Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Alytuje

QUOTE(gret22 @ 2009 03 31, 17:32)
Aš irgi daug metų vaikščiojau į Sicilianą pas Sigą ir Snieguole. Labai puikios  4u.gif  Bet kažkaip daug mokėdavau už sruogelių padažymą. Dabar vaikštau į Liną ir esu labai patenkinta smile.gif)

Pas kokia kirpeja vaikstai Linoj?? 4u.gif
Atsakyti
Kirpykla ''Harmonija'' - centre IKI parduotuveje (2aukste) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ten dirba tikros profesonales, pasakai ko nori ir turi cool.gif
Atsakyti
O gal kas gali pasidalinti patirtimi kur geriausia Alytuje sruogeles spalvotas prisiauginti?
Atsakyti
Sveikos
Na mestelsiu akmenį ir aš Snieguolės daržan.Po pasigrąžinimo pas ją buvau panaši į pudelį doh.gif .Daugiau neinu pas ją.Draugė pas ją kirposi tai pora savaičių nesirodė niekam.Nuėjo pasitrumpint kirpčiukus,tai trumpino kol visai nutrumpino biggrin.gif ,kai draugė paklausė tai kodėl tiek nutrumpinai,atsakė kad taip madinga dabar.Vaizdas buvo klaikus.Tai po visko kažkaip aplenkdavau aš tą saloną,kol draugė rekomendavo Sigutę .Pabandymui nusiunčiau dukrą apsikirpt,rezultatas thumbup.gif ,tai ėjau ir aš ir tikrai likau patenkinta ir kainos man normalios thumbup.gif .Nors pamačius Snieguolę vis prisimenu savo plaukuoseną doh.gif
Atsakyti
Oi man tai naujas kirpejas bandyti stresas didžiausias.... doh.gif nors ir siaip eiti i kirpykla baisu.. o jei nebus vaizdo veidrodi tokio koki noretum matyt... ax.gif
Atsakyti
Na va,perskaiciau visus 10psl ,nes jau reikalas"pribrendo" biggrin.gif apsilankyti kirpykloje...As tai Alytuje kur tik nebuvus i maziasnese kirpyklose ,ir Ievoje ne karta(vestuvine sukuosena t.p.dare-neblogas rezultatas),Svajoje,Iki 2-ame aukste,Astoj,Ferekokoj ir kt.Labiausiai patiko Ferekoj Jolanta,bet ji jau ten nedirba sake,kai paskutini kart pas ja norejau,Astoj pas Vilma patiko,planuoju ir si karta pas ja ,jei dar dirba,nes pries 1.5m buvus g.gif O jas vis keist privercia tai,kad is anksto neuzsirasau,o atejus arba nedirba arba pasiulo netinkama laika,todel taip ir einu ratais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 26 gegužės 2009 - 20:26
Sveikos smile.gif turiu keistą klausimą smile.gif gal kas girdėjot apie tokią kirpėją Alytuje - Felicija, Lukrecija, ar pan., na niekaip neatsimenu tikslaus vardo smile.gif
Atsakyti
Na taip, Felicija. Ji anksciau Ferekoj dirbo, ir savininke Ferekos buvo, kur dabar dirba nezinau. O kas apie ja ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2009 05 31, 23:40)
Na taip, Felicija. Ji anksciau Ferekoj dirbo, ir savininke Ferekos buvo, kur dabar dirba nezinau. O kas apie ja ? g.gif

Iki centrinej toj kirpykloj dirba 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

as alytuje irgi lankiausi Harmonijoje, tik neatsimenu kirpejos vardo, bet kiek maciau visas dirbancias, atrodo gerai smile.gif as irgi likau patenkinta. Ir esu lankiusis pas Felicija, dariausi vestuvine sukuosena pries beveik 4 metus. Dazymu likau patenkinta, sukuosena is esmes irgi, stilius buvo grazus, bet gal kiek netvirtai padaryta, geles krito, o siaip viskas puiku, kaip ir norejau. Visai noreciau gal vel pas ja apsilankyti pasikirpt ir nusidazyt, as megstanti ryza spalva, tai ji man augaliniais labai graziai nudaze, vestuviu diena buvo dazai pasiplove ir spalva gavosi kaip ir norejau, matosi, kad zmogus zino, ka daro bigsmile.gif
Atsakyti
Dėl Felicijos tai girdėjau, kad nebloga... bet pati nebandžiau, bet jei tai tiesa, tai gal norėčiau pabandyti... gal kas lankotės pas ją ir žinote jos darbo kokybę? smile.gif
Atsakyti
gal zinote,kur alytuje dazo keune dazais? 4u.gif
Atsakyti