkinta likau. mirksiukas.gif
o del Vilmos naudojamu dazu tai galvoju, kad kai as eidavau lyg kitais dazydavo man, bet zinai, perejo i kita kirpykla ir kitas priemones greiciausiai pradejo naudoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 27 spalio 2009 - 16:01
QUOTE(wenita @ 2009 10 27, 11:15)
o kur eisi?  ax.gif  as zinok,uzsirasiau pas vilma is justes,tik man nelabai patiko,kai pasake,kad ten dazo su swarzkopf,rokolor ir dar kazkokiais dazais.... g.gif

Na jei taip nepasitiki eik i Siciliana.. Nes ten manau ir su profesionaliom priemonem dirba ir kirpejos geros... biggrin.gif Bet kaina irgi atitinkama.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 10 28, 16:02)
Na jei taip nepasitiki eik i Siciliana.. Nes ten manau ir su profesionaliom priemonem dirba ir kirpejos geros...  biggrin.gif  Bet kaina irgi atitinkama..  biggrin.gif

drisciau papriestarauti..turiu kelias drauges ir pazistamas, kurios eina i Siciliana, tai patikekit ne kiekvienas rezultatas atitinka kaina, cia greiciau moki uz salono varda mirksiukas.gif o kas del profesionaliu priemoniu tai ne visos jos geros ir tinkamos visiems. bet aisku, nepabandes nesuzinosi kur geriausia ir kur labiausiai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 29 spalio 2009 - 08:56
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 29, 09:56)
drisciau papriestarauti..turiu kelias drauges ir pazistamas, kurios eina i Siciliana, tai patikekit ne kiekvienas rezultatas atitinka kaina, cia greiciau moki uz salono varda mirksiukas.gif o kas del profesionaliu priemoniu tai ne visos jos geros ir tinkamos visiems. bet aisku, nepabandes nesuzinosi kur geriausia ir kur labiausiai patinka mirksiukas.gif


kaip tau sekesi dazyti plaukus? as irgi eisiu pirmad tai laukiu nesulaukiu smile.gif o del sicilianos,net ir sioje temoje kazkas rase,kad iseidavo sviesiaplauke kaip visciukas,tikiuosi man pasiseks ir be to auksinio atspalvio gausiuosi,jei ne teks vel ieskoti kitur,kol atrasiu savo.nepabandes-nesurasi sau tinkamo,reik rizikuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 10 29, 11:20)
kaip tau sekesi dazyti plaukus? as irgi eisiu pirmad tai laukiu nesulaukiu  smile.gif o del sicilianos,net ir sioje temoje kazkas rase,kad iseidavo sviesiaplauke kaip visciukas,tikiuosi man pasiseks ir be to auksinio atspalvio gausiuosi,jei ne teks vel ieskoti kitur,kol atrasiu savo.nepabandes-nesurasi sau tinkamo,reik rizikuot  lotuliukas.gif

butent drinks_cheers.gif ieskok ir atrasi savo, gal net labai greitai smile.gif o man sekesi gerai, kadangi dazau juodai tai nereik taip bijot kaip sviesiai kas dazo, isejau patenkinta rezultatu bigsmile.gif
parasyk kai busi po kirpyklos, idomu bus suzinoti kaip tau sekesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 29 spalio 2009 - 14:58
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 29, 15:56)
butent drinks_cheers.gif  ieskok ir atrasi savo, gal net labai greitai smile.gif  o man sekesi gerai, kadangi dazau juodai tai nereik taip bijot kaip sviesiai kas dazo, isejau patenkinta rezultatu bigsmile.gif
parasyk kai busi po kirpyklos, idomu bus suzinoti kaip tau sekesi 4u.gif


ok,as tik pirmadieni eisiu,tai vakare parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 29, 09:56)
drisciau papriestarauti..turiu kelias drauges ir pazistamas, kurios eina i Siciliana, tai patikekit ne kiekvienas rezultatas atitinka kaina, cia greiciau moki uz salono varda mirksiukas.gif o kas del profesionaliu priemoniu tai ne visos jos geros ir tinkamos visiems. bet aisku, nepabandes nesuzinosi kur geriausia ir kur labiausiai patinka mirksiukas.gif


Nesamones snekate doh.gif

Kainos tikrai normalios 4u.gif Palyginus su Vilnium ar Kaunu, tokio lygio salonuose, patikekit, sumoketumet daug daugiau rolleyes.gif

Man net gi Sicilianos kirpeja dave patarima dazyti plaukus namuose su profesionaliais dazais, nes jie stori, ju daug ir dar ilgi, tai tikrai dazymas kainuoja ne pigiai ax.gif Retai kuri kirpeja duotu toki patarima, juk jai is to jokios naudos smile.gif

As suprantu, kai zmogus sako, kad nepatiko nes buvau ir blogai apkirpo.. Bet nesuprantu, kai pradeda kalbeti "pliotkus" schmoll.gif

Visas priemones sunkiau atitaikyti, bet jei su profesionaliom priemonem dirba profesionalai, jie savo darba daro gerai 4u.gif

Kiek esu buvus musu miestelio kirpyklu, tai kazkoks KOSMARELIS, galiu pasakyti, kad graziai/madingai apkirps tik ta kirpeja, kuri vazineja po visokius seminarus ir t.t., o ne taip kaip pas mus dauguma, kazkokios neapsisviete, visiskas kaimas....

