Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

As jau apie 2metai lankausi kirpykloje JUSTE, pas kirpeja Jolanta, kolkas esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
O į Linos salona nei viena neinat? ax.gif
Atsakyti
sveikos pasidalinsiu rytietes salono patirtimi, isbandziau dvi ten dirbancias kirpejas. laima-dazo-niekada nepataike i mano norus megsta griezta tvarkinga kirpima, loreta -lankausi jau gal tuoj trys metai taciau kiekviena karta apkerpa kitaip ir taip kaip nenoriu, tik viena karta pataike kai is zurnalo parodziau stiliu, dazyti irgi nesupranta kaip noriu aiskinu kad nenoriu islendancios bordo spalvos(dazausi rudai)ji man sako kad taip butina nes todel plaukai blizga,nuejo pas ja brolis kirptis tai ir iseina kiekviena karta vis kitaip apkirptas na nusivyliau labai ir nebezinau kur eiti, kas del andzelikos iki centrinej girdejau geru atsiliepimu taciau ismandrejo uzsikele kaina ir nelabai jau jai rupi kiek klijentu
Papildyta:
gal neseniai kuri lanketes pas asta kokios eiles dabar pas ja
Atsakyti
Per savo neilga nugyventa amzeli Alytuje turejau 2 superines kirpejas - cia tokios, kad kai atsisedi i kede ir gali uzsimerkt, nes zinai, kad kai atsimerksi, busi daugiau nei patenkinta rezultatu smile.gif Tai Asta is "Astos" salono ir Egle is "Grozio studijos" thumbup.gif Visada kai i LT griztu ir noriu pasigrazinti nekyla klausimas kur eiti, tiesiog pasiziuriu, pas kuria tuo metu eile mazesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2009 10 07, 17:31)
Per savo neilga nugyventa amzeli Alytuje turejau 2 superines kirpejas - cia tokios, kad kai atsisedi i kede ir gali uzsimerkt, nes zinai, kad kai atsimerksi, busi daugiau nei patenkinta rezultatu smile.gif  Tai Asta is "Astos" salono ir Egle is "Grozio studijos" thumbup.gif  Visada kai i LT griztu ir noriu pasigrazinti nekyla klausimas kur eiti, tiesiog pasiziuriu, pas kuria tuo metu eile mazesne ax.gif

kur yra Grozio studija?
kokie tavo plaukuciai? koks ilgis, spalva, apimtis ir kaip sutvarko?
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 10 07, 21:50)
kur yra Grozio studija?
kokie tavo plaukuciai? koks ilgis, spalva, apimtis ir kaip sutvarko?

as irgi susidomejau kur yra ta Grozio studija? g.gif
Atsakyti
o as noreciau rekomenduoti kirpeja dauguose alytiskem nera jau taip toli vaziuoti vardas-sigita, gerai labai kerpa ir atitaiko spalva, va vakar lankiausi tai gal vienintele kirpeja kuri pataike ruda spalva, ir kirpimu esu patenkinta, matosi kad vazineja i seminarus ir domisi naujovemis nes kirpo ne zirklemis o masinele, mano plaukai siek tiek zemiau peciu linke garbanotis, tai padare iskarpyma o bendra ilgi paliko liux labai patenkinta likau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gera kirpeja alytuje daiva dirbanti rutoje
Atsakyti
Kokie atsiliepimai butu apie vilma is grozio salono Juste? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 10 20, 12:09)
Kokie atsiliepimai butu apie vilma is grozio salono Juste? smile.gif

o ji idomu seniau ne "Astoj "dirbus?Jei ta pati,tai man labai patiko jos darbas
Atsakyti
ne astoj kiek zinau kita dirba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patina: 20 spalio 2009 - 16:52
QUOTE(wenita @ 2009 10 20, 14:09)
Kokie atsiliepimai butu apie vilma is grozio salono Juste? smile.gif

As pas ja einu, patinka man ji gerai nudažo ir nukerpa... Bet jeigu kazkokio mandro kirpimo norit tai gal nelabai rekomenduociau, bet jei tiesiog padazyti ar paprastai pakirpti tai rekomenduoju.... ax.gif
Atsakyti