Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

Na va galiu parasyt ir as apie paskutini apsilankyma Astoje ax.gif2 kartus pries tai kirpausi ir daziausi pas skirtingas kirpejas,tai rezultatai tada buvo geri,todel ir si karta ten nuejau.Kadangi pastovios kirpejos neturiu tame salone,tai mane "grazino"Laima,tik varda zinau.Ji dirba pirmoje kedeje,prie iejimo duru.
Zodziu,apkirpo neblogai,bet va nudaze prastai ir dar galutiniam rezultate jau kai pakilau is kedes isjunge salone sviesa(nors jos kolege kirpo kita moteri ir aiku ji paprase ijungti vel sviesa,nes sake man tamsu),nes matyt pamate savo broka.As iskarto nelabai pastebejau,todel sumomokejau 85lt ir isejau,bet isejus i gatve MB sako paziurek,skiriasi atspalviai ir sruogeles like nenudzazytos,nes nelabai gulus kazkada sviesintus "nueme",o daziau viena spalva panasia i mano naturalia.BSugrizau ir paprasiau perdazyti,o ji sako nenorek ,kad nesiskirtu,juk atspaviai normalu tokie doh.gif ,bet as jai parodziau,kad kai kurie plaukai ,net nenudazyti.Na ji sutiko perdazyti is karto ir pabreze ,jei jau as taip kompleksuoju doh.gif ,bet matesi,kad susinervino ir labai skubejo,o dziovinant plaukus su sepeciu tiesiog "gremze "galvos oda doh.gif pirma karta svelniau ir maloniau dirbo.Antras kartas sekmingas gavosi,tik jau labai prastai isplove galva ir + pareikalavo dar sumoketi 60lt.Kadangi jau buvau daug laiko praleidus toje kirpykloje ir nesinorejo gincytis,tai sumokejau,nors as manau ,kad jos darbo kokybe,tikrai nebuvo verta 145lt,juo labiau,kad tai uztruko ~5val doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 14 birželio 2009 - 16:45
QUOTE(Jolaida @ 2009 01 26, 15:01)
As vaikstau i IKI centre pas Neringa jau sesti metai. Deja, palygint su jokia kita kirpeja negaliu, nes kazkaip man Neringa patiko ir pas jokia kita jau nejau.
Dar man ten patinka Anzelika, jos klientes kazkaip visada graziai atrodo.



QUOTE(Gituliama @ 2009 04 24, 11:11)
Sveikos mergaites. As jau senokai einu i Harmonija. Siaip kiek esu buvus pas ivairias kirpejas, tai mane ten geriausiai sutvarke, tai taip dabar ir einu.  Tai ka as galiu rekomenduot  tai Neringa ir Anzelika. Pas Neringa sesuo kerpasi, o as jau pas Anzelika. Tik tiek kad pabrango nemazai. Uz sruogeles ir pakirpima mokejau 100 Lt, o pries kelis menesius dar buvo 70Lt.



QUOTE(Nosiukas @ 2009 05 22, 17:24)
Kirpykla ''Harmonija'' - centre IKI parduotuveje (2aukste)  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ten dirba tikros profesonales, pasakai ko nori ir turi  cool.gif

Jau kelis metus einu pas Neringą,kartą ir pas Andželiką buvau. Bet kuo toliau tuo brangiau ir prasčiau. Neringa dažo gerai, gal dėl to jos ir nemetu, bet jau kirpti ji tikrai nemoka, o jau sušukuoti tai boze , boze. Iš kirpyklos išeini kaip varna, ir tai ne mano vienos nuomonė. Paskutinį kartą labai nusivyliau, nes ar tu kelias struogeles padažysi ar visą galvą , ar tu tik galiukus pasitrumpinsi, ar jau normaliai kirpsiesi formuojant kitą šukuoseną, kainos vienodos. apie 80 litų.
Daugiau jau neisiu, tik dabar nežinau kur kitur eiti. Gal kas žinote kirpyklą, kur kainos na vidutinės ir paslaugos normalios. Ar tokių nėra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2009 06 18, 10:16)
Jau kelis metus einu pas Neringą,kartą ir pas Andželiką buvau. Bet kuo toliau tuo brangiau ir prasčiau. Neringa dažo gerai, gal dėl to jos ir nemetu, bet jau kirpti ji tikrai nemoka, o jau sušukuoti tai boze , boze. Iš kirpyklos išeini kaip varna, ir tai ne mano vienos nuomonė. Paskutinį kartą labai nusivyliau, nes ar tu kelias struogeles padažysi ar visą galvą , ar tu tik galiukus pasitrumpinsi, ar jau normaliai kirpsiesi formuojant kitą šukuoseną, kainos vienodos. apie 80 litų.
Daugiau jau neisiu, tik dabar nežinau kur kitur eiti. Gal kas žinote kirpyklą, kur kainos na vidutinės ir paslaugos normalios. Ar tokių nėra.  g.gif