Alytuj tai tikrai viena is normaliausiu kirpyklu - Siciliana g.gif Ten kerpasi visi mano pazistami, tiek mano tevai, sesuo, mb, mb mama, drauges ir t.t. thumbup.gif



Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 29, 18:38)
Man net gi Sicilianos kirpeja dave patarima dazyti plaukus namuose su profesionaliais dazais, nes jie stori, ju daug ir dar ilgi, tai tikrai dazymas kainuoja ne pigiai  ax.gif Retai kuri kirpeja duotu toki patarima, juk jai is to jokios naudos  smile.gif

as taip pat galvoju nusipirkti prof dazu ir veliau dazyti namuose,kai man suvienodins visu plauku spalva.tik kad musu kaime net nera kur ju nusipirkti arba is kirpyklos nebent.o jus gal zinote kaip kirpykliniai swarzkofp dazai?ar cia tik kirpykloj ir dazo su maximiniais? g.gif
Atsakyti
Is tiesu tai nieko nzn apie profesionalius Schwarzkopf daziukus blush2.gif , galima gal pasiklausti daugiau nuomoniu apie siuos dazus stai sitoj temoj g.gif

Galima dazus pirkti ir is kirpyklos, o galima ir didesniam mieste specialiose parduotuvese nusipirkti dideli kieki tiek dazu, tiek oksidatoriaus ir uztektu pusei metu ar net daugiau mirksiukas.gif

As pvz saknim turiu nusipirkus is Kauno Akropolyje esnacios Yellow produkcijos parduotuviukes litra 6% oksidatoriaus ir kelias tuteles Yellow kreminiu dazu su mazu amoniako kiekiu mirksiukas.gif

Ruosiuosi dazyti kas kokia 2 men ir per visa ilgi, su Alpafarf augaliniais dazais, tai vel gi nusipirksiu daziuku ir litra 1.9 % ar 2.7% oksidatoriaus smile.gif

Nes as ir sviesiai dazau mirksiukas.gif

Kaip perki po litra, tai brangokai gaunasi (uz yellow komplektuka sumokejau virs 100 LT) ax.gif Taciau dazu uztenka lb ilgam, o kirpykloj kai daziausi per visa ilgi, isleisdavau taip pat apie 140 LT vienu kartu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 29 spalio 2009 - 19:36
QUOTE(Elektraaa @ 2009 10 29, 20:35)
Is tiesu tai nieko nzn apie profesionalius Schwarzkopf daziukus  blush2.gif , galima gal pasiklausti daugiau nuomoniu apie siuos dazus stai sitoj temoj  g.gif

Galima dazus pirkti ir is kirpyklos, o galima ir didesniam mieste specialiose parduotuvese nusipirkti dideli kieki tiek dazu, tiek oksidatoriaus ir uztektu pusei metu ar net daugiau  mirksiukas.gif

As pvz saknim turiu nusipirkus is Kauno Akropolyje esnacios Yellow produkcijos parduotuviukes litra 6% oksidatoriaus ir kelias tuteles Yellow kreminiu dazu su mazu amoniako kiekiu  mirksiukas.gif

Ruosiuosi dazyti kas kokia 2 men ir per visa ilgi, su Alpafarf augaliniais dazais, tai vel gi nusipirksiu daziuku ir litra 1.9 % ar 2.7% oksidatoriaus  smile.gif

Nes as ir sviesiai dazau  mirksiukas.gif

Kaip perki po litra, tai brangokai gaunasi (uz yellow komplektuka sumokejau virs 100 LT)  ax.gif  Taciau dazu uztenka lb ilgam, o kirpykloj kai daziausi per visa ilgi, isleisdavau taip pat apie 140 LT vienu kartu  schmoll.gif

matai,kad as nezinau koki man ta oksidatoriu stiprumo pirkti,reiks issiklausineti kirpykloj,nes manau saknim vienoks,o per visa ilgi jau ir silpno uztenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 10 29, 22:04)
matai,kad as nezinau koki man ta oksidatoriu stiprumo pirkti,reiks issiklausineti kirpykloj,nes manau saknim vienoks,o per visa ilgi jau ir silpno uztenka g.gif

Tai aisku, kad per visa ilgi siplno uztenka, vis tiek tik kazkiek patonuoji spalva, geltonuma numusi ir pan smile.gif
Atsakyti