Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalinga parama Dimitrijui

QUOTE(ingere @ 2008 04 15, 22:47)
Šaunuolės mamytės 4u.gif Aš irgi labai noriu prisidėti prie pagalbos 4u.gif Gal dar kokią knygą galėčiau nupirkti ?

Parasiau az.
Atsakyti
Šią savaitę Dima negryžo,Renax žadėjo parašyti kaip jam ten sekasi,tai laukiam žinių 4u.gif
Atsakyti
Dyma jau namie.Isejo mano dukra aplankyti. 4u.gif
Atsakyti
Eisim su bendruomenės pirmininke aplankyti vakare,tada parašysiu kaip Dimai sekasi 4u.gif
Atsakyti
Butinai parasykit kaip jam sekasi ax.gif
Atsakyti
Dimai sekasi neblogai,kadangi jis nevaikščiojo o dabar vaikšto,kai nuėjom aplankyti radom jį sėdinti su drauge,dar pas juos buvo svečių tai nieko daug nepašnekėjom.Kažkaip keistai pasijutau pamačius Dimą ir negalėjau žodžio ištarti jokio,jei su manim nebūtų buvę bendruomenės pirmininkės ir vienos mamytės,tai situacija būtų buvusi neišmaloniųju.Kokia kvaila pasijutau,dar ir dabar keistai jaučiusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 04 23, 23:35)
Dimai sekasi neblogai,kadangi jis nevaikščiojo o dabar vaikšto,kai nuėjom aplankyti radom jį sėdinti su drauge,dar pas juos buvo svečių tai nieko daug nepašnekėjom.Kažkaip keistai pasijutau pamačius Dimą ir negalėjau žodžio ištarti jokio,jei su manim nebūtų buvę bendruomenės pirmininkės ir vienos mamytės,tai situacija būtų buvusi neišmaloniųju.Kokia kvaila pasijutau,dar ir dabar keistai jaučiusi  verysad.gif

Kas dabar per nuotaikos g.gif Kodėl keistai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 04 23, 23:35)
Dimai sekasi neblogai,kadangi jis nevaikščiojo o dabar vaikšto,kai nuėjom aplankyti radom jį sėdinti su drauge,dar pas juos buvo svečių tai nieko daug nepašnekėjom.Kažkaip keistai pasijutau pamačius Dimą ir negalėjau žodžio ištarti jokio,jei su manim nebūtų buvę bendruomenės pirmininkės ir vienos mamytės,tai situacija būtų buvusi neišmaloniųju.Kokia kvaila pasijutau,dar ir dabar keistai jaučiusi  verysad.gif

Greiciausiai susijaudinai, nes kuri laika labai buvai isijautusi i jo situacija 4u.gif Jau kita karta bus geriau mirksiukas.gif Viskas normalu ir gerai. Atsipalaiduok 4u.gif
Atsakyti
Nieko tokio smile.gif Pirmas sutrikimas visai suprantamas... Prisimenu, kad pirma karta atsidūrus onkohematologiniame šiurpas per kailį ėjo, pamačius tas beplaukes galvytes, tamsius paakiukus, lašines ant ratukų... Baisu buvo, kad vaikai turi tai išgyventi. O paskui kažkaip nustoji koncentruotis į išorinius dalykus, susitelki tik į bendravimą ir draugystę ir jokio nesmagumo nebelieka smile.gif Kai jie jaučiasi gerai, jiems užvis mažiausiai norisi kalbėti apie ligą... Dimos akys taip sužvilgo, kai ėmė pasakoti Renax apie savo "skriptus" smile.gif (Aš tai nieko ten "nekertu" biggrin.gif) Šiaip Dima - labai šaunus berniukas smile.gif Šiltas, atviras, optimistiškas smile.gif
Atsakyti
Visiems labas 4u.gif Dyma antradienį gryžta į ligoninę,namuose jaučiasi gerai,bent jau man taip Dimos tėtė sakė.Tikrai labai smagu žinoti,kad dabr jis vaikšto ir sėdi,nes buvo momentas kai gulėjo ant lovos,tikėkimės,kad kuo toliau tuo bus geriau 4u.gif Man irgi jau tas keistas jausmas traukiasi,nors visiškai pasitrauks kai Dima pasveiks, aš tuo labai tikiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaivuma @ 2008 04 28, 11:12)
Visiems labas  4u.gif  Dyma antradienį gryžta į ligoninę,namuose jaučiasi gerai,bent jau man taip Dimos tėtė sakė.Tikrai labai smagu žinoti,kad dabr jis vaikšto ir sėdi,nes buvo momentas kai gulėjo ant lovos,tikėkimės,kad kuo toliau tuo bus geriau  4u.gif Man irgi jau tas keistas jausmas traukiasi,nors visiškai pasitrauks kai Dima pasveiks, aš tuo labai tikiu. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Aš ir tikiuos,kad viskas bus tik geriau 4u.gif
...viskas praeina -kas bebūtų ax.gif
Atsakyti
Būtu labai faina kad kas parašytų kaip Dimai Vilniuje sekasi,žinau,kad kurinors mamytė jį aplankys,tai lauksim žinių 4u.gif
Atsakyti