As vidzgiri prie Iki pardes kerpuosi kur nagu studija pas Rasa tokia man opatinka visada geri rezultatai buna. Kaip tik darab sviesinau sruogelem visa galva ilgi plaukai tai 50lt sumokejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2009 06 18, 12:13)
As vidzgiri prie Iki pardes kerpuosi kur nagu studija pas Rasa tokia man opatinka visada geri rezultatai buna. Kaip tik darab sviesinau sruogelem visa galva ilgi plaukai tai 50lt sumokejau 4u.gif

Nežinau kur ta nagų studija blush2.gif
Oho tik 50 , aš užvakar tik pačiam viršugalvyje prie šaknų , ir paprašiau, kad galiukus pakirptų plaukų, tai 75 litai, vos nenugriuvau kai pasakė, galvojau nu kokius 50-65 sumokėsiu.
O čia tam pačiam pastate Ikės, ar kažkur kitam.
Atsakyti
Zinau kur, as ten seniau nagus tvarkydavausi, kol priaugintus turejau. Jei atsistosi priesais IKI tai kairej pusej bus toks daugiaaukstis namas (gal 9 ar 12 aukstu). Jame dar ir optika yra, ji nuo gatves tikrai matosi (tokia melyna iskaba). Tai va ta nagu studija kartu su kirpykla yra tam name tik is kitos namo puses nei optika. Na, tikiuosi suprantamai paaiskinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2009 06 18, 11:22)
Nežinau kur ta nagų studija  blush2.gif
Oho tik 50 , aš užvakar tik pačiam viršugalvyje prie šaknų , ir paprašiau, kad galiukus pakirptų plaukų, tai 75 litai, vos nenugriuvau kai pasakė, galvojau nu kokius 50-65 sumokėsiu.
O čia tam pačiam pastate Ikės, ar kažkur kitam.

geltonu plytu devynauksti kur optika kazkokia dar ten kazkas jame yra, zodziu apsuksi rata ir rasi is kiemo puses iejimas kai stovi pries IKI tai kairej pusej smile.gif
Atsakyti
Dabar jau supratau. Tikrai pabandysiu, o ten viena kirpėja ar daugiau. Ar užsirašyti reikia iš anksto. Pas Rasą kaip supratau eiti. O ar smulkiom sruogelėm dažo?Mna patinka labai smulkios.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2009 06 18, 12:19)
Dabar jau supratau. Tikrai pabandysiu, o ten viena kirpėja ar daugiau. Ar užsirašyti reikia iš anksto. Pas Rasą kaip supratau eiti. O ar smulkiom sruogelėm dažo?Mna patinka labai smulkios.

daugiau dirba kirpeju jos telefas 8-611-54357 reikia uzrirasyt is anksto.Dazo kokiom nori sruogelem tik reikia pasakyt as pati tai smulkiom 4u.gif
Atsakyti
Ačiukas, tikrai pabandysiu. 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as nueiti i sita kirpykla Vidzgiryje prie IKI. Noriu sruogelem nusidazyti, tai butinai parasysiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 05 30, 23:51)
o man astoj plaukus sudegino doh.gif kai nuejau i iki antram aukste kirpikla  kirpejos klausie kokioj skilei mane daze doh.gif labai faina kirpeja Anzelika thumbup.gif

Andželika irgi pas Astą dirbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2009 03 09, 13:32)
dar nebuvau sutikus geresnės kirpėjos už NOMEDĄ  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif


kazkada senoveje esu kirpusis pas ja tai tada patiko, o va pries kokius metus buvau pas ja, nusinesiau ir foto kokio noreciau kirpimo ir neapkirpo taip kaip norejau, sekancia diena dar grizau kad kirpcius truputi pakoreguotu doh.gif bet daugiau negrisiu pas ja, nes reikejo metu kad atsiauginciau jos kirpima doh.gif

QUOTE(wenita @ 2009 06 03, 22:50)
gal zinote,kur alytuje dazo keune dazais? 4u.gif

Pelenes salone, kuriame pastaruoju metu ir lankausi...
Kol kas neturiu pacios paciausios kirpejos, eidavau is vieno salono i kita... jei gerai apkirpdavo tai nudazydavo ne tokia spalva kokios noredavau arba atv... doh.gif
Pelenes salone man spalva atitaike tokia kokios tikrai noriu... plius dazai geri... O kas liecia kirpima tai nu apkerpa normaliai, verkti grizus nesinori bet kad jau 100 prc buciau patenkinta irgi nebunu...Bet gyventi galima biggrin.gif

Dbr galvoju gal nueiti i Astos salona... Noreciau pas Asta papulti, bet pas ja l. dideles eiles doh.gif Tai galvoju gal pas Vilma pabandyti g.gif
Atsakyti